تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 50 رای - 3.54 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساندویچ ساز،توستر،سرخ کن،هواپز
بحث و تبادل نظر در مورد انواع انواع ساندویچ ساز،توستر،سرخ کن و هواپز فقط در این تاپیک
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
پاسخ }
Wavesmileمن از ساندویج سازم خیلی استفاده میکنم توش انواع کوکوها رو درست میکنم انواع املت ها و تخم مرغ ودرست میکنم حتی توش کیکم درست کردم من غذاهایی که از ظهر میمونه رو لای نون باگت میریزم با یک ورقه پنیر پیتزا ساندویج درست میکنم عالییییی میشه سمبوسه هاش که حرف نداره من خیلی راضیم
پاسخ }
من هیچکدوم از این وسایل برقیا رو نخریدم به نظر من اضافین و دست و پاگیرن . به شماهایی هم که دارین جهیزیه میخرین توصیه می کنم پول زیادی به به لوازم برقی ندین و فقط ضروریارو بخرین . بزار شکسته بشه این چشم وهم چشمی ها . crying
هیچوقت نگو خداحافظ (1782)
پاسخ }
سرخ کن تفال ،ساندویچ ساز کنوود،،هواپز سولیجن راجع به همشون کلی تحقیق کردم و ازشون تعریف زیاد شنیدم.
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
خانوما اگه زیاد مهمون دار نیستید سرخ کن بزرگ نخرید که بی استفاده می مونه من مولینکس خریدم خیلی عالیه ولی واسه 2 نفر اصلا به کار نمیاد
پاسخ }
سلام من ساندويج ساز بلك انديكر خريدم سرخ كن هنوز نخريدم نميدونم از اين بي روغنا بگيرم يا نه اگه شما تجربه داريد كمك كنيد
پاسخ }
ساندویچ ساز من فلر هست برا جهازم .ماله مامانم هم فلر هست خیلی راضی هست ازش.ساندویچاش Yum2است
[عکس: 10yLp4.png]
پاسخ }
سلام من ساندویچ سازم مایسانه توستر و سرخ کنم هم همینطور از همشون راضیم ولی بقول دوستمون میسا اگه مهمون ندارین سرخ کن بزرگ نخرین من تا حالا 2بار برای مهمونام از استفاده کردم و همیشه با بقیه روغنا میموندم و عزا میگرفتم چه کنمDunnof
در کل من از مایسان خیلی راضیمhih
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
من یه سرخ کن کوچولو ویداس خریدم و ازش خیلی راضیم.چون هم روغن کم نیاز داره هم کم جا گرفته .از همه مهمتر ارزون هم خریدم laf60000تومان
پاسخ }
بچه ها دستگاهی هست که هم کار ساندویچ ساز بکنه هم اسنک پز باشه
پاسخ }