خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زمان پخش بازیهای جام جهانی فوتبال 2014

مدیریت کل

*******
وضعیت : آفلاین
ارسال‌ها:
13,302
تاریخ عضویت:
دی ۱۳۸۹
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 23856


محل سکونت : Persia
ارسال: #1
زمان پخش بازیهای جام جهانی فوتبال 2014
برنامه کامل دیدارهای مرحله گروهی و حذفی جام جهانی 2014 برزیل به شرح زیر است: (ساعت بازیها به وقت تهران است)

مرحله گروهی
جمعه 23 خرداد (13 ژوئن) :

بازی شماره (1)؛ گروه A: برزیل - کرواسی (سائوپائولو - ورزشگاه دی سائوپائولو - دیدار افتتاحیه) :: (ساعت 00:30 بامداد) ::

جمعه 23 خرداد (13 ژوئن):

بازی شماره (2)؛گروه A: مکزیک - کامرون (ناتال - ورزشگاه داس دوناس) :: (ساعت 20:30) ::

بازی شماره (3)؛گروه B: اسپانیا - هلند (سالوادور - ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت 23:30) ::

شنبه 24 خرداد (14 ژوئن):

بازی شماره (4)؛گروه B: شیلی - استرالیا (کوییابا - ورزشگاه پانتانال) :: (ساعت 02:30 بامداد) ::
بازی شماره (5)؛گروه C: کلمبیا - یونان (بلوهوریزونته - ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت 20:30) ::

بازی شماره (6)؛گروه D: اروگوئه - کاستاریکا (فورتالزا - ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت 23:30) ::

یکشنبه 25 خرداد (15 ژوئن):

بازی شماره (7)؛گروه D: انگلیس - ایتالیا (مانائوس - ورزشگاه آمازون) :: (ساعت 02:30 بامداد) ::

بازی شماره (8)؛گروه C: ساحل عاج - ژاپن (رسیف - پرنامبوکو) :: (ساعت 05:30 بامداد) ::
بازی شماره (9)؛گروه E: سوئیس - اکوادور (برازیلیا - ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت 20:30) ::

بازی شماره (10)؛گروه E: فرانسه - هندوراس (پورتو آلگره - ورزشگاه بیرا ریو) :: (ساعت 23:30) ::

دوشنبه 26 خرداد (16 ژوئن):

بازی شماره (11)؛گروه F: آرژانتین - بوسنی (ریودوژانیرو - ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت 02:30 بامداد) ::

بازی شماره (12)؛گروه G: آلمان - پرتغال (سالوادور - ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت 20:30) ::

بازی شماره (13)؛گروه F: نیجریه - ایران (کوریتیبا - ورزشگاه بایکسادا) :: (ساعت 23:30) ::


سه شنبه 27 خرداد (17 ژوئن):

بازی شماره (14)؛گروه G: غنا - آمریکا (ناتال - ورزشگاه داس دوناس) :: (ساعت 02:30 بامداد) ::

بازی شماره (15)؛گروه H: بلژیک - الجزایر (بلوهوریزونته - ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت 20:30) ::

بازی شماره (16)؛گروه A: برزیل - مکزیک (فورتالزا - ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت 23:30) ::



چهارشنبه 28 خرداد (18 ژوئن):

بازی شماره (17)؛گروه H: روسیه - کره جنوبی (کوییابا - ورزشگاه پانتانال) :: (ساعت 02:30 بامداد) ::

بازی شماره (18)؛گروه B: استرالیا - هلند(پورتو آلگره - ورزشگاه بیرا ریو) :: (ساعت 20:30) ::

بازی شماره (19)؛گروه B: اسپانیا - شیلی (ریودوژانیرو - ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت 23:30) ::



پنجشنبه 29 خرداد (19 ژوئن):

بازی شماره (20)؛گروه A: کامرون - کرواسی(مانائوس - ورزشگاه آمازون) :: (ساعت 02:30 بامداد) ::

بازی شماره (21)؛گروه C: کلمبیا - ساحل عاج (برازیلیا - ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت 20:30) ::

بازی شماره (22)؛گروه D: اروگوئه - انگلیس (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو) :: (ساعت 23:30) ::


جمعه 30خرداد (20 ژوئن):

بازی شماره (23)؛گروه C: ژاپن - یونان (ناتال - ورزشگاه داس دوناس) :: (ساعت 02:30 بامداد) ::

بازی شماره (24)؛گروه D: ایتالیا - کاستاریکا (رسیف - پرنامبوکو) :: (ساعت 20:30) ::

بازی شماره (25)؛گروه E: سوئیس - فرانسه (سالوادور - ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت 23:30) ::



شنبه 31 خرداد (21 ژوئن):

بازی شماره (26)؛گروه E: هندوراس - اکوادور (کوریتیبا - ورزشگاه بایکسادا) :: (ساعت 02:30 بامداد) ::
بازی شماره (27)؛گروه F: آرژانتین - ایران (بلوهوریزونته - ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت 20:30) ::

بازی شماره (28)؛گروه G: آلمان - غنا (فورتالزا - ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت 23:30 بامداد) ::



یکشنبه 1 تیر (22 ژوئن):

بازی شماره (29)؛گروه F: نیجریه - بوسنی (کوییابا - ورزشگاه پانتانال) :: (ساعت 02:30 بامداد) ::

بازی شماره (30)؛گروه H: بلژیک - روسیه (ریودوژانیرو - ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت 20:30) ::

بازی شماره (31)؛گروه H: کره جنوبی - الجزایر (پورتو آلگره - ورزشگاه بیرا ریو) :: (ساعت 23:30) ::



دوشنبه 2 تیر (23 ژوئن):

بازی شماره (32)؛گروه G: آمریکا - پرتغال (مانائوس - ورزشگاه آمازون) :: (ساعت 02:30 بامداد) ::

بازی شماره (33)؛گروه B: استرالیا - اسپانیا (کوریتیبا - ورزشگاه بایکسادا) :: (ساعت 20:30) ::

بازی شماره (34)؛گروه B: هلند - شیلی (سائوپائولو - ورزشگاه دی سائوپائولو) :: (ساعت 20:30) ::



سه شنبه 3 تیر (24 ژوئن):

بازی شماره (35)؛گروه A: کرواسی - مکزیک (رسیف - پرنامبوکو) :: (ساعت 00:30 بامداد) ::

بازی شماره (36)؛گروه A: کامرون - برزیل (برازیلیا - ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت 00:30 بامداد) ::

بازی شماره (37)؛گروه D: کاستاریکا - انگلیس (بلوهوریزونته - ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت 20:30) ::

بازی شماره (38)؛گروه D: ایتالیا - اروگوئه (ناتال - ورزشگاه داس دوناس) :: (ساعت 20:30) ::



چهارشنبه 4 تیر (25 ژوئن):

بازی شماره (39)؛گروه C: ژاپن - کلمبیا (کوییابا - ورزشگاه پانتانال) :: (ساعت 00:30 بامداد) ::
بازی شماره (40)؛گروه C: یونان - ساحل عاج (فورتالزا - ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت 00:30 بامداد) ::

بازی شماره (41)؛گروه F: نیجریه - آرژانتین (پورتو آلگره - ورزشگاه بیرا ریو) :: (ساعت 20:30) ::

بازی شماره (42)؛گروه F: ایران - بوسنی (سالوادور - ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت 20:30) ::



پنجشنبه 5 تیر (26 ژوئن):

بازی شماره (43)؛گروه E: هندوراس - سوئیس (مانائوس - ورزشگاه آمازون) :: (ساعت 00:30 بامداد) ::

بازی شماره (44)؛گروه E: اکوادور - فرانسه (ریودوژانیرو - ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت 00:30 بامداد) ::
بازی شماره (45)؛گروه G: پرتغال - غنا (برازیلیا - ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت 20:30) ::

بازی شماره (46)؛گروه G: آمریکا - آلمان (رسیف – پرنامبوکو) :: (ساعت 20:30) ::



جمعه 6 تیر (27 ژوئن):

بازی شماره (47)؛گروه H: الجزایر - روسیه (کوریتیبا - ورزشگاه بایکسادا) :: (ساعت 00:30 بامداد) ::

بازی شماره (48)؛گروه H: کره جنوبی - بلژیک (سائوپائولو - ورزشگاه دی سائوپائولو) :: (ساعت 00:30 بامداد) ::



**مرحله یک هشتم پایانی**

شنبه 7 تیر (28 ژوئن):

بازی شماره (49)؛ اول گروه A - دوم گروه B (بلوهوریزونته - ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت 20:30) ::

یکشنبه 8 تیر (29 ژوئن):

بازی شماره (50)؛ اول گروه C - دوم گروه D (ریودوژانیرو - ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت 00:30 بامداد) ::

بازی شماره (51)؛ اول گروه B - دوم گروه A (فورتالزا - ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت 20:30) ::



دوشنبه 9 تیر (30 ژوئن):

بازی شماره (52)؛ اول گروه D - دوم گروه C (رسیف – پرنامبوکو) :: (ساعت 00:30 بامداد) ::

بازی شماره (53)؛ اول گروه E - دوم گروه F (برازیلیا - ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت 20:30) ::



سه شنبه 10 تیر (1 جولای):

بازی شماره (54)؛ اول گروه G - دوم گروه H (پورتو آلگره - ورزشگاه بیرا ریو) :: (ساعت 00:30 بامداد) ::

بازی شماره (55)؛ اول گروه F - دوم گروه E (سائوپائولو - ورزشگاه دی سائوپائولو) :: (ساعت 20:30) ::


چهارشنبه 11 تیر (2 جولای):

بازی شماره (56)؛ اول گروه H - دوم گروه G (سالوادور - ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت 00:30 بامداد) ::



**مرحله یک چهارم پایانی**

جمعه 13 تیر (4 جولای):

بازی شماره (58)؛ برنده دیدار شماره (53) با برنده دیدار شماره (54) (ریودوژانیرو - ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت 20:30) ::


شنبه 14 تیر (5 جولای):

بازی شماره (57)؛ برنده دیدار شماره (49) با برنده دیدار شماره (50) (فورتالزا - ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت 00:30 بامداد) ::


شنبه 14 تیر (5 جولای):

بازی شماره (60)؛ برنده دیدار شماره (55) با برنده دیدار شماره (56) (برازیلیا - ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت 20:30) ::


یکشنبه 15 تیر (6 جولای):

بازی شماره (59)؛ برنده دیدار شماره (51) با برنده دیدار شماره (52) (سالوادور - ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت 00:30 بامداد) ::



**نیمه نهایی**

چهارشنبه 18 تیر (9 جولای):

بازی شماره (61)؛ برنده دیدار شماره (57) با برنده دیدار شماره (58) (بلوهوریزونته - ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت 00:30 بامداد) ::

پنجشنبه 19 تیر (10 جولای):

بازی شماره (62)؛ برنده دیدار شماره (59) با برنده دیدار شماره (60) (سائوپائولو - ورزشگاه دی سائوپائولو) :: (ساعت 00:30 بامداد) ::

یکشنبه 22 تیر (13 جولای):

بازی شماره (63)؛دیدار رده بندی - (برازیلیا - ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت 00:30 بامداد) ::


یکشنبه 22 تیر (13 جولای):

بازی شماره (64)؛فینال - (ریودوژانیرو - ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت 23:30) ::
امضای Galaxy
[تصویر:  clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&a...9&ad=1]
۲۴-۳-۱۳۹۳, ۰۷:۱۲ عصر
یافتن سپاس نقل قول
12 کاربر از Galaxy به دلیل این ارسال سپاس کرده.
1368Sheri, niloofar00, z.arghavani, elhaam, الیسا جون, negiiin khanom, sarvenaz32, vor0ojak, t@manna, رويا صادقي, mamasadat, نفس مامان



ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد