تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 26 رای - 2.77 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زل موضي تر تينو ئين 0.05 در صدد واسه چي استفاده ميشه؟؟؟
با سلام
زل موضي تر تينو ئين براي پوست صورت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
كسي از اي(1782)ن كرم اطلا عاتي داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون ميشم اگه منو راهنمايي كنيد
پاسخ }
عزيزم ترتينوئين يك لايه بردار خيلي قوي هست كه براي جوشهاي صورت ك بصورت آكنه و چركي هستن استفاده ميشن من ي مدت استفاده كردم نوع خارجيش اسمش ريتين آ هست. و هر دو باعث پوسته ريزي شديد پوست ميشن.
من از استفادش راضي نبودم بجاش دكتر بهم ژل ديفرين داد كه بنظر من معجزه ميكنه
آي آدمها ك در ساحل نشسته شاد و خندانيد يك نفر در آب دارد ميسبارد جان .....
پاسخ }
(۰۹-۰۳-۱۳۹۱, ۱۰:۴۸ ق.ظ)tara25 نوشته:  عزيزم ترتينوئين يك لايه بردار خيلي قوي هست كه براي جوشهاي صورت ك بصورت آكنه و چركي هستن استفاده ميشن من ي مدت استفاده كردم نوع خارجيش اسمش ريتين آ هست. و هر دو باعث پوسته ريزي شديد پوست ميشن.
مرسي
اين كرم جاي جوش كه به صورت لكه تيره مونده رو ازبين مي بره يا نمي بره ؟/

پاسخ }
(۰۹-۰۳-۱۳۹۱, ۱۰:۵۱ ق.ظ)elay نوشته:  منم یه مدت استفاده کردم اما به نظرم اصلا خوب نیست. فقط پوست آدمو قلفتی میکنهDash2
مرسي از شما
مشكل شما چي بوده كه از اين كرم استفاده مي كرديد
و طبق نحوي مصرفش به صورتتون مي زديد يعني
3شب در ميان و
و مصرف ضد آفتاب
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
این دارو از مشتقات ویتامین آ هست ... خیلی کار ها میکنه هم لایه برداری میکنه هم باعث تحریک کلاژن سازی میشه هم پوستو صاف و لایه برداری میکنه مشروط بر اینکه درست استفاده بشه در ابتدا باید 2 شب یک بار به اندازه یه نخود با همون مقدار کرم مرطوب کننده مخلوط و استفاده بشه بعد از 2 هفته این کارو یک شب در میون میکنی .. و بعد هم هر شب .. در موقع مصرف حتما از ضد افتاب در روز استفاده بشه ... بعله باعث رفتن لک جوش و همینطور تا حدودی عمق حفره های پوست در دراز مدت میشه .. با این کار که گفتم پوستت اذیت نمیشه و میتونی در دراز مدت تاثیر این کرم رو ببینی
پاسخ }
(۰۹-۰۳-۱۳۹۱, ۱۱:۵۶ ق.ظ)ساحل عمادی نوشته:  این دارو از مشتقات ویتامین آ هست ... خیلی کار ها میکنه هم لایه برداری میکنه هم باعث تحریک کلاژن سازی میشه هم پوستو صاف و لایه برداری میکنه مشروط بر اینکه درست استفاده بشه در ابتدا باید 2 شب یک بار به اندازه یه نخود با همون مقدار کرم مرطوب کننده مخلوط و استفاده بشه بعد از 2 هفته این کارو یک شب در میون میکنی .. و بعد هم هر شب .. در موقع مصرف حتما از ضد افتاب در روز استفاده بشه ... بعله باعث رفتن لک جوش و همینطور تا حدودی عمق حفره های پوست در دراز مدت میشه .. با این کار که گفتم پوستت اذیت نمیشه و میتونی در دراز مدت تاثیر این کرم رو ببینی
از شما تشكر مي كنم
اينكه گفتيد حدودی عمق حفره های پوست در دراز مدت میشه رو خوب متوجه نشدم يعني چه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ }
sghl
سلام
استفاده از اين كرم تو همه ي فصل ها امكان پذيره
منظورم حالا هست
پاسخ }
ببخشید ..عمق حفره ها یعنی یکی جای جوشهاش به صورت گوده یا جای زخم ابله مرغون از این حرفها داره نمیگم کامل از بین میبره ولی بهتر میشه کلا پوست اندازی میکنی و اون پوست جدید صاف تر و نرمتره دیگه .. ...... توی زمستون بهتره اگه الان زیاد توی افتاب نیستی و خوب مراقبت میکنی یعنی ضد افتابو میزنی ار ه میشه چرا نشه (1782)
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۰۹-۰۳-۱۳۹۱, ۱۰:۴۸ ق.ظ)tara25 نوشته:  عزيزم ترتينوئين يك لايه بردار خيلي قوي هست كه براي جوشهاي صورت ك بصورت آكنه و چركي هستن استفاده ميشن من ي مدت استفاده كردم نوع خارجيش اسمش ريتين آ هست. و هر دو باعث پوسته ريزي شديد پوست ميشن.

سلام دوست عزیز. شما از دیفرین استفاده کردی؟ راضی‌ بودی؟ آخه دکتر واسه من ۱ درصد داده.الان تقریبا ۲ یا ۳ هفتست که ۱ شب درمیون استفاده می‌کنم. می‌شه بگین شما چه مدت استفاده کردین که نتیجه رو دیدین؟Dunnof
مرسیFlowerysmile
پاسخ }
منم یه مدت ازش استفاده کردم اما اصلا ازش راضی نیستم پوستم خیلی پوسته میداد البته پوسته ریزیش طبیعیه اما اثر نداشت
یه وقتایی خودمو بغل میکنم و میگم غصه نخور دیوونه من که باهاتمcrying
پاسخ }