تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 29 رای - 2.45 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال
سلام و خسته نباشید به مدیران زحمت کش خانوم گل
یه سوال برام پیش اومده اگه ممکنه بهم جواب بدین
من برای گذاشتن موضوع جدید مجبورم تموم انجمن مربوطه رو بگردم تا ببینم موضوعم تکراری نباشه. میخواستم ببینم امکان جستجو موضوع توی سایت هست؟؟haha
خدایا دقیقن همون جایی دستمو گرفتی که می تونستی مچمو بگیری.ClapClap
}
(۲۲-۰۹-۱۳۹۰, ۰۲:۳۴ ق.ظ)ارتا جون نوشته:  سلام و خسته نباشید به مدیران خوب و زحمت کشClapقبل از اینکه سوالهامو مطرح کنم باید اعتراف کنم خیلی دوستون دارم چون انجمن خانم گل واقعا منو شیفته خودش کرد اونم به لطف و تلاش شماهاست :congratualtions:دوم اینکه اگر یه اشتباهی از ما سر میزنه تورو خدا بزارید رو بی تجربه گیمونVahidrkمرسی از لطفتون. اما سوال :اولین سوالم اینه که من اگر بخوام یه مطلب طولانی رو بذارم حتما باید اون مطلب رو بنویسم مثلا نمی شه کپیش کرد اگر ممکنه راهنماییم کنید بعد اینکه شما فرمودید برای جستجوی یه مطلب جستجوی سریع هست ولی به جون خودم تا به حال چشمم نخورده بخاطر همین میترسم یه موضوع جدید بذارم اون وقت تکراری باشه. اخرین سوالم اینه که من اسم کاربریم قبلا ارتانا بود الان ارتا جونه ولی گاهی وقتا ارتانا هم هست با اون کاربری هم میتونم وارد بشم؟ببخشید یه سوال دیگه چرا قسمت اعتبار واخطار من میزان اخطارم نوشته 0% :sad:اخه برای دیگران چیزی ننوشتهcryingبازم مرسی از شماLoveshower

سلام
مرسی
نمیدونم مطلب طولانیت چیه؟اگه از سایت خاصی میگیری ذکر منبع کن و کپی کن
اگه ایرادی داشت درستش میکنم
برای جستجو اون بالای صفحه زیر هدر سایت سمت چپ یه کادر کوپیک برای جستجوی سریعه
برای جستجوی پیشرفته هم همون زیر هدر سایت دومین گزینه جستجو هست
با نام کاربری قبلیت دیگه نمییتونی ایجاد پست کنی چون میزان خطاش 50 % شده بود و سایت خودبخود بنت کرد که گفتم یه جدید بساز بیا و واقعا مممنون که با این نام جزر کاربرای فعال و بدون خطای ما هستی
اون میزان خطا هم عزیزم همه کاربرا دارن ولی فقط میتونن میزان خطای خودشونو ببینن
فقط من و اومین از میزان خطای کل کاربرا اطلاع داریم

(۲۲-۰۹-۱۳۹۰, ۱۰:۰۲ ق.ظ)*nazanin* نوشته:  گیسو جون می تونم یه تاپیک جدا برای داستان های کوتاه یه نویسنده ایجاد کنم؟ [/align]

بله عزیزم
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
}
میبخشید من از سایتای دیگه مطلب بگیرم میتونم برا سایت شما بفرستم؟
}
با ذکر منبع ایرادی نداره
اما اگه پاک شد بدونین مانعی داشته
}
گوناگون از وب
loading...
(۱۷-۱۰-۱۳۹۰, ۰۶:۳۹ ب.ظ)Yasmina93 نوشته:  ببخشید من هر عکسیو کپی می کنم می خوامpasteکنم نمیشه برخلاف فروم های دیگه ...اینجا چی کار باید کرد؟؟؟؟؟

ضمن تشکر از راهنمایی دوستان

ما می تونیم این امکان رو فراهم کنیم که کاربرا راحت مطالب رو کپی کنن و فقط 30 ثانیه زمان میبره برام اما برای محکم کاری و بالا بردن امنیت سایت اینکارو نمی کنیم.

موفق باشین
}
(۱۸-۱۰-۱۳۹۰, ۰۳:۵۱ ب.ظ)niloofarsnt نوشته:  من چطوری میتونم واسه پروفایلم عکس بذارم؟
از منوی کنترل پنل کاربری /تغییر آواتار

(۱۸-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۱۲ ب.ظ)ارتا جون نوشته:  سلام گيسو جون خسته نباشيد .يه مدتي هست كه نمي تونم وارد سايت بشم همش ارور ميده سرعتش هم كم شده در صورتي كه قبلا اين مشكلو نداشتم . البته من هميشه از گوگل وارد ميشم با اينكه vpnدارم اونم باز نميشه اگر باز شه خانم گل باز نمي شه تو رو خدا بگو چيكار كنم امروز هم شانسي باز شدcryingcryingcrying
عزیزم این فقط شما هستی همچین مشکلی داری
رندوم از چند نفر پرسیدم ولی مشکلی نبود
بازم به ادمین میگم بررسی کنن

(۱۹-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۱۹ ب.ظ)مرضیه نوشته:  سلام خانوم گلا. میشه بهم یاد بدید چه جوری لینک بزارم؟ha

مرضیه جون آدرسی که میخوای بهش لینک بشه رو کپی کن
حالا روی نوشته ای که میخوای لینک بشه، های لایت کن و بالای کادر پاسخ کنار همون دکمه ای که عکس میداری یه دکمه هست شکل کره و زنجیره
کلیک کن و آدرس رو بذار توشClap
}
(۲۰-۱۰-۱۳۹۰, ۰۹:۵۷ ق.ظ)Dani نوشته:  سلام به مدیر خانوم گل،میخواستم بدونم برای بازی نرم افزار خاصی باید باشه.چون من نمیتونم تو بخش بازی برم.نوشته دانلود پلاگین...

عزیزم flash player لازمه
}
(۰۱-۱۱-۱۳۹۰, ۱۲:۰۲ ق.ظ)1368Sheri نوشته:  سلام خدمت سروران گرامی
من یک سوال داشتم ازتون....میخواستم بدونم تاپیکی هست واسه طرز تهیه ی دسر های مختلف؟چون من گشتم فقط تاپیک واسه ژله پیدا کردم..!!!!
ممنون میشم جوابم رو بدینgol

عزیزم تو بخش آشپزی قسمت دسرها یه بخش مجزاست با سه زیر شاخه سنتی،مدرن و ژلاتینه که تو هر زیر مجموعه کلی دسر هست
http://www.khanoomgol.com/forum-20.html
}
گوناگون از وب
loading...
(۰۳-۱۱-۱۳۹۰, ۰۱:۲۸ ق.ظ)nihal نوشته:  من اصلا نمیتونم موضوع جدید اضافه کنم.موردش چیه؟

سلام
اینجا رو بخونید اگه مسئلتون حل نشد و سؤالی داشتید همینجا (تاپیک سؤال) بپرسید:

http://www.khanoomgol.com/thread-6347.html
خدایا
دلمو دست تو دادم دلمو آسمونی کن/ همیشه مهربون بودی دوباره مهربونی کن

}
(۰۵-۱۱-۱۳۹۰, ۰۱:۳۹ ب.ظ)nihal نوشته:  چطو چند تا عکسو بزارم؟من تو ارسالام بیشتر از یکی بلد نیستم بزارم

سلام
از اینجا عکسهاتونو آپلود کنید و تو قسمت کادر مربع که عکس کوه و خورشید هست کپی کنید
http://www.khanoomgol.com/uploadcenter/
محدودیت ارسال تصاویر ندارید تا 10 تا در هر پست

آموزش بیشتر اینجا
http://www.khanoomgol.com/thread-8193-po...#pid231811
معنی سبز زندگی...معنی با تو بودنه
}