تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 21 رای - 2.9 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زیر سازی پوست به سبک هالیود
Xeyes 
برای یک آرایش خوب زیر ساز خوب لازم که البته با وسایل ومارکهای خوب امکان پذیر که این مدلی که میخوام بگم خیلی هم پر خرج نیست
اول از همه صورت را با شیر پاک کن تمیز میکنیم تا چربی روی صورت نباشه
بعد یک کرم مرطوب کنند میزنیم البته خیلی کم تا چرب نشود وفاقد چربی هم باشد
بعد آندر بیس میزنیم که خیلی مهم هم آرایش فیکس میکنه تا کرمها بهتر بچسبن ورو هم بخوابن هم از قرمز شدن پوست جلوگیری میکنه
بعد از درماکالر استفاده میکنیم که هم به صورت ماتیکی وتکی هست هم بصورت پالت مثل پالت آبرنگ البته این پالتها به صرفه تره همه رنگی هم داره
از رنگ روشن برای زیر چشم استخوان گونه استفاده میکنیم ((( اگر صورت لاغر بود زیر گونه را رنگ روشن میزنیم اگر پیشانی کوتاه بود قسمت بالای پیشانی محل رویش مو را روشن میکنیم
اگر چانه کشیده بود قسمت وسطی چانه را روشن انتهای چانه را تیره روی قسمتها گود کناره گوشه بینی هم روشن کار میکنیم
از تیره هم برای قسمتهایی که مخواهیم کمتر معلوم شود استفاده میکنم
حالا لکها و تیره روشنی ها را با درما کار کردیم وصورت به حالت لکه لکه میشود برای یکدست کردن از سوپرا استفاده مکنیم شاید خیلی چرب باشد اما نسبت به خیلی از کرم پودرها هنوز جزو بهترین ها است ولی باید خیلی کم استفاده شود شماره 3-4 مناسب برای اکثر پوستها
بعد از 10 دقیقه مکث که کرم خوب بخوابه با یک پد مرطوب کیک میکاپ میزنیم این حتما باید انجام شود تا آرایش ثابت شود واز عرق کردن وچروک خوردن جلوگیری کند حالا پوست صاف ویکدستی دارید لذت ببرید
برای رژ گونه با رنگ سبز زیر خط استخوان گونه را رنگ میکنیم و وسط گونه رنگ دلخواه رژ گونه مورد نظر را میزنیم وبالاتر آن رنگ روشن تا گونه برجسته شود حالا این رنگها را فید میکنیم تفاوت گونه را حالا میتوانید متوجه شوید ( تذکر : رنگ سبز را قبل از زدن رژگونه خوب فید کنید تا این تیرگی باعث برجسته شدن گونه شود )
اینم عکس آندر بیس

[عکس: 20120103122835_.jpg]
[عکس: 20120220125016_Copy2of005.jpg]

اگه دنیا مردونگی سرش میشد اسمش دخترونه نبود
پاسخ }
(۱۴-۰۱-۱۳۹۱, ۰۱:۲۹ ب.ظ)shiiima نوشته:  سلام ميس گلد جون Wavesmile
عزيزم اينا چين؟ اين رنگيا؟ اسمش چيه؟ از كجا بخريم؟ ر‍‍ژ‍ گونس؟ من تاپيكو خوندم اما راستش چيزي متوجه نشدم بيشتر ميتوضيحي؟ ميسي hih

سلام نه عزیزم اینا آندربیس یعنی برای زیر آرایش استفاده میشه و وقتی اینو بزنی یک لایه بین صورت و مواد آرایشی ایجاد میشه که نمیذاره پوست آسیب ببینه و آرایش نگه میداره و حالت نرم کننده داره وقتی اینو بزنید نباید قبل یا بعدش مرطوب کننده بزنید رنگی چون هر رنگش برای یک پوست مناسب البته این مارک اینطوری آندربیسش مارکهای دیگه نه معمولی مثلامن خودم مارک دیانا گرفتم 26000 تومن رنگش مثل آب بیرنگ وقتی میزنی به پوست نرمی احساس میکنی وآرایش بهتر رو پوست مخوابه مارکهای دیگه ارزونتر

پاسخ }
(۱۵-۰۹-۱۳۹۱, ۰۲:۱۵ ب.ظ)مملی شیطون نوشته:  منم آندر بيس ديانا گرفتم وقتي مي زني صورتو مثل مخمل نرم مي کنه ولي وقتي گرفتم فروشنده گفت نيمزاره پوستت عرق کنه ( پوست منم مختلطه و زود عرق مي کنه ) ولي بازم عرق مي کنم
Hanghead

ولی من که صورتم مختلط عرق نمیکنم باید از کرم پودرتون باشه بعدم وقتی میزنید به اندازه یک نخود خیلی کم باید بزنید و بعد بذارید 10 دقیقه بمونه بعد روش کرم پودر بزنید و پودر فیکس من به جای پنکیک از پودر فیکس استفاده میکنم که رنگ بندی هم داره مثل پنکیک و آرایش مات و مخملی میشه مارک MK
گرفتم 26000 تومن فعلا که راضی ام

پاسخ }
(۰۳-۰۲-۱۳۹۲, ۱۱:۱۶ ق.ظ)nani25 نوشته:  سلام
لدفن منم کمک کنید.÷وست خیلی چربی دارم .با این که فقط از مرطوب کننده و پنکیک استفاده میکنم بازن زود چرب میشه و براق براق.چی کار کنم ارایش روس صورتم بمونه crying
از چ لوازمی با چ مارکی استفاده کنم؟
ممنون
عزیز منم صورتم چربه روزها از ضدافتاب الارو رنگی استفاده میکنم عالی و شب ها از کرم اکتی پور زیرش کمی مرطوب کننده هیمالیا میزنم و روش کمی پودر فیکس مهرون عالی جواب داده فعلا با اینکه صورتم زیاد عرق میکنه
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۲۲-۰۹-۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ ب.ظ)الینا85 نوشته:  سلام میس گلد عزیز خسته نباشی من خیلی چیزا از مطالب آموزشی شما یاد گرفتم امیوارم همیشه موفق باشی میخواستم از شما بپرسم پس از اینکه نقاط تیره و روشن پوستو مشخص کردیم برای یکدست شدن باید کرم پودرو چطور بزنیم و چند درجه باید با پوست اختلاف رنگ داشته باشه i:؟قربونت بالا هم سوال پرسیدم که اگه لطف کنی جواب بدی ممنون میشم .سوالام خیلی مبتدیه ولی مطمئنم خیلیا دوس دارن یاد بگیرن.امیدوارم این تایپیک عالی هم رونق بگیره و اینجوری نمونه.Flowerysmile

عزیزم برای سوال بالا باید بگم آندر بیس رنگی نیست اگه رنگهای مختلف داره برای پوستهای مختلف نه اینکه رنگ به پوست بده مناسب با پوست خودتون باید بگیرید .
برای حد فاصل بین رنگها از پودر فیکس با درجه رنگ پوست تمام صورت پودر میزنیم تا تیرگیها به حالت یک حاله در بیاد
برای یکدست شدن هم بهتره با قلموی خوب کرم پودر به صورت بزنید بعد با دست اونو به خورد پوست بدید

پاسخ }
(۰۷-۱۲-۱۳۹۱, ۰۶:۳۳ ب.ظ)hadis joo نوشته:  میس گلد عزیز ممنون بابت مطالب مفیدتون
یه سوال داشتم رنگ سبزی که گفتین زیر رژ گونه کار باید کرد چی باید باشه ؟ مثلا یه سایه با رنگ سبز مناسبه ؟

عزیزم من خودم با مداد سبز پررنگ اینکار میکنم باید وارد باشید تو فید کردن که فقط وقتی رژگونه روش میاد سبزی از زیر معلوم نباشه 1 (49)
با سایه هم میشه اگر چرب باشه بهتره البته اگر پوست چرب ندارید

پاسخ }
(۰۳-۰۲-۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ ق.ظ)sanaz mortaz نوشته:  سلام ميس گلد عزيز
يه سوال دارم hihكيك ميكاپ چيه ؟ منظورتون همون فيكساتوره
و چه ماركي ازش بخريمangelic1 (49)
مرسي

بله فیکس کننده است همون مارک میکاپ بهتره بگیرید

پاسخ }
(۰۳-۰۲-۱۳۹۲, ۱۱:۰۶ ق.ظ)فرناز23 نوشته:  من یه مشکلی توی انتخاب کرم های روزانه ام دارم اولش ضد افتاب قافد چربی میزنم روش موس لورال روش پنکیک بورجیوس ولی انچنان خوب نیس بازم!پوستم چربو جوش داره

عزیزم موس خودش هم کرم پودر هم پنکیک نباید روش دیگه پنکیک بزنید نهایت میتونیدروش فیکساتور بزنید هم چربی پوست از بین میبره هم ارایش نگه میداره از کرم پودر اکتیپور هم میتونیداستفاده کنید برای پوستهای چرب و جوش داره صورت مات میکنه

پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۰۳-۱۲-۱۳۹۱, ۰۵:۳۴ ب.ظ)عصیانگر نوشته:  سلامFlowerysmile
نمی دونم جای سئوالم اینجا ست یا نه اگر اسپمه معذرتHanghead
پوست صورت من مختلطه وقتی آرایش می کنم تا دو ساعت خوبه اما بعدش آرایش خورده میشه اصلا انگار کرم پودر و پنکیک نزدم! چشمهام هم بعد از آرایش خیلی زود حالت خستگی به خودش میگیره و کمی قرمز میشه!
از فیس پریمر و مات کننده هم استفاده کردم اما تاثیر آنچنانی نداشت شاید یک درجه بهترش کرد. می خوام برم عروسی مصیبت دارم آرایشم خصوصا کرم پودرم بعد از یکی دو ساعت ناپدید میشهfak
البته تا حالا از فیکساتور استفاده نکردم به نظرتون استفاده کنم مشکلم حل میشه؟

عزیزم قبل از آرایش چشم با شامپو بچه بشورید برای پاک کردن آرایش هم از همین استفاده کنید برای چشم از هر پاک کنندهای بهتره
صورت حتما باید قبل از آرایش تمیز و خشک باشهو چربی صورت با شیر پاک کن تمیز شده باشه اگه از صابون استفاده میکنید بعدش حتما شیر پاک کن بزنید تا چربی صابون از صورت پاک بشه بعد آندربیس که توضیح دادم بزنید از قطره نفازولین برای چشم استفاده کنید البته نه زیاد زمانی که میخواید جای مهمی برید تا چشم کمتر قرمز بشه وسایل مرغوب استفاده کنید تا قرمزی چشم کمتر بشه از ریمل و خط چشم ضد حساسیت استفاده کنید موقع استفاده از پودر فیکس هم مواظب باشیید تو چشم نره تا قرمز نشه کرم پودر هم مات کننده و فاقد چربی استفاده کنید مثل اکتی پور
امیدوارم کمک کنه

پاسخ }
Wavesmile عزیزم من میس گلدم فعلا با این کاربری میام
سوپرا فون چربی که باعث جوش میشه اگه مدام استفاده بشه
پرایمر هم یک نوع زیر ساز برای سایه و برای صورت استفاده میشه
سوپرا کالر یک مارک مثل درما کالر درماکالر هم خشک داره هم چرب
شما برای ضدآفتاب تو گریم نباید استفاده بشه صورت بیش از حد چرب میشه
امابرای کار معمولی قبل از کرم پودر ضد آفتاب میزنن
تو گریم هم میتونید اما پوست خوب در نمیاد این تجربه شخصی من چون چند تا چربی روی هم نمیخوابه
بعد از هر فون چربی باید خشک زد مثل کیک میکاپ هم چربی متعادل میکنه که پاک نشه هم پوست از برق افتادن محافظت میکنه
پاسخ }