تبلیغات
Bia2Aroosi

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 108 رای - 2.27 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رژیم کانادایی
(۱۷-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۵۴ ق.ظ)minaz نوشته:  منظور از رژیم نگهدارنده چیه؟

بچه ها اینجور رژیم گرفتن افسرده تون میکنه.ببخشی البته قصد دخالت ندارم.من چند سال قبل رژیم به همراه ورزش گرفتم و 15 کیلو کم کردم.ولی افسرده و وسواسی شده بودم .بعد از سالها امتحان رژیم های مختلف به این نتیجه رسیدم که بهترین راه کاهش و کنترل وزن راهی است که همیشه قابل اجرا باشه و به صورت یک رفتار دربیاد.
قوانین طلایی :Consoling
1-هر چی دوست داری بخور ولی فقط یه کمی
2- یه تحرک روزانه و مفرح داشته باش مثل رقص یا پیاده روی در هوای آزاد
3-وقتی چیزی میخوری همش به این فکر نکن که وزنت رو زیاد میکنه یا نه؟ چون در اون صورت حتی اگه خیار بخوری چاقت میکنه.
4-هیچ وعده غذایی رو حذف نکن
5- فقط وقتی گرسنه ای چیزی بخور
6- کم بخور-همیشه بخور
7-آب نوشیدن رو فراموش نکن

اینا تجربیات منه.حالا امیدوارم هر کاری که میکنید موفق باشید و سلامتیتون رو به خطر نندازینhih
هركجا هستم ، باشم!
آسمان مال من است
پنجره ، فكر ، هوا ، عشق ، زمين مال من است . . . Heartshape2
}
گیسو خانم این رزیم رو دیگه ادامه ندادین؟
}
نه دیگه
یه دوره گرفتم دو هفته ادامه نداره
بعدش اشتها کم میشه
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
}
منم از وقتی این رژیمو گرفتم معده ام حسابی کوچیک شده
توی طول رژیم وزن کم نکردم ولی الان دارم وزن کم میکنم
آموخته ام که با پول مي شود خانه خريد ولي آشيانه نه، رختخواب خريد ولي خواب نه، ساعت خريد ولي زمان نه، مي توان مقام خريد ولي احترام نه، مي توان کتاب خريد ولي دانش نه، دارو خريد ولي سلامتي نه، خانه خريد ولي زندگي نه و بالاخره
مي توان قلب خريد،ولي عشق را نه
}
من هشت سال پیش این رژیم را گرفتم!! اره جواب داد خیلی عالی هم جواب داد 13 کیلوووو(چون تازه اضافه وزن پیدا کرده بودم و تا حالا رژیم نگرفته بودم و اینکه سنم کم بود خوب جواب داد)
اما بعدشش.... موهام ریخت رنگم زرد شد کلی ویتامین از دست دادم...
و اینکه دو برابرش برگشت..............................
}
گوناگون از وب
loading...
(۲۱-۱۲-۱۳۹۰, ۱۲:۳۰ ب.ظ)mehak نوشته:  من هشت سال پیش این رژیم را گرفتم!! اره جواب داد خیلی عالی هم جواب داد 13 کیلوووو(چون تازه اضافه وزن پیدا کرده بودم و تا حالا رژیم نگرفته بودم و اینکه سنم کم بود خوب جواب داد)
و اینکه دو برابرش برگشت.......................................................................................................................

من توی رژیم از قرصای ویتامینه استفاده میکردم تا عوارض بعدی برام نداشته باشه
بعدشم خوب این همه زحمت کشیدی چرا یهو ولش کردی؟
آموخته ام که با پول مي شود خانه خريد ولي آشيانه نه، رختخواب خريد ولي خواب نه، ساعت خريد ولي زمان نه، مي توان مقام خريد ولي احترام نه، مي توان کتاب خريد ولي دانش نه، دارو خريد ولي سلامتي نه، خانه خريد ولي زندگي نه و بالاخره
مي توان قلب خريد،ولي عشق را نه
}
من هم اين رزيم رو ماه قبل كرفتم ٠ جهار كيلو كم كردم ولي ورزش نكردم ولي هفته ي بعدش ٣٠٠ كرم بركردوندم ٠راستي حجم معده ام واقعا كم شد (1782) 
اعتماد مثل یه کاغذ صافه که وقتی مچاله بشه دیگه مثل اولش نمیشه
[عکس: 20120820221752_602656_2256546748498_65720282_n.jpg]
}
(۲۱-۱۲-۱۳۹۰, ۱۲:۳۹ ب.ظ)samanta3000 نوشته:  
(۲۱-۱۲-۱۳۹۰, ۱۲:۳۰ ب.ظ)mehak نوشته:  من هشت سال پیش این رژیم را گرفتم!! اره جواب داد خیلی عالی هم جواب داد 13 کیلوووو(چون تازه اضافه وزن پیدا کرده بودم و تا حالا رژیم نگرفته بودم و اینکه سنم کم بود خوب جواب داد)
و اینکه دو برابرش برگشت.......................................................................................................................

چه ویتامینی؟چه مارکی؟Dunnof
}
به نظر من این کارها فایده نداره مگه آدم تو14 روز اضافه وزن میاره که تو 14 روز وزن کم کنه باید به تدریج باشه توی یک ماه نباید بیش از3 کیلو وزن کم بشه
[عکس: 20140103004327_rabi.jpg]
}
(۲۱-۱۲-۱۳۹۰, ۰۷:۵۰ ب.ظ)afarin نوشته:  
(۲۱-۱۲-۱۳۹۰, ۱۲:۳۹ ب.ظ)samanta3000 نوشته:  

چه ویتامینی؟چه مارکی؟Dunnof
ویتامین مینرال همه چیزو داره حتی اهن خیلی خوبه
تنها بهانه زندگیم دوست داشتن توست
}
گوناگون از وب
loading...