ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
خوش آمدید ورود یا ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

روش برق انداختن شیشه اجاق گاز صفحه ای (کابینتی)

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 72

RE: روش برق انداختن شیشه اجاق گاز صفحه ای (کابینتی)
دوست عزیزم ، من بهت پیشنهاد میکنم از این دستمالها استفاده نکن ، من خیلی حساسم وقتی که شیشه ی گاز را تمیز میکنم از دورتر نگاه میکنم برق افتاده یا نه
از رایت ، ویه دستمال نخی ببین ، یه دستمالی که کرک ندازه ، راستش من برای شیشه ها ، حالا هر شیشه ایی یه پارجه هست خیلی نازکه اگر درست بگم ، بهش میکن ململ ، با اون تمیز کاری میکنم از این پارچه ها هیجوقت برای برق انداختن استفاده نکنید تازه میتونی از روزنامه باطله هم برای شیشه گاز استفاده کنی
۲۵-۱۱-۱۳۹۰, ۰۲:۱۲ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 651

ارسال: #8
(۲۵-۱۱-۱۳۹۰ ۰۲:۰۱ عصر)ای سوره نوشته شده توسط:  
(۲۵-۱۱-۱۳۹۰ ۰۱:۲۹ عصر)sh61ha نوشته شده توسط:  ممنون دوست خوبم
اما منم با همون دستمالا تمیزش می کنم از همونها که مثل دستکشه فکر کنم بهش دستکش ماکارونی هم میگن ولی بازم جای دستمال می مونه

باشیشه پاک کن مخصوص شیشه های رنگی امتحان کن ( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .) اصلا" این اجاق گازت چند ساله ست که میخوایی مثه روز اول شه ( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .)

مرسی شیشه پاک کن شیشه رنگی چیه ؟ من ندیدم
( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .) یک ساله این گازو دارم گازم milano هستش روز اول که خریدیمش توی مغازه یه برق خاصی می زد اما بعد از اون هیچ وقت نتونستم مثل اون موقع برقش بندازم
امضای sh61ha
خدا کند آنروز که آخرین زنگ دنیا می خورد
روی تخته سیاه قیامت اسم ما را جز خوبها بنویسند
۲۵-۱۱-۱۳۹۰, ۰۲:۴۹ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 9

( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .) سلام اول چربی شیشه گاز وبگیر و مقداری الکل رو پارچه ای که پرز نداره بریز و شیشه رو تمیز کن دقت کن که گاز باید خاموش باشه مطمئن باش تمیز میشه عزیزم دستمالتم حتما تمیز باشه یعنی قبلش تو ماشین لباسشویی شسته باشیش مرسی
۱۰-۲-۱۳۹۱, ۰۳:۴۲ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 451

ارسال: #10
یه راه حل برای تمیز کردن تمام شیشه ها هست که خیلی تمیز میشه وهیج ردی هم نمیمونه البته بهم نخندینا ( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .) اگر دقت کرده باشین اکثر تاکسیدارها همیشه شیشه ماشینشون برق افتاده است یه بار از چند تاشون پرسیدم وهمشون یه چیز گفتن ( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .) از این لنگها که مخصوص حمام قدیم بود که سر در حموم هم نصب میشده بهترین جنسش رو بخرید چند بار توی ظرفی بجوشونید تا رنگش کاملا خارج بشه وبهد با مایع بشورید وبعد به تکه های مناسب ببرید وبعد برای شیشه ویا خشک کردن ظروف استفاده کنید وبعد استفاده هم تمیز بشورید وکاملا خشکش کنید حتی از دستمال جادویی هم بهتره امتحان کنید ودعای خیرش رو هم به منو اون تاکسیرونا بفرستیدوالبته دستمالتونو برای مصارف مختلف جدا کنید مثلا گردگیری از شیشه وگاز جدا باشه ( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .)
امضای ehsan83
حذف امضا بدلیل سایز بیش از حد
۸-۳-۱۳۹۱, ۰۳:۱۹ عصر
یافتن سپاس نقل قول
3 کاربر از ehsan83 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Atefe joon, bahar666, mahkaz
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 448

ارسال: #11
ما که برای تمیز کردن و برق انداختن شیشه و آینه و تمام سطوح و حتی تمیز کردن کفش اسپورت سفید ( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .) از این مایعی که خودمون درست میکنیم استفاده میکنیم واقع جواب میده
2 پ آب + 1پ الکل + 1ق مرباخوری شامپو یا مایع ظرفشویی رو توی یه آبپاش بریز و روی هر سطحی که خواستین بپاشین و با پارچه نخی یا روزنامه پاکش کنید ( لطفا برای مشاهده تمام محتویات خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام مراحل عضویت را طی فرمایید .)
۹-۳-۱۳۹۱, ۱۲:۲۲ صبح
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از nosa به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Atefe joon
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 0

سلام من اول با یه دستمال خیس صفحه رو تمیز میکنم بعد خشکش میکنم.بعد از اون با یه دستمال که اصلا پرز نداشته باشه با شیشه پاک کن تمیز میکنم.اینجوری جای دستمال نمیمونه.اصولا وقتی شیشه چرب باشه یا دستمالت مناسب نباشه شیشه برق نمیزنه.به این دو نکته دقت کن مشکلت حل میشه.
امضای maryam m 70
بين هزاران"ديروز" و ميليونها "فردا" ؛
فقط يك "امروز" وجود دارد !
"امروز" را از دست نده ... !!!
۲۷-۳-۱۳۹۲, ۱۲:۴۶ عصر
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از maryam m 70 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Atefe joon

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شعله اجاق گاز سمیراسمیرا 13 3,313 ۲۹-۱۰-۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ عصر
آخرین ارسال: ژيلا

تبلیغات
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد