• 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روشهای نابود کردن سوسک ریز
خمیر سوسک امحا فوق العادست. معجزه میکنه. اصلا پولتونو به اسپری و سم پاشی ندین.
واقعا ارزش تبلیغ درستو داره.
خونه ما وحشتناک بود از سوسک ریز. همه جا بودن. تویخچال - گاز - ظرفا - حالت تهوع گرفته بودیم.وحشتناک بود
از توروزنامه این خانومی که کارآفرینی کرده و این خمیرو درست کرده بود استفاده کردم. الحق که خدا پدرمادرشو بیامرزه.
سلام بچه ها
ما خونمون سوسک و اینا نداره...
دو سه تا همون اوایل داشت که جدیدار اثری ازشون نیست دو ماهی یبار یه دونه پیدا میشه اونم در جا میکشیمش...
اما از یه هفته پیش یه حشره ای رو تو خونمون دیدیم شبیه شاپرک ولی ریز اندازه ی مگس...
هربار تو اشپزخونه بودم دو سه تا ازینارو در حال پرواز میدیدم
روزای اول دو سه تا کرم ریز هم رو سقف اشپزخونه بود...که کشتیمشون و انداختیم بیرون
کلی گشتیم دنبال منبع...
اخر از توی پلاستیک انجیر خشکا پیداشون کردیم.
کل پلاستیک پر بود ازین حشره ها...
پلاستیکو همونجوری در بسته از بالکن پرت کردیم بیرون.
اما هر روز 4 5 تا ازینا تو اشپزخونه میدیدیم
همسری همه رو کشت...
اخر مجبور شدیم کل خونه رو اسپری حشره کش بزنیم
کل کابینتارو زدیم...
تمام درزای خونه رم زدیم...
از دیروز که این کارو کردیم خدارو شکر اثری ازشون نیست فقط جنازه هاشون رو میبینیم
اما بیچاره شدیم...هر ظرفی میخوایم استفاده کنیم قبلش باید بشوریمcrying
فردا میریم خونه مامانم...همسری قول داده شنبه کمک کنه با هم دیگه تمام ظرف هارو بشوریمcrying
بیچاره شدیمcrying
[تصویر:  gQsOp4.png]
یه سال وحشتناک آشپزخونم پر شده بود از این سوسکا تمام کابینتا رو خالی کردم دو تا اسپری حشره کش معمولی رو تو کابینتا خالی کردم ودرو بستم یه هفته رفتم سفر برگشتم حدود 160 سوسک مرده رو از تو کابینت جارو کردم خدارو شکر دیگه پیداشون نشد
روي پرده خانه كعبه اين آيه از قران حك شده كه:

نَبِّئْ عِبَادِي أَنِّي أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــيمُ

و من هنوز و تا هميشه به همين يك آيه دلخوشم ...

بندگانم را آگاه كن كه من بخشنده مهربانم

سلام . منم همون کاری رو که مهرنوش طلا انجام داده بود پارسال تابستون انجام دادم دیگه اثری از سوسک نیست . داخل کابینت ها رو شب که خوابیدم اسپری حشره کش معمولی زدم صبح که بیدار شدم کلی سوسک تلف شده بود این کار رو دو بار انجام دادم الان بیشتر از 1 ساله که خبری ازشون نیست

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر درباره ی روشهای پس انداز پول توسط خانوم خونه honar 129 62,325 ۲۹-۶-۱۳۹۸, ۰۶:۲۳ عصر
آخرین ارسال: ovys