تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زنجبیل؛ گیاهی برای کاهش وزن
#1
زنجبیل دارای خواص فراوانی از جمله کاهش وزن است. نتایج تحقیقات متعدد بر روی زنجبیل حاکی از آن است که مصرف زنجبیل باعث کاهش وزن می شود به خصوص اگر با رژیم سالم غذایی و تمرینات بدنی، همراه باشد.


به هضم غذا کمک می کند

مدت بسیاری است که از زنجبیل برای تسکین دردهای شکمی و نیز کمک به هضم غذا استفاده می شود. تحقیقات بسیاری نشان داده که هضم خوب و مناسب غذا موجب کاهش وزن می شود. این امر بر این پایه استوار است که با هضم خوب غذا در بدن، سوخت و ساز بهتر صورت گرفته و موجب کاهش سریع تر وزن بدن می شود.

دارای خواص چربی سوزی است

تحقیقات صورت گرفته در دانشگاه ماستریخت هلند نشان می دهد زنجبیل سوخت و ساز بدن را افزایش داده و چربی سوز است. این خواص می تواند کاهش وزن را با سرعت بیشتری مواجه کند.

در فرد احساس سیری ایجاد می کند

مصرف زنجبیل علاوه بر این که به کاهش چربی های بدن سرعت می دهد، می تواند در فرد نوعی احساس سیری ایجاد کند به صورتی که وی نسبت به خوردن غذا تمایل چندانی از خود نشان ندهد که این امر خود باعث کاهش وزن خواهد شد.

باعث کاهش وزن موش ها می شود

طی نتایج حاصله از تحقیقات محققان ژاپنی بر روی موش ها، مشخص شد مصرف "زینجرون" - ترکیبی موجود در زنجبیل" همراه با غذاهای پرچرب، موجب کاهش وزن سریع در آن ها می شود.
حذف امضا به علت سایز بالا
مدیر ارشد


پاسخ }
#2
اگر نیم ساعت قبل از ورزش یک لیوان دمکرده ی زنجبیل+دارچین+هل را همراه با یک قاشق عسل میل کنید سرعت چربی سوزی چند برابر می شود.
حذف امضا به علت سایز بالا
مدیر ارشد


پاسخ }
#3
به اطلاعات عمومیمون اضافه شد من از تاپیکت خیلی لذت بردم.من اطلاعی راجع بش ندارم وپزشکم هم گیاهی نیست وزیاد از گیاهان اطلاع نداره ممنون.خودت مصرف کردی؟ضرر نداره؟برای همه مفیده یا افراد خاصی باید مصرف کنن ؟ممنون میشم بگی چون میخوام بگم شاگردام مصرف کنن
پاسخ }
#4
نه گلم اصلا ضرری نداره،من خودم5روزمصرف کردم ،عالی بود دقیقا 1کیلو کم کردم...
البته پیاده روی رفتم بعدش....1 (49)
حذف امضا به علت سایز بالا
مدیر ارشد


پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
#5
(۱۴-۰۹-۱۳۹۱, ۰۴:۱۳ ق.ظ)marss نوشته:  به اطلاعات عمومیمون اضافه شد من از تاپیکت خیلی لذت بردم.من اطلاعی راجع بش ندارم وپزشکم هم گیاهی نیست وزیاد از گیاهان اطلاع نداره ممنون.خودت مصرف کردی؟ضرر نداره؟برای همه مفیده یا افراد خاصی باید مصرف کنن ؟ممنون میشم بگی چون میخوام بگم شاگردام مصرف کنن

دوست من.زنجبیل و دارچین دارای طبع بسیارگرم است و نباید توسط افرادی که دارای فشار خون بالا و طبع گرم هستند مصرف بشه چون فشار خونو با لا میبره.
پاسخ }