امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زیبایی وصف نشدنی جزایر پرهنتیان در کشور مالزی
#1
کشور مالزی دارای طبیعت منحصر به فردی این کشور با جزایر فراوان و پارک های ملی بسیار زیبا و سرسبز یکی از کشورهای توریستی در جهان محسوب می شود. در این مطلب منطقه ای از این کشور به نام جزایر پرهنتیان مالزی را معرفی می کنیم.
این جزایر در شمال شرقی کشور مالزی واقع شده است که به دو قسمت پرهنتیان بزرگ و پرهنتیان کوچک تقسیم می شوند. سفر به این دو جزیره برای گردشگران تور مالزی از نظر مالی به صرفه تر می باشد. با این وجود جاذبه ها و تفریحات فراوانی در این جزیره انتظار گردشگران را می کشد. توصیه می کنیم سفر به جزایر پرهنتیان را در برنامه ی سفر خود بگنجانید.
[caption id="attachment_17862" align="aligncenter" width="600"][عکس: perhentian_islands_5.jpg] Perhentian Islands[/caption]
به زبان مالایی پرهنتیان یعنی نقطه ی توقف . جزیره ی پرهنتیان بزرگ و پرهنتیان کوچک به دلیل داشتن صخره های دریایی و ابهای زلال و شفاف بسیار معروف شده اند به دلیل وجود این صخره ها در این جزایر موجوداتی مانند مرجان ها و لاکپشت ها صخره ماهی ها و کوسه ها ی کوچک زندگی می کنند . گردشگران مختلفی برای تفریح و استراحت این جزایر که از معروف ترین جاذبه های مالزی است را انتخاب می کنند.
در این دو جزیره برای اقامت مسافر خانه وجود ندارد خانه های ساحلی با امکانات مطلوب برای گردشگران تعبیه شده است . می توانید با اجاره سوئیت از مردم محلی در هزینه های خود صرفه جویی کنید. همچنین در این منطقه تعداد کمی هتل وجود دارد که می توانید برای اقامت رزرو کنید که کمی گران تر است.
[caption id="attachment_17861" align="aligncenter" width="600"][عکس: perhentian_islands_4.jpg] زیبایی وصف نشدنی جزایر پرهنتیان مالزی[/caption]

در جزایر پرهنتیان قواصی طرفداران فراوانی دارد . می توانید تجربه یک قواصی بینظیر را برای خود ایجاد کنید. در زمان قواصی می توانید تا ۲۰ متر را به راحتی ببینید و احتیاج به هیچ گونه لباس قواصی خواصی ندارید.
پاسخ }