تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرویس قابلمه کارال
دوستای عزیزم اگر کسی سرویس قابلمه ی کارال خریده و استفاده کرده لطفا بگه که از کیفیتش راضی هست؟واقعا همون طوری هست که وقتی با قاشق استیل توش بکشی هیچ خشی نیفته؟اگر قیمتش رو هم بگید که ممنون میشم و بگید از کجا تهیه کردید .چون من میخوام برای جهیزیه بخرم میخواستم از کیفیتش مطمئن بشم.Flowerysmile
پاسخ }
بهتره از خود سایتش تهیه کنی خانومی

[عکس: 00rdpe33.png]

خدایا شکرت تا اینجا همیشه کمکمون کردی از اینجا به بعد تنهامون نزار
پاسخ }
(۱۷-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۵۳ ق.ظ)simin.jodairy نوشته:  بهتره از خود سایتش تهیه کنی خانومی
شما میدونید سایتش چیه؟ شما سرویس قابلمه تون رو از چه مارکی تهیه کردید؟
پاسخ }
سلام گلم
کیفیتش عالیه اصلا خط نمی افته تازه به راحتی میتونی قابلمه را سیم بکشی
بعد از چند سال استفاده از رنگ ورو نمی افته این ها را من باچشمم دیدم به همین خاطر منم خریدم
مثل ساحل آرام باش ، تا مثل دریا بی قرارت باشند . . .(1782)
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
من هم دارم. خیلی راضیم. البته برای نچسب شدن حتما باید قبل از استفاده کاملا داغ بشه , یعنی بدون هیچ موادی روی شعله باشه تا داغ بشه و بعد شعله رو کم کنید و روغن و مواد دیگه رو داخلش بریزین و به راحتی مثل ظروف تفلون نچسب میشه. من هر روز استفاده میکنم و حتی سیم میزنم و هیچ مشکلی هم به وجود نمیادhih
پاسخ }
ما 11 پارچه شو هشتصد خریدیم عزیزم.کاملا ضد خشه خیالت راحت.فقط باید قلقش دستت بیاد چون کمی میچسبه
[عکس: eNortjKzUjIyMjYwN1GyBlwwFWsCzw,,98.png]
پاسخ }
سلام نميدونم جاي سوالم درست هست يا نه؟سرويس چدن با قيمت مناسب وكيفيت خوب چي سراغ داريد؟مارك خوب معرفي كنين ممنون ميشم حتما جواب بدينDreamyeyesfFlowerysmile
امروز همان فردايي است كه ديروز منتظرش بوديم::angelic

پاسخ }
ما از سال پیش مدام از ماهیتابش استفاده می کنیم عالیه
با خود تکرار می کنم روزهای خوب
خواهد آمد........
خواهد آمد........
روزی که دیگر از من تا تو فاصله ای نیست
روزی که برای همیشه دخترت خواهم ماند
دختر خدا.....!
قول می دهم
این بار دستانت را رها نکنم
قول می دهم خدای من
قول می دهم.....

پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
میشه راجع به قیمتهای این قابلمه ها بگید.
پاسخ }
سلاااااااام دوستان
قابلمه های کارال واقعا با کیفیته، من چند ساله که دارم و واقعا ازش راضیم چون هیچ روکشی نداره اصلا خط و خش نمی افته
فقط مثل اینکه نباید چیزایی مثل آبلیمو و سرکه توش به تنهایی بجوشونیم خلاصه هرکی نخریده و شک داره حتما بره بخرهFlowerysmile[/align][/font][/size]
پاسخ }