تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرخ کن بیم
سلام به دوستای گلم
لطفا راهنماییم کنید121212121212121212

چجوری میشه از سرخ کن استفاده کرد؟؟
چه غذاهایی میشه باهش پخت؟؟؟3

چه مزایای دیگه داره؟

یک سرخ کن با مارک بیم بمن هدیه دادن 9191
نمیدونم چجوری ازش استفاده کنم101010

دوستانی که سرخ کن دارن کمک کنن
عکسشم زدم

فایل‌های پیوست عکس(ها)

پاسخ }
من ندارم اما شنیدم هم روغن زیاد میبره هم اینکه روغنش دیگه جای دیگه که قابل استفاده نیس، بعد شست شوشم یکم سخته، کلا مرغ سیب زمینی دیدم توش سرخ میکنن، خوبیش ظاهرا اینه که یکنواخت سرخ میکنه ولی بنظر من مرغو زیادی سرخ میکنه سفت میشه یکم
خوب تحقیق کن اگه واقعا استفاده میکنی از آک درش بیار وگرنه برا یکی دوبار امتحان حرومش نکن فوقش میبری یه جا با یه چیز دیگه عوضش میکنی! والا!
پاسخ }
هنوز نزفتم سر خونه زندگیم
اینو از جایی از تهران هدیه دادن و من مشهدم
چجوری عوضش کنم؟؟؟
پاسخ }
بعضی لوازم خانگیای محلی اگه آک باشه ممکنه با چیز دیگه عوض کنن
اگه تو عقدی دوراهه خوب داری یا بزاریش تو جهازت بمونه چون اگه از قوم شوهر بهت داده باشن و تو جهازت نباشه برات درد سر میشه اگه هم طرف قوم دوره و اشکالی نداره ببر بده یه چیز لازمتو بگیر غنیمته بهرحال از نظر هزینه، اگرم برات مهم نیس خب تو جهازت بودنش قشنگه بزا باشه حالا بعدا ببر بده لوازم خانگیای جای خونتون بگو ازت برداره بهت چیز دیگه بده همشهری
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
تو این هایپر مارکتا مث پروما یا پرسون یا این جدیده روبروی پروما باز شده برو قیمت ببین، یا از بازار امیر
کلا بعضی لوازم برقیا مث سرخ کن قهوه جوش چمیدونم هواپز حتی ابمیوه گیری و امثالهم اضافس
من اصلا نخریدم. همونا که احتیاجم بود خریدم
مایکروفر آسیاب مخلوط کن، چرخ گوشت. همزن پلوپز ،
از اینور اونور ساندویچ ساز و قهوه جوش و چای ساز هم کادو گرفتم. بنظرم لوازم برقی اضافه قدیمی شده تازه همینارو هم چیدم تو کابینتا دیده نشه خوشم نمیاد تو فضا باشه!
پاسخ }
خسته نباشی مگه مشهدی نیستی خواهر؟
پروما که میدون جانبازه مث علم یزید تو چشمه!! بازار امیر که تنها بازار لوازم خانگی و جهاز مشهده تو گاراژدارا "میدون حافظ سیدی" پرسون هم که الماس شرقه ، یعنی درواقع تو وصال کنار الماس شرق، "خیام شمالی" میدون فهمیده رو برو سمت خیام شمالی
اونیم که روبرو پرومایه میشه روبروی همون علم یزید!!!!
اینکه میگم قهوه جوش و فلان کادو دادن خیال نکن مارک مولینکس بهم دادن!!! نه بابا مارک دارقوز تپه ایان! بعدشم الان دیگه همه از این برقی بیکاره ها تو خونشون دارن که کادو بدن قیمتاشم که زیاد بالا نیس! کاربردیاشو اگه کسی داد هنر کرده
پاسخ }
سلام عزیزم1
شانسی اومدم اینجا اما بذار یه راهنمایی تووووووووووووووووووپ بهت بکنم من الان سه ساله دارم از سرخ کن TEFAL(تفال) استفاده میکنم فقط با یه قاشق غذاخوری چنان برات سوخاری و سیب زمینی سرخ میکنه که عجیب باهاش صفا میکنی121212

البته بخاطره گردونی که داخل دستگاهش هس چیزایی مثلاً بعضیا دیدی شیرینی نون پنجره ای و غیره که مثلاً ظریف کاری داره و میخوای تو روغن غوطه ور شه درحالیکه مثلاً نون پنجر ایت نشکنه اینجور حالتی نداره
اما برا میگو سوخاری-مرغ سوخاری (مثل تیکه های بال و بازو) و سیب زمینی سرخ کرده در حده فست فودی ها بهت تحویل میده اونم با یه ق غ روغن4من عاشقشم البته برا چیزایی مثل سرخ کردن بادمجون برا کشک بادمجون هم عالیه22

حتماً برو از نزدیک ببین دقیق منظورمو میگیری12
سرخ کن من دقیقاً اینه22
[عکس: 20150715131126_download-1-370x300.jpg]

و از همه مهمتر اینه تمام اجزاش قابل جدا شدن و شستشو هس
فقط یادمه سه سال پیش من سیصد و پنجاه تومن خریدمش1212الان شنیدم اما مطمئن نیستم که قیمتش 900 اینا باشه اما مطمئن نیستم121212
خدایا حافظ پسرم باش
پاسخ }
سعیده جان همه سرخ کنا اینجوریه یا مارک تفال این خوبیا رو داره؟
البته قیمتش خیلی بالایه ولی خب ارزونتراشم خوبه بخریم؟
با توجه به تعریفایی که کردی؟
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
عزیزم من هم همین سرخ کن تفال رو دارم که خیلی ازش راضی ام
جدیدا دو سایزش وارد بازار شده که سایز کوچیک ترش حدود 600 تومنه و سایز بزرگش حدود 900 تومن
فکر میکنم فیلیپس هم سرخ کن یک قاشق روغنی داشته باشه. نمایندگیش تو برج التون خیابون دانشگاه هست
ممکنه یه چیز ارزونتر بخری خوب از اب در نیاد. لوازم برقی رو همیشه برند خوب و شناخته شده رو بخر تا پولت حیف نشه
تفال یک کیلو سیب زمینی رو با یک قاشق روغن برات سرخ شده تحویل میده
تکنولوژیش با هوای داغ کار میکنه. یعنی هم غذا رو مغز پخت میکنه و هم سرخ میکنه
مرغ رو هم بدون روغن سرخ میکنه
[عکس: eNortjKzUjIyMjYwN1GyBlwwFWsCzw,,98.png]
پاسخ }
(۲۴-۰۴-۱۳۹۴, ۱۲:۳۸ ب.ظ)سعیده جون66 نوشته:  سعیده جان همه سرخ کنا اینجوریه یا مارک تفال این خوبیا رو داره؟
البته قیمتش خیلی بالایه ولی خب ارزونتراشم خوبه بخریم؟
با توجه به تعریفایی که کردی؟

سلام عزیزم83
ببین رفیق خواهرم سرخ کنش (از همین سرخ کناست که باید پر از روغن شه - همین قدیمی ها) اما تا دوازده بار روغن رو تسویه میکنه و اینطوری روغن سوخته تا دوازده بار قابل استفاده هس چون حالت تسویه کنندگی داره پس روغن رو میشه تا دوازده بار قابل استفاده کرد12
اما این سرخ کنی که من گفتم فقط با یه ق غ همه چی رو عالی بهت تحویل میده یعنی هم تو مصرف روغن صرفه جویی شده (چه نسبت به سرخ کنای قدیمی چه نسبت به سرخ کردن غذا بصورت دستی) هم رژیمی تره و یکی اینکه قابلیت شستشو بودن تو سرخ کنای قدیمی نیس منظورم اینه که بتونی همه اجزاش رو جدا کنی و بشوری اینطوری نیس اما سرخ کنی که من دارم همه اجزاش جدا و قابل شستشوست
من از مارکای ارزونترش خبر ندارم یعنی زنداداشم رفته مارک فیلیپس خریده که عین سرخ کن من با یه قاشق غذاخوری سرخ میکنه و ارزونتره اما تا الان هنوز ازش استفاده نکرده که ببینم راضی هس یا نه14

سعیده جون84درمورده زنده کردن مرده84 اینکه حکماً تایم و زمان پخت رو بالا میگیره که اینهمه خشک میشده1010منکه راضیم12
خدایا حافظ پسرم باش
پاسخ }