تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفیدکردن دندان در منزل
پوست این میوه پاییزی هم دندان های تان را سفید می کند

آیا شما هم از جمله افرادی هستند که وقتی در آینه نگاه می کنید و لبخند می زنید ، تصویری که می بینید را دوست ندارید ؟ آیا شما هم از اینکه دندانهایتان تغییر رنگ داده اند و به سفیدی قبل نیستند، ناراحتید ؟ اگر جوابتان مثبت است حتما" این روش را امتحان کنید. دندانهای ما در اثر بالارفتن سن ، نوشیدن چای و قهوه ، سیگار کشیدن ، درست مسواک نزدن ، مصرف برخی داروهای خاص و بعضی بیماریها ، تغییر رنگ می دهند . مسلما" مراجعه به دندانپزشک در سفید کردن دندانها بسیار موثر و مفید است اما از آنجایی که خدمات دندانپزشکی معمولا" بسیار گران هستند می توانید از یک روش خانگی مانند استفاده از پوست پرتقال استفاده کنید.

دستورالعمل

1 - یک پرتقال را روی یک سطح صاف بغلتانید . این کار باعث می شود که پوست پرتقال راحت تر از گوشت آن جدا شود .
2 - پرتقال را پوست بکنید ، بطوریکه در پایان کار، نوارهای باریک بلند از پوست پرتقال داشته باشید حواستان باشد که هنگام پوست کندن گوشت پرتقال را همراه پوست نبرید .
3 - حالا دندانهایتان را با پوستهای پرتقال بپوشانید بطوریکه قسمت داخلی آن که سفید رنگ است روی دندانهایتان قرار بگیرد . سپس آنها را روی دندانهایتان بمالید . اسید موجود در پوست پرتقال باعث می شود رنگ دندانهای شما روشن تر شود .
4 - سپس دندانهایتان دهانتان آب بکشید و با یک خمیردندان حاوی فلوراید مسواک بزنید . به یاد داشته باشید که بعد از استفاده از پوست پرتقال حتما" باید مسواک بزنید زیرا اگر اسید موجود در پوست پرتقال روی دندانهایتان باقی بماند ممکن است به آنها آسیب برساند.
اپلود[img][url=http:[عکس: 20131031154337_C9BC2251-2799-4CB2-883A-609D2C51C3E1.JPG]
پاسخ }
یه نکته جالب:
یکی دیگه از روش ها این که میتونید با کشیدن قسمت داخلی پوست موز به دندان ها اونها سفید کنید.Weirdsmiley1heheWinking
حتماً امتحان کنید FlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile
همه آباد نشینان ز خرابی ترسند
من خرابت شدم و دم به دم آبادترم
پاسخ }
سلام منم براي سفيدكردن دندونام از مخلوط كمي جوش شيرين با ابليمو استفاده ميكنم معجزه ميكنه البته فكرنكنم ضرري داشته باشه اگه هم داره بگيدhttp://www.khanoomgol.com/images/smilies02/306.gif چون من فقط فايدشو ميدونم كه نتيجش مثل جرم گيريه اينقدر سفيد ميكنه
پاسخ }
Ksmiletris 
من از قدیمیا شنیدم که پوسته داخلی انار رو (همونایی که دونه های انار بهشون چسبیده hih) اگه به دندونها بمالی سفید میشن... البته هنوز خودم امتحان نکردم Hanghead ، ولی فکر میکنم همون اثر پوست پرتقال رو داشته باشه gagDunnof
سلام به همگی
بالاخره بعد از 9 ماه دوری برگشتم. از همه کسایی که تاپیک گذاشتند و پیام دادند عذرخواهی میکنم که نتونستم جوابشون رو بدم...83
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام دوستایه گلم برای سفید کردن دندوناتون میتونین از پوست تازه وسبره گردو استفاده کنین اونوروی دندوناتونبکشین بعد دهنتون روبشویید خیلی خوب جواب میده
یه روش دیگه گه من خودم همیسه استفاده میکنم وفوقلاده دندونات نوسفیدمیکنه اینه که یه کم زوغال تمیزرو پودر کنین و بانمک مخلوط وبامسواک روی دندوناتون بکشین وبعد مسواک بزنین به مدت یک هفته این کاروبکنین دندوناتون از روز اولم سفید ترمیشه
پاسخ }
بهترین راه کف دریا از عطاری بخرید اسیاب کنید سه روز با مسواک روی دندون ها بزنید فوق العاده است من خودم امتحان کردم59595959
پاسخ }
(۲۴-۰۹-۱۳۹۳, ۰۵:۰۸ ب.ظ)فريده21 نوشته:  سلام منم براي سفيدكردن دندونام از مخلوط كمي جوش شيرين با ابليمو استفاده ميكنم معجزه ميكنه البته فكرنكنم ضرري داشته باشه اگه هم داره بگيدhttp://www.khanoomgol.com/images/smilies02/306.gif چون من فقط فايدشو ميدونم كه نتيجش مثل جرم گيريه اينقدر سفيد ميكنه

سلام فریده جان ترکیب آبلیمو و جوش شیرین برای دندانها مناسب نیست چون تولید اسید میکنه و ممکنه به مینای دندان آسیب بزنه اما اگر هر روز مسواک را فقط در جوش شیرین بزنید و دندان ها را مسواک بزنید بعد از یک هفته دندانهای سفیدی خواهید داشت

شما می‌توانید با جوش‌شیرین یک خمیردندان خانگی بسازید؛ اول باید ۳ قسمت جوش‌شیرین را با یک قسمت نمک مخلوط کنید، بعد به آن ۳ قاشق چای‌خوری گلیسیرین اضافه کنید و برای خوشبو شدن نیز ۱۰ تا ۲۰ قطره از یک اسانس مورد علاقه‌تان را به آن بیفزایید (نعناع، دارچین یا...) سپس به مقدار کافی آب به آن اضافه کنید تا کاملا حالت خمیری شکل پیدا کند، شما می‌توانید این خمیر دندان را در بطری کوچک نگهداری کنید از آنجا که جوش شيرين يك سفيدكننده دندان طبيعي است و این خمیر دندان حسابی دندان‌ها را سفید كرده و از پوسیدگی آنها نیز جلوگیری می‌کند. اگر هم فرصت ندارید می‌توانید براي سفيدتر شدن دندان‌هايتان مسواك تر خود را درون جوش‌شيرين فرو ببريد و سپس با آن دندان‌هايتان را مسواك بزنيد. همچنين مي‌توانيد روي خمير دندان اندكي جوش‌شيرين بپاشيد و سپس دندان‌ها را مسواك بزنيد.
[عکس: 20130804112117_b2368cb93939a4b9ba5abb69ddf6acdd-425.jpg]
پاسخ }
در مورد ابلیو وجوش شیرین مجله ایده آل همین ماه کامل توضیح داده که خیلی عالی ولی نوشته مصرف زیاد جوش شیرین برای دندان مناسب نیست با چند بار زدن یک وقفه طولانی استفاده نشه بهتره در قالبهای ریخته بشه که بوکسورها هنگام مسابقه در دهان خود قرار میدن
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...