تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 43 رای - 3.37 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سبزی خرد کن،ترازوی آشپزخانه،چاقو برقی،درب باز کن
بحث و تبادل نظر در مورد انواع سبزی خرد کن،ترازوی آشپزخانه،چاقو برقی،درب باز کن فقط در این تاپیک
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
پاسخ }
من یه ترازو دیجیتالی یونیک خریدم اما وقتی باز کردم کاسش شکسته بود Dash2کسی میدونه ایا جایی هست که فقط کاسش بخرم ؟
راستی کسی سبزی خرد کن اسان داره؟ میدونید خوبه یا نه؟ Dunnof
پاسخ }
واقعا کسی نمیدونه؟ Hanghead
پاسخ }
فریبا جون سبزی خرد کن ها همشون کارایی ثابتی دارند فقط اسم و مارکشون فرق داره مال من سبزیران هست من خیلی ازش راضیم دادم تیغه اش رو هم باز کردندمنظور تیزش کردند بسیار عالی کار میکنه
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام گلم.....

میتونی توی شوش یا مولوی پیدا کنی........
نگران نباش.....FlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile
گفتند:باید با بدو خوبش بسازی

گاهی دلت را هم به اجباری ببازی

ما که به هر ساز تو رقصیدیم،دنیا!

پس کی به آخر می رسد این خاله بازی؟!
پاسخ }
ترازو سرجیو ایتالیا دارم استیل 38000 خریدم دیجیتالیه و واقعا خوبه
سبزی خرد کن واسه جهازم نگرفتم فکر نکنم چیز به درد بخوری باشه خواهر شوهرم داره و میگه بی خوده
پاسخ }
(۰۶-۰۶-۱۳۹۱, ۰۸:۳۳ ق.ظ)fariba1991 نوشته:  من یه ترازو دیجیتالی یونیک خریدم اما وقتی باز کردم کاسش شکسته بود Dash2کسی میدونه ایا جایی هست که فقط کاسش بخرم ؟
راستی کسی سبزی خرد کن اسان داره؟ میدونید خوبه یا نه؟ Dunnof

خانمی منم ترازوی یونیک داشتم ولی خیلی زود خراب شد وقطعه ای ک واسه تعمیر میخواد گیر نمیاد ولی کاسه اش سالم مونده رو دستم.رفتم از این ترازوهای معمولی گرفتم .بنظرم سبزی خرد کن همشون یه کارایی دارن .من که از سبزی خردکنم راضیم.آخه خیلی نیاز میشه.
پاسخ }
بچه ها ترازوی من سان هاوز هست خیلی راضیم قبل عید خریدم 27 هزار یه ماه پیش شده بود 38 هزار الانو نمیدونم سبزی خرد کن هم دارم اسمش جیتو هست فقط سالی یه بار دوبار اونم برا قورمه استفاده میشه تیز کن برقی هم دارم اونم خوبه
[عکس: 20140103004327_rabi.jpg]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
مامان من سبزی خرد کن سبزیران داره ما سبزی برا قورمهً سبزی رو تواون خوردمیکنیم خیلی راحته.ترازوی دبجیتالی منم (ارزوم)ترکیه است خیلی خوبه فک کنم ۳۰ وخورده ای گرفتم
پاسخ }
منم ترازوی سرجیو ایتالیا دارم خیلی خوب و خوشکله
امروز میخوام سبزی خردکن بگیرم کسی میتونه کمکم کنه؟سبز ایران خوبه یا بهتر از اون هم هست؟
پاسخ }