تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 24 رای - 2.92 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سؤالاتی که خودتون در مراسم خواستگاری پرسیدید
سلام خانومای گل.تو این تاپیک سؤالاتی که در مراسم خواستگاریتون از خواستگارها می‌پرسیدید یا می‌پرسینو بذارید، تا بقیه هم از تجربیات شما استفاده کنند.
امیدوارم تاپیک مفیدی باشه.
موفق باشیدFlowerysmile

[ضمنا این تاپیک تکراری نیست و قراره شما عزیزان تجربیات خودتونو بنویسید نه سؤالاتی که در ااینترنت هم هست.]
آدمی به خودی خود نمی افتد.اگر بیفتد، از همان سمتی می افتد که به خدا تکیه نکرده است.
پاسخ }
مدیرای محترم خانوم گل
بذارین این تاپیک بمونه شاید کمکی به دختر خانومهای دم بختمون باشه
بشرطی که به گفتگوی روزانه بدل نشهFlowerysmile
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
پاسخ }
اولین سوال که همه میپرسنو منم پرسیدم"خودتونو معرفی کنید""ملاکاتونو بگید"البته سوالش خیلی مهم نیست شاید برا شروع حرف زدن مهم باشه
[عکس: countdown.php?h=250&w=160&imgid=27&bride...=07&day=28]
پاسخ }
من مشخصه های بارزی رو که دوست داشتم همسر آینده ام دارا باشه رو ازش پرسیدم.1_از نظر اعتقادی چه طرز تفکری داره وچه مسایلی رو تا چه حد قبول داره و بهشون پایبنده.2_برون گراست یا درون گرا؟من چون خودم فوق العاده برون گرام برام خیلی مهم بود همسرمم هم ایجوری باشه و احساساتش چه بد چه خوب رو بیان کنه نه اینکه انتظار داشته باشه من خودم بفهمم و کشف کنم.3_نظرش در مورد ظاهر و پوشش من؟دوست داره همسرش چه جور ظاهری داشته باشه؟منو همینجوری قبول داره یا نه بعدا میخواد تغییرم بده.(من پوششم رو خیلی رعایت میکنم).4_تا چه حد اجازه نظر دادن در مورد زندگیش به دیگران میده؟5_دوستاش تا چه حد در زندگیش نقش دارن؟6_از نظرش ارتباط من با دوستام در چه حد میتونه باشه؟و... که الان یادم نمیاد.البته بچه ها سوالا خیلی زیاده و اینجور کلیشه ای که من نوشتم خودم نپرسیدم یه جورایی زیرکانه باید پرسید که طرف مقابل نتونه شعارگونه جواب بده که این دیگه بستگی به زرنگی خود دختر خانما داره.
به تو سوگند,به راز گل سرخ و به پروانه که در عشق فنا می گردد,زندگی زیبا نیست,آنچه زیباست تویی,تو که آغاز منو لحظه ی پایان منی
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
من خودم سوالامو تقسیم بندی میکردم،با توجه به جلسات.
معمولا جلسات اول سوالات کلیه و در جلسات بعدی جزئیات مطرح میشهFlowerysmile
[عکس: countdown.php?h=250&w=160&imgid=27&bride...=07&day=28]
پاسخ }
(۰۸-۰۳-۱۳۹۱, ۰۷:۰۰ ب.ظ)سحرنازخانم نوشته:  من مشخصه های بارزی رو که دوست داشتم همسر آینده ام دارا باشه رو ازش پرسیدم.1_از نظر اعتقادی چه طرز تفکری داره وچه مسایلی رو تا چه حد قبول داره و بهشون پایبنده.2_برون گراست یا درون گرا؟من چون خودم فوق العاده برون گرام برام خیلی مهم بود همسرمم هم ایجوری باشه و احساساتش چه بد چه خوب رو بیان کنه نه اینکه انتظار داشته باشه من خودم بفهمم و کشف کنم.3_نظرش در مورد ظاهر و پوشش من؟دوست داره همسرش چه جور ظاهری داشته باشه؟منو همینجوری قبول داره یا نه بعدا میخواد تغییرم بده.(من پوششم رو خیلی رعایت میکنم).4_تا چه حد اجازه نظر دادن در مورد زندگیش به دیگران میده؟5_دوستاش تا چه حد در زندگیش نقش دارن؟6_از نظرش ارتباط من با دوستام در چه حد میتونه باشه؟و... که الان یادم نمیاد.البته بچه ها سوالا خیلی زیاده و اینجور کلیشه ای که من نوشتم خودم نپرسیدم یه جورایی زیرکانه باید پرسید که طرف مقابل نتونه شعارگونه جواب بده که این دیگه بستگی به زرنگی خود دختر خانما داره.

عزیزم این نوع زیرکانه سوال پرسیدن رو و رسیدن به جواب حقیقی رو می سه توضیح بدی؟(1782)

روتوش و ادیت عکس های سلفی و خانوادگی
طراحی آلبوم تولد،جهزیه،سیسمونی
طراحی کارت عروسی و دفتر بله برون
dancy
پاسخ }
زیرکانه ترین حرف من درمورد پوششم این بود که من تو مسافرتها چادر سر نمی کنم اما حجابم کامله و گفتم تو مسافرتهای خارجی فقط روسری یا شال لبنانی می پوشم اما لباسی که می پوشم پوشیدس نظرتون چی هست یه خواستگارم گیر داد که چرا چادر نه مگه چی میشه سرت باشه Swearدیگه داشت میمومد منو بزنه fakمنم گفتم شما با همسرتون کوه میرین باید چادر سرش باشه اصلا میشه رفت بالای کوه fakاما همسرم گفت تا زمانی که لباستون شهره شهر نباشه یعنی کسی نگاتون نکنه جلب توجه نشه ایراد نداره منم بله رو گفتم نه برای حجاب برای جوابای منطقیش برای سوالام حتی در مورد رابطم با دوستام گفتم منم زمانیرو در هفته برای دوستام میزارم بیرون برم نظرتون چی هست گفت تا زمانی که تو زندگی و نوع زندگی کردن مشترکتون تاثیر نزاره عیبی نداره منم الان 3 ساله هفته ای 1 بار با دوستام صبح ها میریم کوه یا بعد از ظهرها خرید و سینما تا قبل از اینکه همسرم بیاد بر می گردم و هر 2 راضییم خدارو شکرFlowerysmile
[عکس: d8965e8965.png]
پاسخ }
من و شوهرم قبل از خواستگاری همه ی حرفامونو زده بودیم و روز خواستگاری هیچ حرفی نداشتیم که بزنیم hih
به نظر من اگه امکانش فراهم باشه و قبل از خواستگاری بتونید با خواستگارتون صحبت کنید خیلی بهتره چون روز خواستگاری استرستون زیاده و شاید حرفاتون رو یادتون بره Dunnof
من درمورد پوششم ، ادامه تحصیل ، محل زندگیمون (چند سال اول ازدواج و سالهای بعد) شاغل بودن (که فوق العاده برام مهم بود) با شوهرم حرف زدم.
[عکس: 1a98fd0t2ye2a.png][/img]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام به همه خانم گلا
به نظرتون اگه من تو جلساتی که میخوام با طرف مقابلم حرف بزنم(منهای جلسه اول) لیست سوالام و چیزایی که می خوام بپرسم و مهمه برام که بگم دستم باشه خیلی زشته؟
اونقدر استرس می گیرم که یادم میرهHanghead
[عکس: countdown.php?h=250&w=160&imgid=40&bride...=04&day=18]

پاسخ }
نه به نظر من خیلی هم روش خوبیه ولی میتونی روی یه میز بزاری - تو دستت نگیری بهتره .
من میبافم و تو میبافی
من برای تو کلاه میبافم تا سرت گرم شود
تو برای من دروغ میبافی تا دلم گرم شود
پاسخ }