تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 35 رای - 2.06 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رژیم لاغری دسته جمعی هدف:تناسب اندام
Xeyes 
امروز قدم رو گرفتم دیدم 2 سانت قد کشیدم . خیلی خوشحالم. 1.5 کیلو هم لاغر شدم و تصمیم گرفتم این تاپیک رو بزنم . تاپیک درمورد اعتراف های خانوم گلای رژیمی بود ولی درمورد قد نبود منم گفتم یه تاپیک بزنم درمورد تناسب اندام هم قد هم اضافه وزن هم کسایی که میخوان چاق بشن و ... همه ی خانوم گلا هم بیان تجربه هاشون رو بنویسن البته سننشون رو هم ذکر کنن که بتونیم استفاده کنیم.
از خودم شروع میکنم :
قد:176
وزن:77
}
واسه بلند شدن قد پیلاتس عاااااالیه من اول خرداد ماه رفتم پیلاتس قدم 169 بود شهریور ماه که پیلاتس رو ول کردم قدم شده بود 172 اینم بگم که من تو سن رشد هستم. پیلاتس هم حرکات کششی هست واسه تناسب اندام خوبه 4-5 کیلو هم لاغر شده بودم.
الان هم میرم دکتر تغذیه حدود 1 ماهه و 1.5 کیلو لاغر شدم. اینم بگم که خودتون سر خود رژیم نگیرین یکی از اقوام ما خودش رژیم گرفته بود هم کم خون شده بود و هم پوستش خیلی بد شده بود. منتظر تجربه هاتون هستم
}
Ksmiletris 
سلام دوستان نانای منWavesmile
عید نزدیکه بیاید باهم دیگه رژیم لاغری بگیریم یک ماه فرصت مناسبی زمان خوبی هم هست بهمون نیرو میده تازه اگه دسته جمعی باشه کم نمیاریم خسته هم نمیشیم البته اگه مایلیدHanghead
تنها بهانه زندگیم دوست داشتن توست
}
من چاق نیستم ولی نیاز به تناسب اندام دارم اخه خنده تون نگیره ها شکم اوردم زشت شده از بس که خونه بیکارم و تنها میخورم Yum2یه جورای شدمhih
}
گوناگون از وب
loading...
من هستم.ولی چون به نی نی شیر میدم بیشتر تمایل دارم که گروهی تمرین ورزشی انجام بدیم و همدیگه رو از پیشرفتامون مطلع کنیم.Wavesmile
}
منم پایه ام بچه ها به شدتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتhih
[عکس: countdown.php?width=400&height=128&bg=59...married in]
Created by Wedding Favors
}
daryayenazمواظب نی نی نازت باش (1782)
ما هم مهین کار رو انجام میدیم رژیم میگیریم ورزش میکنیم یه روز از هفته رو قرار میدیم میگیم که چقدر کم کردیم هر روز هم میگیم چیا خوردیم.
}
خوراکی های پروتئینی تو لاغری خیلی تاثیر داره بعضی از میوه ها رو هم نباید خورد.اگه کسی مایل بود به من اطلاعات زود لاغر شدنو بزارم که شروع کنیمFlowerysmile
}
گوناگون از وب
loading...
منم موافقممممممممممWavesmileزودتر دستورشو بزارین ممنون(1782)
}
خوب خانمی پیام دادم مثل اینکه نرسید بهتون گلم من قد 154 وزن 80 کیلو دکتر رژیم هم 2 هفته پیش رفتم گفته به غیر از شیرینی و مربا هر چی میتونی بخوری ولی کم بخور مثلاً برنج 5 قاشق و نان 75 گرم گوشت به اندازه قوطی کبریت . زودتر بگو رژیم دسته جمعی به نظر من خیلی خوبه .
دوستدار شما
}