خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

روش جالب فرکردن مو در منزل

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 292

ارسال: #1
روش جالب فرکردن مو در منزل
شاید مثل بسیاری از دختران داشتن موهای فر زیبا در یک مجلس برای شما هم جذاب و خواستنی باشد. اصلا نگران نباشید، نیازی نیست برای فر کردن موهای خود هزینه زیادی بپردازید. در این مطلب یک روش کاملا ساده و آسان را برای داشتن موهای فر زیبا به شما آموزش میدهیم. حتما امتحان کنید.

1 - ابتدا موهای خود را به قسمتهای کوچک تقسیم کرده و هر قسمت را ابتدا کمی با ژل خشک مرطوب کرده و سپس دور انگشت خود لوله کنید. سپس مطابق تصویر موهای لوله شده را به آرامی داخل فویل قرار داده و دو سر فویل را ببندید.
[تصویر:  20131104231842_fer01.jpg]
- با استفاده از یک اتو موی داغ، هر فویل را به آرامی حرارت داده و این کار را تا انتها ادامه دهید. میزان حرارت لازم برای حالت گرفتن مو بستگی به جنس موهای شما دارد. به طور متوسط برای هر فویل مدت ۵ دقیقه حرارت کافی است.
[تصویر:  20131104231957_fer02.jpg]
- اکنون فویلها را به آرامی باز کنید. موهای فر زیبا آماده است تا با گل سر و یا سنجاق زیبا تزئین شود.
[تصویر:  20131104232050_fer03.jpg]
امضای خانوم خانوما
اپلود[img][url=http:[تصویر:  20131031154337_C9BC2251-2799-4CB2-883A-609D2C51C3E1.JPG]
۱۳-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ عصر
یافتن سپاس نقل قول
15 کاربر از خانوم خانوما به دلیل این ارسال سپاس کرده.
ناز گل بانو, soheila jun, رها نبوی, محبت60, mal mal, ما مان پارسا, عشق ناب, maryam kordi, قلب, sokhansaba, آیسان6700, *ماهک*, مهرنوش طلا, meemo, zigurat

وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

RE: روش جالب فرکردن مو در منزل
من موهام مواجه hihاما برای فر تو خونه از حمام که اومدم موهامو کمی آبشو میگیرم وبا روغن زیتون چربشون میکنم که وز نشن1 (49) بعد
موهامو دسته میکنم و میبافم.یه دسته جلوی سرم یه دسته بغل گوشام که بستگی به پری و کمی مو داره چند دسته ببافید.بعد از چندساعت
موهامو باز میکنم وبا نوک انگشت فرهای خیلی ظریف رو بوجود میارم. الان عکسی نداشتم که بذارم اما خیلی خوشگل میشهhih
۱۳-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ عصر
یافتن سپاس نقل قول
5 کاربر از soheila jun به دلیل این ارسال سپاس کرده.
maryam kordi, سارا ساروی, مهرنوش طلا, meemo, دختر شیرازی

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد