خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سفیدکردن دندان در منزل

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 292

ارسال: #1
سفیدکردن دندان در منزل
پوست این میوه پاییزی هم دندان های تان را سفید می کند

آیا شما هم از جمله افرادی هستند که وقتی در آینه نگاه می کنید و لبخند می زنید ، تصویری که می بینید را دوست ندارید ؟ آیا شما هم از اینکه دندانهایتان تغییر رنگ داده اند و به سفیدی قبل نیستند، ناراحتید ؟ اگر جوابتان مثبت است حتما" این روش را امتحان کنید. دندانهای ما در اثر بالارفتن سن ، نوشیدن چای و قهوه ، سیگار کشیدن ، درست مسواک نزدن ، مصرف برخی داروهای خاص و بعضی بیماریها ، تغییر رنگ می دهند . مسلما" مراجعه به دندانپزشک در سفید کردن دندانها بسیار موثر و مفید است اما از آنجایی که خدمات دندانپزشکی معمولا" بسیار گران هستند می توانید از یک روش خانگی مانند استفاده از پوست پرتقال استفاده کنید.

دستورالعمل

1 - یک پرتقال را روی یک سطح صاف بغلتانید . این کار باعث می شود که پوست پرتقال راحت تر از گوشت آن جدا شود .
2 - پرتقال را پوست بکنید ، بطوریکه در پایان کار، نوارهای باریک بلند از پوست پرتقال داشته باشید حواستان باشد که هنگام پوست کندن گوشت پرتقال را همراه پوست نبرید .
3 - حالا دندانهایتان را با پوستهای پرتقال بپوشانید بطوریکه قسمت داخلی آن که سفید رنگ است روی دندانهایتان قرار بگیرد . سپس آنها را روی دندانهایتان بمالید . اسید موجود در پوست پرتقال باعث می شود رنگ دندانهای شما روشن تر شود .
4 - سپس دندانهایتان دهانتان آب بکشید و با یک خمیردندان حاوی فلوراید مسواک بزنید . به یاد داشته باشید که بعد از استفاده از پوست پرتقال حتما" باید مسواک بزنید زیرا اگر اسید موجود در پوست پرتقال روی دندانهایتان باقی بماند ممکن است به آنها آسیب برساند.
امضای خانوم خانوما
اپلود[img][url=http:[تصویر:  20131031154337_C9BC2251-2799-4CB2-883A-609D2C51C3E1.JPG]
۱۴-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۱۵ عصر
یافتن سپاس نقل قول
13 کاربر از خانوم خانوما به دلیل این ارسال سپاس کرده.
rahill1363, assie, گل گندم61, آیسان6700, شوکا بانو, ما مان پارسا, گلی زار, امی تیس, SHINI, faezeh.mi, azam1360, hekmati009, زهرا77
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 74

ارسال: #2
RE: سفیدکردن دندان در منزل
یه نکته جالب:
یکی دیگه از روش ها این که میتونید با کشیدن قسمت داخلی پوست موز به دندان ها اونها سفید کنید.Weirdsmiley1heheWinking
حتماً امتحان کنید FlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile
امضای malihe_6577
همه آباد نشینان ز خرابی ترسند
من خرابت شدم و دم به دم آبادترم
۱۴-۸-۱۳۹۲, ۰۳:۳۵ عصر
یافتن سپاس نقل قول
3 کاربر از malihe_6577 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
خانوم خانوما, گلی زار, SHINI
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 1

ارسال: #3
سلام منم براي سفيدكردن دندونام از مخلوط كمي جوش شيرين با ابليمو استفاده ميكنم معجزه ميكنه البته فكرنكنم ضرري داشته باشه اگه هم داره بگيدhttp://www.khanoomgol.com/images/smilies02/306.gif چون من فقط فايدشو ميدونم كه نتيجش مثل جرم گيريه اينقدر سفيد ميكنه
۲۴-۹-۱۳۹۳, ۰۵:۰۸ عصر
وب سایت کاربر یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 340

ارسال: #4
Ksmiletris RE: سفیدکردن دندان در منزل
من از قدیمیا شنیدم که پوسته داخلی انار رو (همونایی که دونه های انار بهشون چسبیده hih) اگه به دندونها بمالی سفید میشن... البته هنوز خودم امتحان نکردم Hanghead ، ولی فکر میکنم همون اثر پوست پرتقال رو داشته باشه gagDunnof
امضای carpet
سلام به همگی
بالاخره بعد از 9 ماه دوری برگشتم. از همه کسایی که تاپیک گذاشتند و پیام دادند عذرخواهی میکنم که نتونستم جوابشون رو بدم...83
۲۴-۹-۱۳۹۳, ۰۵:۴۲ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 1

سلام دوستایه گلم برای سفید کردن دندوناتون میتونین از پوست تازه وسبره گردو استفاده کنین اونوروی دندوناتونبکشین بعد دهنتون روبشویید خیلی خوب جواب میده
یه روش دیگه گه من خودم همیسه استفاده میکنم وفوقلاده دندونات نوسفیدمیکنه اینه که یه کم زوغال تمیزرو پودر کنین و بانمک مخلوط وبامسواک روی دندوناتون بکشین وبعد مسواک بزنین به مدت یک هفته این کاروبکنین دندوناتون از روز اولم سفید ترمیشه
۹-۱۱-۱۳۹۳, ۰۳:۰۹ صبح
یافتن سپاس نقل قول
4 کاربر از بابا نفسی به دلیل این ارسال سپاس کرده.
ترنم باران بهاری, loyee_15, hekmati009, mahn618

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 75

بهترین راه کف دریا از عطاری بخرید اسیاب کنید سه روز با مسواک روی دندون ها بزنید فوق العاده است من خودم امتحان کردم59595959
۹-۱۱-۱۳۹۳, ۰۱:۰۱ عصر
یافتن سپاس نقل قول
4 کاربر از montazer313 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
hekmati009, mahgolak, زهرا77, azinazi

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد