خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زیر سازی پوست به سبک هالیود

مدیر بازنشسته

وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 2267

ارسال: #1
Xeyes زیر سازی پوست به سبک هالیود
برای یک آرایش خوب زیر ساز خوب لازم که البته با وسایل ومارکهای خوب امکان پذیر که این مدلی که میخوام بگم خیلی هم پر خرج نیست
اول از همه صورت را با شیر پاک کن تمیز میکنیم تا چربی روی صورت نباشه
بعد یک کرم مرطوب کنند میزنیم البته خیلی کم تا چرب نشود وفاقد چربی هم باشد
بعد آندر بیس میزنیم که خیلی مهم هم آرایش فیکس میکنه تا کرمها بهتر بچسبن ورو هم بخوابن هم از قرمز شدن پوست جلوگیری میکنه
بعد از درماکالر استفاده میکنیم که هم به صورت ماتیکی وتکی هست هم بصورت پالت مثل پالت آبرنگ البته این پالتها به صرفه تره همه رنگی هم داره
از رنگ روشن برای زیر چشم استخوان گونه استفاده میکنیم ((( اگر صورت لاغر بود زیر گونه را رنگ روشن میزنیم اگر پیشانی کوتاه بود قسمت بالای پیشانی محل رویش مو را روشن میکنیم
اگر چانه کشیده بود قسمت وسطی چانه را روشن انتهای چانه را تیره روی قسمتها گود کناره گوشه بینی هم روشن کار میکنیم
از تیره هم برای قسمتهایی که مخواهیم کمتر معلوم شود استفاده میکنم
حالا لکها و تیره روشنی ها را با درما کار کردیم وصورت به حالت لکه لکه میشود برای یکدست کردن از سوپرا استفاده مکنیم شاید خیلی چرب باشد اما نسبت به خیلی از کرم پودرها هنوز جزو بهترین ها است ولی باید خیلی کم استفاده شود شماره 3-4 مناسب برای اکثر پوستها
بعد از 10 دقیقه مکث که کرم خوب بخوابه با یک پد مرطوب کیک میکاپ میزنیم این حتما باید انجام شود تا آرایش ثابت شود واز عرق کردن وچروک خوردن جلوگیری کند حالا پوست صاف ویکدستی دارید لذت ببرید
برای رژ گونه با رنگ سبز زیر خط استخوان گونه را رنگ میکنیم و وسط گونه رنگ دلخواه رژ گونه مورد نظر را میزنیم وبالاتر آن رنگ روشن تا گونه برجسته شود حالا این رنگها را فید میکنیم تفاوت گونه را حالا میتوانید متوجه شوید ( تذکر : رنگ سبز را قبل از زدن رژگونه خوب فید کنید تا این تیرگی باعث برجسته شدن گونه شود )
اینم عکس آندر بیس

[تصویر:  20120103122835_.jpg]
امضای mis gold
[تصویر:  20120220125016_Copy2of005.jpg]

اگه دنیا مردونگی سرش میشد اسمش دخترونه نبود
۱۳-۱۰-۱۳۹۰, ۰۳:۰۰ عصر
یافتن سپاس نقل قول
9 کاربر از mis gold به دلیل این ارسال سپاس کرده.
النا, anita3283, azaita, ssana, luna, ladybird68, hadis joo, a_rj, negin.s
مدیر بازنشسته

مدال ها

ارسال: #2
RE: زیر سازی پوست به سبک هالیود
(۱۴-۱-۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ عصر)shiiima نوشته شده توسط:  سلام ميس گلد جون Wavesmile
عزيزم اينا چين؟ اين رنگيا؟ اسمش چيه؟ از كجا بخريم؟ ر‍‍ژ‍ گونس؟ من تاپيكو خوندم اما راستش چيزي متوجه نشدم بيشتر ميتوضيحي؟ ميسي hih

سلام نه عزیزم اینا آندربیس یعنی برای زیر آرایش استفاده میشه و وقتی اینو بزنی یک لایه بین صورت و مواد آرایشی ایجاد میشه که نمیذاره پوست آسیب ببینه و آرایش نگه میداره و حالت نرم کننده داره وقتی اینو بزنید نباید قبل یا بعدش مرطوب کننده بزنید رنگی چون هر رنگش برای یک پوست مناسب البته این مارک اینطوری آندربیسش مارکهای دیگه نه معمولی مثلامن خودم مارک دیانا گرفتم 26000 تومن رنگش مثل آب بیرنگ وقتی میزنی به پوست نرمی احساس میکنی وآرایش بهتر رو پوست مخوابه مارکهای دیگه ارزونتر
امضای mis gold

۱۴-۱-۱۳۹۱, ۰۱:۳۵ عصر
یافتن سپاس نقل قول
2 کاربر از mis gold به دلیل این ارسال سپاس کرده.
anita3283, hoori8
مدیر بازنشسته

مدال ها

ارسال: #3
(۱۵-۹-۱۳۹۱ ۰۲:۱۵ عصر)مملی شیطون نوشته شده توسط:  منم آندر بيس ديانا گرفتم وقتي مي زني صورتو مثل مخمل نرم مي کنه ولي وقتي گرفتم فروشنده گفت نيمزاره پوستت عرق کنه ( پوست منم مختلطه و زود عرق مي کنه ) ولي بازم عرق مي کنم
Hanghead

ولی من که صورتم مختلط عرق نمیکنم باید از کرم پودرتون باشه بعدم وقتی میزنید به اندازه یک نخود خیلی کم باید بزنید و بعد بذارید 10 دقیقه بمونه بعد روش کرم پودر بزنید و پودر فیکس من به جای پنکیک از پودر فیکس استفاده میکنم که رنگ بندی هم داره مثل پنکیک و آرایش مات و مخملی میشه مارک MK
گرفتم 26000 تومن فعلا که راضی ام
امضای mis gold

۱۶-۹-۱۳۹۱, ۱۱:۳۸ صبح
یافتن سپاس نقل قول
3 کاربر از mis gold به دلیل این ارسال سپاس کرده.
negin.s, ssana, dodi
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 9

(۳-۲-۱۳۹۲ ۱۱:۱۶ صبح)nani25 نوشته شده توسط:  سلام
لدفن منم کمک کنید.÷وست خیلی چربی دارم .با این که فقط از مرطوب کننده و پنکیک استفاده میکنم بازن زود چرب میشه و براق براق.چی کار کنم ارایش روس صورتم بمونه crying
از چ لوازمی با چ مارکی استفاده کنم؟
ممنون
عزیز منم صورتم چربه روزها از ضدافتاب الارو رنگی استفاده میکنم عالی و شب ها از کرم اکتی پور زیرش کمی مرطوب کننده هیمالیا میزنم و روش کمی پودر فیکس مهرون عالی جواب داده فعلا با اینکه صورتم زیاد عرق میکنه
۳-۲-۱۳۹۲, ۱۱:۲۷ صبح
یافتن سپاس نقل قول
2 کاربر از مریم 123 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
nani25, mis gold
مدیر بازنشسته

مدال ها

ارسال: #5
(۲۲-۹-۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ عصر)الینا85 نوشته شده توسط:  سلام میس گلد عزیز خسته نباشی من خیلی چیزا از مطالب آموزشی شما یاد گرفتم امیوارم همیشه موفق باشی میخواستم از شما بپرسم پس از اینکه نقاط تیره و روشن پوستو مشخص کردیم برای یکدست شدن باید کرم پودرو چطور بزنیم و چند درجه باید با پوست اختلاف رنگ داشته باشه i:؟قربونت بالا هم سوال پرسیدم که اگه لطف کنی جواب بدی ممنون میشم .سوالام خیلی مبتدیه ولی مطمئنم خیلیا دوس دارن یاد بگیرن.امیدوارم این تایپیک عالی هم رونق بگیره و اینجوری نمونه.Flowerysmile

عزیزم برای سوال بالا باید بگم آندر بیس رنگی نیست اگه رنگهای مختلف داره برای پوستهای مختلف نه اینکه رنگ به پوست بده مناسب با پوست خودتون باید بگیرید .
برای حد فاصل بین رنگها از پودر فیکس با درجه رنگ پوست تمام صورت پودر میزنیم تا تیرگیها به حالت یک حاله در بیاد
برای یکدست شدن هم بهتره با قلموی خوب کرم پودر به صورت بزنید بعد با دست اونو به خورد پوست بدید
امضای mis gold

۸-۲-۱۳۹۲, ۰۲:۴۷ عصر
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از mis gold به دلیل این ارسال سپاس کرده.
الینا85

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
مدیر بازنشسته

مدال ها

ارسال: #6
(۷-۱۲-۱۳۹۱ ۰۶:۳۳ عصر)hadis joo نوشته شده توسط:  میس گلد عزیز ممنون بابت مطالب مفیدتون
یه سوال داشتم رنگ سبزی که گفتین زیر رژ گونه کار باید کرد چی باید باشه ؟ مثلا یه سایه با رنگ سبز مناسبه ؟

عزیزم من خودم با مداد سبز پررنگ اینکار میکنم باید وارد باشید تو فید کردن که فقط وقتی رژگونه روش میاد سبزی از زیر معلوم نباشه 1 (49)
با سایه هم میشه اگر چرب باشه بهتره البته اگر پوست چرب ندارید
امضای mis gold

۸-۲-۱۳۹۲, ۰۲:۴۹ عصر
یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد