• 27 رأی - میانگین امتیازات: 2.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سئوال در مورد تزیین سنگ نمک
خانوما منظورتون همون نمكي كه تو برنج مي زاريم؟
  پاسخ

سلام
من شنیدم سنگ نمک برای ازبین بردن اثرات سوء امواج تلفن همراه مفیده. کسی در این رابطه چیزی می دونه؟؟
مرسیFlowerysmile
  پاسخ
فاطمه جون اگه تعداد زیادی داری می تونی روی کف پارکت کنار میز نهارخوری روز هم شکل یه کوه بچینی و روشون شمع سکه ای کوچیک بزاری خیلی قشنگ میشه.نمیدونم سنگ نمکهات چه اندازست اخه مال من به صورت نا مرتب بریده و بزرگه این ایده براشون مناسبه.یکی دیگه از ایده ها که منم انجام دادم با روبان قرمز به صورتی که جعبه شیرینی رو بسته بندی میکنن دور نمک بزاری و روز یه پاپیون قشنگ بزاری.امیدوارم خوشت بیاد(1782)
  پاسخ
میتونی روش را با رنگ ویترای طرح بزنی

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

پاسخ
(1782)(1782)دوستان عزیز سلام وبا تشکر از همه دوستان که آموزش کارهای زیباو قشنگشان را می گذارند سوالی داشتم این سنگ نمک را از کجا باید تهیه کرد و قیمت آن چند است با تشکر (1782)(1782)
  پاسخ
دوست عزیز کجا زندگی میکنی خانومی؟؟؟؟؟؟؟؟
من سنگ نمک هامو از تهران(بازارچه لاله)خریدم!!!!!
[تصویر:  20141228104441_713.jpg]
  پاسخ
عزیزم من اراک زندگی میکنم
  پاسخ
دوست عزیز از خانوم گل های استان مرکزی توی کلوپ هم استانی ها هم یه سوال کن
شاید بتونن کمکت کنن عزیزمFlowerysmile
[تصویر:  20141228104441_713.jpg]
  پاسخ
[تصویر:  20120829191107_sang.jpg]
من سنگ نمکمو با رنگ اکرلیک رنگ کردم...Dreamyeyesf واسه من خودش سوراخ شمع داشت...پارسال 3 هزار تومن خریدمش....Flowerysmile
فروش دستبند ،نیم ست،انگشتر در سایت زرتاج با تخفیف برای خانوم گلا1 (49)
در اینستاگرام با نام zartaaj فالو کنید:
وایبر،واتس اپ به 09372377986
  پاسخ
به جز مته که فقط به درد جای شمع میخوره میدونید باچی میتونم بشکنمش یا طرح خاصی روش در بیارم آخه خیلی سفتهDash2Dash2Dash2

با تشکر
راستی رفته بودم یه مغازه ی لباس فروشی دیدم سنگ نمک رو برداشته به شکل قلب بزرگ تراش داده بود از زیرش لامپ های رنگی خوشمل رد کرده بود گذاشته بود کنار لباسا وای محشر شده بودfakfakfak
زندگي بيابان پر پيچ و خمي است که در آن تنها قطب نماي تو, ايمان استHeartshape2
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سئوال در مورد نقاشی روی چرم m@ry@m 4 1,715 ۲۶-۱۰-۱۳۹۱, ۰۷:۲۰ عصر
آخرین ارسال: tavalodet