خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امتیازات: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ساندویچ مرغ و سبزیجات

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 0

RE: ساندویچ مرغ و سبزیجات
سلام بچه ها من هرجارو گشتم سس تایلندی پیدا نکردم ، اگر کسی تومشهد میدونه کجا این سس داره بهم میگه ؟ممنون ، بعد یه سوال این نون داخل فر خشک نمیشه خیلی؟ باید یه ظرف آب بزاریم کنارش تو فر یا نیاز به این کار نیست ؟ممنون میشم راهنماییم کنین مرسیییی
۲۴-۱۰-۱۳۹۳, ۰۲:۵۰ عصر
یافتن سپاس نقل قول
خانوم گل کدبانو

وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 5613

RE: ساندویچ مرغ و سبزیجات
ساندويچ مرغ رژيمي من .همراه با سبزيجات
مرغ(يك سينه كامل ) را با پياز فراوان .و ادويه جات دلخواه(فلفل سياه .كمي گراماسلا. زردچوبه . خيلي كم دارچين.پودر فلفل سبز شاخي كه خودم درست كردم)ربع ساعت با دو قاشق روغن مرغ ها را تفت ميدم
در ماهي تابه جداگانه 1 قاشق رب گوجه و نصف فلفل دلمه اي را با كمي روغن تفت ميدم و پوره 4 گوجه را بهش اضافه كردم و نمك زدم وقتي يك دست شد روي مرغ ريختمش.دو تا هويج تيكه كردم.چند تا سيب زميني خيلي ريز را هم پوست كندم و به مرغ اضافه كردمو با 1 استكان اب گذاشتم به مدت 45 دقيقه با حرارت ملايم بپزن در اخر كار 5 عدد قارچ را بدون روغن گريل كردم و همراه با كمي اويشن و زعفران و 3 ق ذرت كنسروي به خوراك اضافه كردمو 5 دقيقه بعد خوراك را از روي حرارت برداشتم و گرم سرو كردم
خود اين خوراك كاملا رژيمي
اما براي پسري كه عاشق سيب زميني سرخ كرده است سيب زميني هم دورش گذاشتم تا مجبور به خوردن مرغ بشه
و براي همسري هم قارچ ورقه شده را كمي تفت دادم و پنير پيتزا ريختم و جداگانه سرو كردم

[تصویر:  20161007150526_.jpg]
امضای رها نبوی
خوشحال ميشم از فروشگاه ني ني هاي ايراني بازديد كنيد.83
لينك كانال تلگرام:
http://tlgrm.me/joinchat/Cfh5-D7SNu2WaypUh8IQbg
۱۶-۷-۱۳۹۵, ۰۳:۱۳ عصر
یافتن سپاس نقل قول
9 کاربر از رها نبوی به دلیل این ارسال سپاس کرده.
ahoojoon58@yahoo.com, nasimbahari, mahsan3, آشپزی صدف, asalkhanom, Galaxy, مریم خانومی 1, mozhgan57, negare

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد