تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 108 رای - 2.27 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رژیم کانادایی
(۲۱-۱۲-۱۳۹۰, ۰۷:۵۰ ب.ظ)afarin نوشته:  
(۲۱-۱۲-۱۳۹۰, ۱۲:۳۹ ب.ظ)samanta3000 نوشته:  
(۲۱-۱۲-۱۳۹۰, ۱۲:۳۰ ب.ظ)mehak نوشته:  من هشت سال پیش این رژیم را گرفتم!! اره جواب داد خیلی عالی هم جواب داد 13 کیلوووو(چون تازه اضافه وزن پیدا کرده بودم و تا حالا رژیم نگرفته بودم و اینکه سنم کم بود خوب جواب داد)
اما بعدشش.... موهام ریخت رنگم زرد شد کلی ویتامین از دست دادم...
و اینکه دو برابرش برگشت.......................................................................................................................

من توی رژیم از قرصای ویتامینه استفاده میکردم تا عوارض بعدی برام نداشته باشه
بعدشم خوب این همه زحمت کشیدی چرا یهو ولش کردی؟
چه ویتامینی؟چه مارکی؟Dunnof

ّFEFOL ساخت هند
ویتامینهاشم ترکیب آهنو اسیدفولیکه
آموخته ام که با پول مي شود خانه خريد ولي آشيانه نه، رختخواب خريد ولي خواب نه، ساعت خريد ولي زمان نه، مي توان مقام خريد ولي احترام نه، مي توان کتاب خريد ولي دانش نه، دارو خريد ولي سلامتي نه، خانه خريد ولي زندگي نه و بالاخره
مي توان قلب خريد،ولي عشق را نه
}
من الان روز چهارم این رژیمم و خیلی راضیم از نحوه تغذیه ام
تا امروز 1 کیلو کم کردم
آخه دقیقا چیزهایی توش هست که من خیلی دوست دارم
مثل کالباس بورانی اسفناج تخم مرغ پخته آبمیوه نون تست
تا آخرش هم میرم و دیگه نمیذارم برگردم
بر روی بوم زندگی هرچیز میخوای بکش/ زیبا و زشتش پای توست/ تقدیر را باور نکن/ تصویر اگر زیبا نبود/ نقاش خوبی نیستی/ از نو دوباره رسم کن/تصویر را باور نکن/ خالق تو را شاد آفرید/ آزاد آزاد آفرید/ پرواز کن تا آرزو/زنجیر را باور نکن
}
امروز وزنم شده 800/63 دارم خوب پیش میرم نه؟1 (49)
بر روی بوم زندگی هرچیز میخوای بکش/ زیبا و زشتش پای توست/ تقدیر را باور نکن/ تصویر اگر زیبا نبود/ نقاش خوبی نیستی/ از نو دوباره رسم کن/تصویر را باور نکن/ خالق تو را شاد آفرید/ آزاد آزاد آفرید/ پرواز کن تا آرزو/زنجیر را باور نکن
}
مهسا جون میان وعده دیگه نمیخوری؟
اگه خوب بود وعوارض نداشت بگو منم بگیرم(1782)Flowerysmile
}
گوناگون از وب
loading...
سلام به همه
روز 11 رژیم کانادایی در حال سپری شدنه
خیلی عالیه
الان 63 شدم و اشتهام واقعا کم شده
هر موقع گرسنه میشم با خوردن کوچکترین چیزی سیر سیر میشم
ماریا جان من میان وعده نمیخورم فقط و فقط چای یا آب یا چای سبز میخورم
عوارضی نداشته برام تا حالا آخه اگر دقت کنی توی رژیمش همه چیز هست ضمن اینکه شما در روز 7 و8و9 مجاز به خوردن میوه در شام هستید
در طول بقیه روزها هم که آبمیوه و کاهوو گوجه و کرفس و هویج وماست میخوری
پس با خیال راحت برو جلو
خوب بودن رژیمش به ثابت بودنشه
}
بجای اسفناج چی می شه خورد ؟ توی این فصل زیاد گیر نمی یاد Dunnof
[عکس: eNortjKzUjIyMDAzt1SyBlwwFXgC1Q,,67.png]
}
مهسا جان تبریک میگم چند کیلو بودی که الان 63 هستی؟
}
(۱۲-۰۲-۱۳۹۱, ۱۰:۰۰ ب.ظ)azadehali نوشته:  بجای اسفناج چی می شه خورد ؟ توی این فصل زیاد گیر نمی یاد Dunnof

عزیزم الان که خوب اسفناج گیر میاد
ولی میتونی از بورانی کدو یا عدسی یا سالاد کرفس یا سوپ مرغ استفاده کنی
دستور پخت هر کدوم رو که خواستی بگو تا واست بگم
}
گوناگون از وب
loading...
(۱۲-۰۲-۱۳۹۱, ۱۰:۳۰ ب.ظ)قجریان نوشته:  مهسا جان تبریک میگم چند کیلو بودی که الان 63 هستی؟

عزیزم من 66 بودم الان شده ام 63
}
من میخوام از جمعه همین هفته شروع کنم. امیدوارم بتونم Dreamyeyesf
}