خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سئوال: روش های پزشکی لاغری؟؟؟

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 97

ارسال: #1
سئوال: روش های پزشکی لاغری؟؟؟
Wavesmile سلام

از خانوم گل ها کسی تجربه بالون معده یا اعمال این چنینی نظیر حلقه معده و اسلیو وغیر... داشته؟؟ یا هر روش پزشکی دیگه؟؟

میشه نظرتون رو در این باره بگید؟؟خود عملش و بعدش چطوریه؟؟ خیلی اذیته؟؟ اصلا می ارزه؟

من به شخصه تصمیم دارم بالون بزارم چون از بقیه میترسم. راستش واسه همینم دلهره دارم. ولی واسه این که تصمیم به بارداری دارم باید وزنمو بیارم پایین به دلایلی که همه میدونیم
و به هیچ رژیمی هم موفق نشدم. مشکل ارااااده دارمHanghead نمیتونمDash2
باید به قل و زنجیرم بزننSwear

تو بد وضعییم. crying

لطفا راهنماییم کنید.1 (49)
امضای solmazGoli
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۴-۱۳۹۲ ۰۸:۰۱ صبح، توسط solmazGoli.)
۲-۴-۱۳۹۲, ۰۷:۵۸ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 99

ارسال: #2
RE: سئوال: روش های پزشکی لاغری؟؟؟
سلام. سولمازجون خوبی عزیزم من 3سال پیش عمل کردم معده اموکوچیک کردم بای پس معده انجام دادم خیلی خیلی راضی هستم هداروشکر50 کیاو وزن کم کردم هیچ مشکلیم ندارم همع دستوزات دکتر رو رعایت کردم. بعداینکه هرعملی به اندازه خودش هم دردرو داره بستگی به توان وتحمل شخص داره عزیزم موهام ریزش پیداکرد که مرتب داروهای تقویت کننده دکتربهم دادمرتب استغفاده میکتم شامپوهای ضد ریزش مو.بعداینکه الان شکمم بازوهام رونهام خیلی شل وافتاده شدهکه بایدطبق نظردکترجراحی زیبایی وپلاستیک کنم که اضافه هاروبرداره وپوست روبکشه سینه هم همینطور هزینه عمل بای پس به روش باز8میلیون به روش لاپراسکوپی 10میلونه البته اگه گرونترنشده باشه.بالن معده رونمیدونم. فقط واسه کسایی که وزنشون زیر100 صد باشه انجام میدن بعداز6ماه حتمالاید درش بیارن.امیدوارم تونیته باشم کمکی کرده باشم موفق باشی عزیزم
۲-۴-۱۳۹۲, ۰۸:۴۴ صبح
یافتن سپاس نقل قول
2 کاربر از banoo_maryam به دلیل این ارسال سپاس کرده.
solmazGoli, مامان فرزانه
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 231

ارسال: #3
سلام عزیزم منم خواستم حلقه معده بزارم ولی ترسیدم و خیلی تحقیق کردم از کسانی که بالن گذاشته بودم از بین 10 نفر 9 نفر ناراضی بودن میگفتن یه مدت وزن کم می کنی بعد از اینکه بالن رو در بیاری معده گشاد تر میشه و دو برابر اضافه می کنی و بعضی ها هم میگفتن انقدر تهو و سوزش معده داشتن که ناراضی بودن بعضی ها گفتن بالن داخل معده پاره شده و از این حرفا ... در کل با این همه سختی و هزینه زیاد فایده نداره به نظر من بالن نزار . حلقه هم خوبه چون اگه دوست نداشته باشی میتونی بعدا درش بیاری من یکی از همکارام انجام داده خیلی راضی هم هست ولی اول قرار بود 4 تا سوراخ رو بدنش باشه که حین عمل خونریزی می کنه مجبور میشن یه چاک بزنن که شکمش خیلی افتضاح شده یعنی باید چندین و چندین دوره بره دکتر پوست تا اینا رو درست کنه حلقه رو 8 میلیون انجام داده . به نظر من رزیم بگیر و یکم فعالیت رو بیشتر کن هم سالم تره هم کم هزینه تره .
مادر دوستم سایزش 52 بود الان با رزیم شده 40 خیلی اراده داره cryingcryingcrying
منم بی اراده هستم ولی الان دارم طب سوزنی انجام می دم راضی هستم دکتر بهم گفت بعد چند جلسه برات کات گوت میزارم خیلی خیلی عالیه و سریع جواب میده هزینه هر جلسه 30 تومنه و هزینه کات گوت بسته ای 100 تومنه که برای من گفت دو بسته کافیه . برای لاغری هم میگن 10 جلسه کافیه (30 تومنی ) امروز برم جلسه 3 میشه گفتم یه راه رو هم امتحان کنم ببین چی میشه اگه جواب داد حتما خبرت می کنم (1782)(1782)(1782)(1782)(1782)FlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile
وای چقدر حرف زدم Just_Cuz_15Just_Cuz_15Just_Cuz_15
۲-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۲۴ صبح
یافتن سپاس نقل قول
3 کاربر از طاهره بانو به دلیل این ارسال سپاس کرده.
رها نبوی, solmazGoli, مامان فرزانه
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 97

ارسال: #4
طاهره بانو و مریم بانو عزیز ازتون خیلی ممنونم(1782)

در مورده طب سوزنی هم تحقیق کردم حتی یه دکتر هم پیدا کردم به زودی وقت میگیرم و میرمDunnof

ولی شنیدم خیلی طول میکشه البته این یه مزیته تا دردسرهای بعد از لاغری که مریم بانو گفتن همون افتادگی و... خیلی کمتر میشه از طرفی هم این طور که شما میگین هزینش خیلی کمتر از جراحی هاست و بی خطرتره گفتم که میترسم ج.ن دوستم چه کنم؟1 (49)
ولی میدونین که هر دکتری فقط روش خودشو تایید میکنه و اغلب بقیه رو تکذیبSwear

برای همین میخوام از کسایی که تحت درمان بودن بشنوم
امضای solmazGoli
۲-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۱۹ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 67

ارسال: #5
با سلام
از دوستان کسی تا حالا برای لاغری موضعی RF یا کویتیشن انجام داده ؟ من برای کوچک کردن شکم میخوام . شنیدم برای قسمت شکم و ران خیلی خوب جواب میده .
امضای azaita
[تصویر:  20120709084031_.jpg]
آنچه با سخاوت بدهي، به تو باز خواهد گشت
صبح روشن از شب تاريک سر مي زند
۲۴-۳-۱۳۹۳, ۱۰:۵۹ صبح
یافتن سپاس نقل قول

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد