خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

روشی که من برا موخوره هام استفاده کردم

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 68

ارسال: #1
روشی که من برا موخوره هام استفاده کردم
من ی مدت موهام موخوره گذاشته بود برا از بین بردنشون تو یه سطل کوچولو یه لیوان اب به همراه یه لیوان سرکه سیب ریختم و بعد از شست و شوی موهام پایین موهامو داخل سطل قرار دادم و چند دقیقه گذاشتم بمونه بعد یه بار کل موهامو ابکشی کردم اینجوری موخوره هاش رفت ولی از اون به بعد همیشه مرحله ی اخر موهامو تو سرکه سیب میزارم
امتحان کنین خانوم گلا برا من جواب داد
یکی از دوستام همیشه خواهر یا مامانش براش سر موهاشو قیچی میکنن ولی من هیشکی رو ندارم مامان جونیمم یه بار دادم دستش،بی مو کردمون رفت پی کارشSwearhih
امضای فرشته8210
[تصویر:  ApVkm8.png?WvXsxVZM]
۱۸-۱-۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ عصر
یافتن سپاس نقل قول
2 کاربر از فرشته8210 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
آذر, Mahdie Zb
مدیر بازنشسته

مدال ها

اعتبار: 2267

ارسال: #2
RE: روشی که من برا موخوره هام استفاده کردم
مرسی دوست عزیز از تجربه ای که در اختیار ما گذاشتی یک سوال من خودم برای براقی مو سرکه میزدم با آب مخلو ط میکردم ولی در آخر یکذره دیگه موهامو با آب خالی میشستم شما هم همین کارو میکنید یعنی وقتی سرکه در مرحله آخر زدید بازم با آب میشورید یا خیر؟؟؟hih
امضای mis gold
[تصویر:  20120220125016_Copy2of005.jpg]

اگه دنیا مردونگی سرش میشد اسمش دخترونه نبود
۱۹-۱-۱۳۹۱, ۰۹:۱۹ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #3
ممنونم میس گلد عزیز
اره گلم منم در اخر یه سری موهامو آبکشی میکنم من اصولاً ابکشی اخر رو تقریبن از اب خنک استفاده میکنم نه بخاطر موهام , عادتمهhih ادمو سبک میکنه
گل برای گل
امضای فرشته8210
۲۰-۱-۱۳۹۱, ۰۸:۴۸ عصر
یافتن سپاس نقل قول

مدال ها

من یه بار توی دوران مجردی که موخوره داشت سر موهام رو با فندک کمی سوزوندم تا مدتها موخوره نگرفت(1782)
۲۰-۱-۱۳۹۱, ۰۹:۱۵ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #5
(۲۰-۱-۱۳۹۱ ۰۹:۰۹ عصر)پرستویی نوشته شده توسط:  ممنونم از راهنمایی خوبت من موهاه فرفریه وقتی جایی دعوتیم درست کردن موهام مصیبتهDash2خواهش میکنم کمکم کنین چندتاایده و روش برای درست کردن موهای فرفریم بهم بدین از هر نوع حالت دهنده وصاف کننده که بگین استفاده کردمcrying

پرستو جونم منم موهام فرفریه ولی عاشق موهامم همه از خداشونه موهاشون فر باشه چرا غصه میخوری عزیزم
موهاتو میتونی بری ارایشگاه تیکه تیکه بزنی البته تیکه هاش از جای گردن شروع بشه بعد تو حموم یه نرم کننده بزن میای بیرون ژل بزن اینقده ناز میشه و کوچولو کوچولو فر میخوره
یا موهاتو همه رو بعد از زدن ژل یه طرف بصورت باز جمع کنی
من هیچوقت از هیچ ماده ی صاف کننده ای استفاده نکردم چون موهامو خیلی دوس دارم مطمئن باش موهای تو هم قشنگ ترین موهاس و اگه هی بخای موهاتو با مواد مختلف صاف کنی علاوه بر اینکه صاف نمیشه هیچ تازه حالت فرشم عوض میشه و دیگه دستت بجایی بند نیس و جنسشون خراب میشه
حتی ادم میتونه گاهی با زدن یه گل به سرش که یا همرنگ یا متضاد لباسش باشه کلی تنوع ایجاد کنه
یه نکته ی خیلی مهم هیچوقت موهای فرتو کوتاه نکن بزار بلنده بلند باشه اینجوری خوشمل تره
میتونی یه ردیف از زیر موهات که پشت گردنته برداری و صاف کنی و ردیف به ردیف ببافی اینجوری پشت موهات فر داره و ردیف پایینشون بافته شده افتاده بیرون یا حتی میتونی بطور تصادفی از هر جا که دستت رسید چندشاخه جدا کنی و ببافی قشنگ میشه گلم
Flowerysmile(1782)
امضای فرشته8210
۲۳-۱-۱۳۹۱, ۰۲:۳۹ عصر
یافتن سپاس نقل قول

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #6
(۲۳-۱-۱۳۹۱ ۰۳:۰۷ عصر)shiiima نوشته شده توسط:  سلام فرشته جون سركه رو به ريشه مو نزنيم؟Flowerysmile
شیما جون ریشه های موها که موخوره داره رو داخل سرکه سیب باید زد و با دوتا دستات مثه حالتی که میخای دستاتو به هم بمالی تا گرم بشه مالش میدی کم کم میریزه عزیزم
بعدشم سرکه سیبو میریزم رو کل موهام و کل موهامو یه ماساژ میدمو ابکشی میکنم
گل
امضای فرشته8210
۲۳-۱-۱۳۹۱, ۰۹:۰۷ عصر
یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد