تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زیر لباس دکلته چی بپوشم زشت نشه
سلام میشه کمکم کنین شوهرم حساسه عروسی داداشمه نمیدونم چه جوری لباسم رو پوشیدش کنم زشت نشه Dunnofاز دست این مرداSwear
اینم عکس لباسم ببخشید واضح نیست با گوشی گرفتم جلوی لباسم پایینش کوتاه پشتش بلنده
[عکس: 20121020150025_0388.jpg]

[عکس: 20121020150112_0389.jpg]
وقتی تنهاییم دنبال دوست میگردیم
پیدایش که کردیم
دنبال عیب هایش میگردیم
وقتی که از دستش دادیم
در تنهایی دنبال خاطراتش میگردیم
مراقب قلبها باشیم
هیچ چیز آسانتر از قلب نمیشکندDreamyeyesf
پاسخ }
یه بلوز یقه 3 سانت مشکی یا کرم زیرش بپوش عزیزم
کرم باعث میشه از دور معلوم نباشه چیزی زیرشهFlowerysmileWavesmile
آرامم؛
گله ای نیست...
انتظاری نیست...
اشکی نیست...
بهانه ای نیست،
این روزها تنها آرامم...
یک وحشی آرام
پاسخ }
عزیزم واسه روش یه کت کوتاه بدوز یا از این لباس گیپورا بپوش Dunnof
خدایا شکرت ......
پاسخ }
زیرش چیزی نپوش،جالب نمیشه،یه کت کوتاه واسه روش بدوز.Flowerysmile
یادمان باشداگرحال خوشی پیداشد....

جزبرای فرج یاردعایی نکنیم....
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۲۹-۰۷-۱۳۹۱, ۰۳:۴۵ ب.ظ)باران جوینده نوشته:  سلام میشه کمکم کنین شوهرم حساسه عروسی داداشمه نمیدونم چه جوری لباسم رو پوشیدش کنم زشت نشه Dunnofاز دست این مرداSwear

میتونی زیرش بادی گیپور بپوشی اگه لباست مشکی خیلی شیک میشه یا قسمت باز لباست تور کشی رنگ مشکی بگیری که روش سنگ کار شده اونم خیلی ناز میشه تو قسمت مدل لباس ها هم این مدل زیاد داریم
[عکس: 20120220125016_Copy2of005.jpg]

اگه دنیا مردونگی سرش میشد اسمش دخترونه نبود
پاسخ }
من یه عروسی شمال رفتم مجلسشون قاطی بود خانوما بادی پوشیده بودن ... نسبت به مدل و رنگ لباس ست کرده بودن ، بد نبود ، اصلاً .Flowerysmile
[
پاسخ }
(۲۹-۰۷-۱۳۹۱, ۰۴:۱۲ ب.ظ)mis gold نوشته:  
(۲۹-۰۷-۱۳۹۱, ۰۳:۴۵ ب.ظ)باران جوینده نوشته:  سلام میشه کمکم کنین شوهرم حساسه عروسی داداشمه نمیدونم چه جوری لباسم رو پوشیدش کنم زشت نشه Dunnofاز دست این مرداSwear

میتونی زیرش بادی گیپور بپوشی اگه لباست مشکی خیلی شیک میشه یا قسمت باز لباست تور کشی رنگ مشکی بگیری که روش سنگ کار شده اونم خیلی ناز میشه تو قسمت مدل لباس ها هم این مدل زیاد داریم
زیر لباسم بادی میپوشم به نظرم زشت میشه عکس لباسمو گذاشتم میس گلد جان  به خاطر یقه ای که داره یه جوری میشه

پیدایش که کردیم
دنبال عیب هایش میگردیم
وقتی که از دستش دادیم
مراقب قلبها باشیم
پاسخ }
کاشکی اینو نمیخریدی آخه چیزی بپوشی مدلش خراب میشه.ولی میتونی یه جوراب شلواریه طرح دار مثلا طرح گل بپوشی.روشم یه کم نگین کارکنی ملوم نشه.خوب نمیشه؟
خدايا دلم گرفته
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۲۹-۰۷-۱۳۹۱, ۰۴:۵۰ ب.ظ)feriha نوشته:  کاشکی اینو نمیخریدی آخه چیزی بپوشی مدلش خراب میشه.ولی میتونی یه جوراب شلواریه طرح دار مثلا طرح گل بپوشی.روشم یه کم نگین کارکنی ملوم نشه.خوب نمیشه؟

اره کاشکی ولی از مدلش خیلی خوشم اومد حالا جوراب شلواریمو رنگ پا میگیرم معلوم نمیشه بالاشو نمیدونم چه کنمDunnof
پیدایش که کردیم
دنبال عیب هایش میگردیم
وقتی که از دستش دادیم
مراقب قلبها باشیم
پاسخ }
آخه اگه پیرنت پایینش لختی باشه رنگ پا هم بپوشی بازم لخته!به نظرم برا بالاش پارچه دانتل مشکی بخر از داخل بدوز اونم قشنگ میشه.منظورم این قسمتشه که علامت زدم.پارچه دانتلو از تو بدوزیش.نمیدونم کهDunnof
[عکس: 20121020154923_20121020150025_0388.jpg]
خدايا دلم گرفته
پاسخ }