تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سئوالاتی در مورد فیبروم در دوران بارداری
سلام من هفته 24 بارداری هستم متوجه شدم یه فیبروم 5 سانتی دارم لک بینی و کمی درد دارم کمکم می کنید زایمان زود رس داره؟دارو دکتر بهم نداد
زایمان طبیعی میشه یا سزارین

تغییر نام تاپیک
[عکس: d8965e8965.png]
پاسخ }
نگران نباش عزیزم اگه خطر ناک بود حتما دکتر می گفت FlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile
چرا جوش الکی میزنیConsolingConsolingConsoling
83 فقط خدا می داند و بس
پاسخ }
سلامی دوباره من یه سرچ کردم نوشته زایمان زودرسو نداره
و ممکنه افزایش بده میزان سزارین اصلا نگران نباش حتی نوشته امکان داره تحلیلم بره Consoling
خودتم یه سرچ یزن و از نگرانی بیا بیرونFlowerysmile(1782)
83 فقط خدا می داند و بس
پاسخ }
ممنون من و نفسم چون لک بینی دارم استراحت مطلق شدم از خونه بیرون نمیرم و امپول میزنم به هر حال دعا کن
[عکس: d8965e8965.png]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
تشریفات مجالس خدمات عروسی
منم فیبروم دار م هفته 19هستم سونوی 12هفتگی4/5سانت بود الان کوچیکتر شده9/4سانت دکتر گفت مشکلی نیست
پاسخ }
سلام بغض کوچولوی عزیز
نگران نباش ، لکه بینی دواش اینه که استراحت کنی
منم از اول بارداریم فهمیدم فیبروم دارم اولش 3 سانتی بود بعد از چند هفته شد 4 سانتی ، دکتر به منم گفت استراحت کن ولی خوب بنا به شرایط و روحیاتم زیاد استراحت نداشتم ولی دوباره بعد چند هفته که سونو دادم شده بود 1و نیم سانتی
الانم 26 هفته و 3 روزمه
بعضی از فیبروم ها کوچیک میشن به مرور زمان و بعضی ها هم بزرگ!
یکی از آشناهامون فیبرومش تو دوران بارداری به 11 سانت رسیده بود ولی نی نیش صحیح و سالم به دنیا اومد البته سزارینی بود !
تو هم اول استراحت کن و بعد دلتو بسپار به خدا و بخواه نی نیت سالم بیاد بغلت ، طبیعی یا سزارین بودنش مهم نیست عزیزم!
[عکس: 20140303171222_CAM01146.jpg]
خدایا ممنونم بخاطر این هدیه قشنگت

وبلاگ گل پسرم، متین
پاسخ }
سلام دوستان.
من خواهرم زمان بارداري دچار فيبرم شد كه هر ماه هم به همراه رشد بچه بزرگ ميشد
دكتر استراحت بهش داد مخصوصا راه رفتن و تكون شديد رو براش ممنوع كرده بود.
خم و راست شدن هم نبايد زياد انجام ميشد. خواهرم وقتي پاهاشو تكون ميداد درد زير شكم ميگرفت به همين خاطر خوب استراحت كرد و راه نرفت و خيلي به خودش فشار نياورد.
الان دختر كوچولوش 6 ماه خيلي هم نازه توپولو سر حال
زمان سزارين فيبروم رو هم در اورد. الانم هيچ مشكلي نداره
خيال همه راحت چيزي نيست بترسيد فقط استراحت كنيد. تا يه ني ني توپول داشته باشيد. راستي استرس هم خوب نيستا بچه بد اخلاق به دنيا مياد hih
حذف عکس به علت سایز بالا
مدیر ارشد
پاسخ }