خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رولت سوسیس و قارچ

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 128

ارسال: #1
رولت سوسیس و قارچ
این رولت از اختراعات خودمه hih البته شاید شبیه این دستور باشه ولی من پیداش نکردم.
مواد میانی رولت : اول قارچو با کره و آبلیمو تفت دادم ، بعد سوسیس رو بهش اضافه کردم و در آخر هم فلفل دلمه ای رو ریختم توش تا با هم تفت بخورن.
برای خود رولت هم دو تا تخم مرغو حسابی هم زدم ، بعد دو قاشق ماست اضافه کردم و دوباره هم زدم. در این مرحله یک قاشق آرد ذرت به مواد اضافه کردم و دوباره هم زدم . در آخر هم زعفرون و مقداری نمک و ادویه ریختم توش. بعد پهنش کردم تو ماهیتابه و گذاشتم تا سرخ بشه . بعد ماهیتابه رو چپه کردم تا طرف دیگه رولت هم سرخ بشه . بعد موادی رو که از قبل آماده کرده بودم رو ریختم روش و بعد از ریختن پنیر پیتزا رولش کردم و گذاشتمش تو فر تا پنیرش آب بشه و روش طلایی شه. البته این رولت باید با نون سرو بشه چون آرد خمیرش کمه و مثل نون نمیشه ولی خیلی سبک و خوشمزه میشه. من و همسرم که خیلی خوشمون اومد . (1782) امیدوارم شما هم خوشتون بیاد.
یه نکته : می تونین به جای آرد ذرت از آرد برنج هم استفاده کنین ، من امتحان کردم خوب شدFlowerysmile
[تصویر:  20140223122917_IMAG0998.jpg]
[تصویر:  20140223122958_IMAG0999.jpg]
امضای samin1120
۴-۱۲-۱۳۹۲, ۱۲:۳۳ عصر
یافتن سپاس نقل قول
7 کاربر از samin1120 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
1368Sheri, elipari, زریاس, kazemsoft, Galaxy, niloofar00, یکتا20
کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 128

ارسال: #2
RE: رولت سوسیس و قارچ
بازم رولت خوشمزهYum2Yum2ایندفعه با آرد برنج درستش کردم . البته چون مهمونامون سوسیس دوست نداشتن ، به جای سوسیس از گوشت چرخکرده استفاده کردم . Flowerysmile
[تصویر:  20140223153709_IMAG1005.jpg]
امضای samin1120
۴-۱۲-۱۳۹۲, ۰۳:۳۷ عصر
یافتن سپاس نقل قول
4 کاربر از samin1120 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
vahidepoor, akram.s, rm6568, یکتا20

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد