تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 108 رای - 2.27 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رژیم کانادایی
(۱۵-۰۳-۱۳۹۱, ۱۰:۴۶ ب.ظ)boshra_87 نوشته:  سلام مهساجونWavesmileممنونم از راهنماییتون راستش هنوز کمی ترس دارم چون یه دخترکوچولوی سه سال ونیمه دارم که از صبح که بلندمیشه مشغول حرف زدنه تا شب که میخابه برای سرگرم شدنش باید هزارویه کار بکنم با توجه به اینکه ماه رمضون نزدیکه یه کم مرددم که الان شروع کنم با بندازمش بعد ماه رمضون Dash2بازم راهنماییم کنید یا دلگرمی بهم بدین ممنون میشمFlowerysmile

عزیزم این رژیم کانادایی برای وارد کردن یک شوک به بدن خیلی مفیده یعنی اینکه شما با گرفتن این رژیم میتونی وزن اضافی کاذب بدن خودتو پایین بیاری و بعدش سعی کنی آروم آروم بقیه وزنتو کم کنی
شما همون که با یک بچه از صبح تا شب سرو کله میزنی خودش کلی انرژی ازت میگیره
به نظر من الان تا قبل از ماه مبارک وزن اضافه ات رو با گرفتن این رژیم کم کن و بعدش توی ماه مبارک با استفاده از کالری شماری یا پروتیین نذار وزنت بالا بره چون توی این ماه یه کم برنامه غذایی به هم میریزه پس چه بهتر که شما از فبل از این ماه بدنتو باری این شرایط آماده کنی تا مجبور نباشی برای سحری و افطار کلی غذا بخوری و ندونی که کدومش برات مفیده یا اینکه بدنت به کدوم الان نیاز داره
بر روی بوم زندگی هرچیز میخوای بکش/ زیبا و زشتش پای توست/ تقدیر را باور نکن/ تصویر اگر زیبا نبود/ نقاش خوبی نیستی/ از نو دوباره رسم کن/تصویر را باور نکن/ خالق تو را شاد آفرید/ آزاد آزاد آفرید/ پرواز کن تا آرزو/زنجیر را باور نکن
}
(۱۶-۰۳-۱۳۹۱, ۰۶:۳۴ ق.ظ)ایران دخت نوشته:  سلام خانوم گلای باارادهWavesmileمنم ازامروزدارم شروع میکنمDreamyeyesf
قدم:162
وزن:69
بهم روحیه بدین خواهشاConsoling

تو میتونی عزیزم
اصلا به خودت سخت نگیر فدات شم
به خودت هم انرژی منفی نده که مثلا نمیتونی یا سخته برات
خیلی راحته فقط خواهش میکنم رژیم رو عینا اجرا کن و بعد از 3 روز خودتو وزن کن وقتی میبینی که وزنت کم شده خود به خود مصمم تر میشی
Flowerysmile
بر روی بوم زندگی هرچیز میخوای بکش/ زیبا و زشتش پای توست/ تقدیر را باور نکن/ تصویر اگر زیبا نبود/ نقاش خوبی نیستی/ از نو دوباره رسم کن/تصویر را باور نکن/ خالق تو را شاد آفرید/ آزاد آزاد آفرید/ پرواز کن تا آرزو/زنجیر را باور نکن
}
گوناگون از وب
loading...
سلام دوستان
من امروز خودمو وزن کردم 7 کیلو کم کردم سابزم هم از 48 به 44 رسیده
اصلا نترسبد من که گشنم نمی شه البته هر تغییری سختیه خودشو داره ولی الان با این همه حس خوبی که دارم میخوام یه دور دیگه بگیرم (1782)
}
(۱۶-۰۳-۱۳۹۱, ۰۳:۳۹ ب.ظ)mahsa lady نوشته:  
(۱۵-۰۳-۱۳۹۱, ۱۰:۴۶ ب.ظ)boshra_87 نوشته:  سلام مهساجونWavesmileممنونم از راهنماییتون راستش هنوز کمی ترس دارم چون یه دخترکوچولوی سه سال ونیمه دارم که از صبح که بلندمیشه مشغول حرف زدنه تا شب که میخابه برای سرگرم شدنش باید هزارویه کار بکنم با توجه به اینکه ماه رمضون نزدیکه یه کم مرددم که الان شروع کنم با بندازمش بعد ماه رمضون Dash2بازم راهنماییم کنید یا دلگرمی بهم بدین ممنون میشمFlowerysmile

عزیزم این رژیم کانادایی برای وارد کردن یک شوک به بدن خیلی مفیده یعنی اینکه شما با گرفتن این رژیم میتونی وزن اضافی کاذب بدن خودتو پایین بیاری و بعدش سعی کنی آروم آروم بقیه وزنتو کم کنی
شما همون که با یک بچه از صبح تا شب سرو کله میزنی خودش کلی انرژی ازت میگیره
به نظر من الان تا قبل از ماه مبارک وزن اضافه ات رو با گرفتن این رژیم کم کن و بعدش توی ماه مبارک با استفاده از کالری شماری یا پروتیین نذار وزنت بالا بره چون توی این ماه یه کم برنامه غذایی به هم میریزه پس چه بهتر که شما از فبل از این ماه بدنتو باری این شرایط آماده کنی تا مجبور نباشی برای سحری و افطار کلی غذا بخوری و ندونی که کدومش برات مفیده یا اینکه بدنت به کدوم الان نیاز داره

سلام مهساعزیزم Wavesmileممنونم از دلداری وقوت قلبت تصمیم گرفتم تا قبل از ماه رمضون شروع کنم یه مانع بزرگ دارم بنام همسرجون Dash2 شروع کردم کارکردن روی مخ مبارک ایشالله با دعای شما موفق میشم :waveبازم ممنونم مهساچون(1782)(1782)
}
بشرای عزیز انشالله که موفق باشی
منم همسرم با رژیم گرفتنم اصلا موافق نبود و به غیر از اینکه همش میگفت من از اندامت راضیم میترسید که با رژیم گرفتن یا مریض بشم یا اینکه اراده ام ضعیف باشه و بدتر توی روحیه ام تاثیر بذاره واسه همین وقتی خواستم شروع کنم گفت مسولیت رژیم و عوارضش با خودت
خلاصه من رژیممو شروع کردم و وقتی دید که چقدر خوب دارم نتیجه میگیرم و خودم خیلی راضیم و با اراده پشت رژیم ایستادم و همه چیز هم توی رژیمم هست خیلی استقبال کرد به نحوی که همه جا از رژیمم دفاع کرد و الان همش میگه خوشحالم که پشت کار داشتی و داری چون میبینه که من خودم چقدر خوشحالم
عزیزم فقط لطفا رژیم رو عینا مثل خودش اجرا کن و اگر میتونی ورزش هم داشته باش اونوقت میبینی که چقدر خوب نتیجه میگیری و از خودت راضی میشی Flowerysmile
}
سلاااااااااااام(1782)
من به همراه خواهرم این رژیم رو شروع کردیم من ارادم خیلی ضعیفه و برعکس خواهرم دارای اراده ی قوی
برای اینکه پیشش کم نیارم باید تا اخرش برم امروز روز اول بودم خیلی راحت گذشت خوشبختانه تمام غذاهاش رو دوست میدارم hih
قد:169
وزن:70.900
باید برسم به 60 من میتووووووووووووووووووونم1 (49)
دوباره میاو گزارش میدم
برمیگردم 1 (49)
}
گوناگون از وب
loading...
من از فردا دوره دوم رو شروع می کنم
هوورااااا
}
(۱۷-۰۳-۱۳۹۱, ۱۰:۵۹ ق.ظ)mahsa lady نوشته:  بشرای عزیز انشالله که موفق باشی
منم همسرم با رژیم گرفتنم اصلا موافق نبود و به غیر از اینکه همش میگفت من از اندامت راضیم میترسید که با رژیم گرفتن یا مریض بشم یا اینکه اراده ام ضعیف باشه و بدتر توی روحیه ام تاثیر بذاره واسه همین وقتی خواستم شروع کنم گفت مسولیت رژیم و عوارضش با خودت
خلاصه من رژیممو شروع کردم و وقتی دید که چقدر خوب دارم نتیجه میگیرم و خودم خیلی راضیم و با اراده پشت رژیم ایستادم و همه چیز هم توی رژیمم هست خیلی استقبال کرد به نحوی که همه جا از رژیمم دفاع کرد و الان همش میگه خوشحالم که پشت کار داشتی و داری چون میبینه که من خودم چقدر خوشحالم
عزیزم فقط لطفا رژیم رو عینا مثل خودش اجرا کن و اگر میتونی ورزش هم داشته باش اونوقت میبینی که چقدر خوب نتیجه میگیری و از خودت راضی میشی Flowerysmile
سلام عزیزیم Wavesmileبوس (1782)بوس (1782)بوس (1782)وممنون به خاطر حمایتتون راستش دارم روی رژیم کار میکنم تا اماده بشم وشروع کنم اما سوال دارم اگه لطف کنید جواب بدیدبازم ممنون میشمFlowerysmileراستیتش من تا حالا قهوه درست نکردم میشه لصف کنید درست کردنش رو البته بدون قهوه جوش اموزش بدین بعدش من که صبحانه خور حرفه ایم با یه فنجون قهوه سیرمیشم؟راستی قهوه رو باید تلخ بخوریم در روزهایی که شیرین کننده نداریم؟دربین روز میتونیم چای بخوریم یا فقط اب ازاده ؟
به جای ژامبون مرغ میتونیم انواع بورانیها یا گوشت ها رو جایگزین کنیم؟ببخشید سوالاتم زیادشدبازم از محبتتون ممنونم.Flowerysmile
}
سلام بچه ميشه بگيد چه موقه ازروزخودمون رووزن كنيم درسته چون صبح يه وزن دارم ظهر هم يه وزن لطفا راهنماييم كنيدDunnof
[عکس: 8d8a23fd6082.gif]
می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه ؟ لبخندی که بی اراده رو لبهای یک عاشق نقش می بنده تا در نهایت سکوت فریاد بزنه : دوستت دارم
}
(۱۸-۰۳-۱۳۹۱, ۰۶:۰۴ ب.ظ)boshra_87 نوشته:  
(۱۷-۰۳-۱۳۹۱, ۱۰:۵۹ ق.ظ)mahsa lady نوشته:  بشرای عزیز انشالله که موفق باشی
سلام عزیزیم Wavesmileبوس (1782)بوس (1782)بوس (1782)وممنون به خاطر حمایتتون راستش دارم روی رژیم کار میکنم تا اماده بشم وشروع کنم اما سوال دارم اگه لطف کنید جواب بدیدبازم ممنون میشمFlowerysmileراستیتش من تا حالا قهوه درست نکردم میشه لصف کنید درست کردنش رو البته بدون قهوه جوش اموزش بدین بعدش من که صبحانه خور حرفه ایم با یه فنجون قهوه سیرمیشم؟راستی قهوه رو باید تلخ بخوریم در روزهایی که شیرین کننده نداریم؟دربین روز میتونیم چای بخوریم یا فقط اب ازاده ؟
به جای ژامبون مرغ میتونیم انواع بورانیها یا گوشت ها رو جایگزین کنیم؟ببخشید سوالاتم زیادشدبازم از محبتتون ممنونم.Flowerysmile
سلام عزیزم
توی یه ظرف کوچک مثل شیر جوش به ازای هر فنجان آب یا شیر 1 پیمانه قهوه و 1 پیمانه شکر میریزیم و روی شعله کم میذاریم تا آروم آروم کف کنه که به اون کف خامه میگن. و وقتی که کف رو دیدی قهوه شما آماده است .شما به جای شکر از همون 1 حبه قندی که توی رژیم گقته استفاده کن
یادت باشه شعله گاز کم باشه که سر نره یا زیاد نجوشه
با یک فنجان قهوه شاید سیر سیر نشی ولی بی انرژی هم نیستی ضمن اینکه خیلی زود عادت میکنی و در روزهای بعدی که نون تست هم بهش اضافه میشه.
در بین روز خوردن چای بدون قند و کمرنگ و آب به میزان دلخواه آزاد هستش
بهترین کار همین هستش که روزهایی که کالباس مرغ داری از غذاهای جایگزین استفاده کنی که سالمتر باشه
غذاهای جایگزین هم که میدونی بورانی کدو و بورانی اسفناج و عدسی و سالاد کرفس و سوپ مرغ هستش عزیزم
موفق باشی
}
گوناگون از وب
loading...