خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 2.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوالات متفرقه در مورد نقاشی

مدیر بازنشسته

وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 2267

ارسال: #1
سئوالات متفرقه در مورد نقاشی

سئوالات متفرقه خودتون رو در مورد نقاشی فقط در این تاپیک بپرسید

دوست عزیز کلا برای زیر سازی روی بوم باید چند دست چسب چوب کمی رقیق شده به بوم زد تا منفذها بسته بشه و بعد روش با رنگ سفید مایع بوم پوشش میدنتا کار صیقلی بشه و نقاشی حالت عکس پیدا کنه
رنگ روغن مارک خوب تو کیفیت نقاشی خیلی خیلی خیلی مهم شما میتونید 2 تا تابلو کارکنید با رنگهای ایرانی و خارجی بعد متوجه میشید کدوم جلوه بیشتری داره
امضای mis gold
[تصویر:  20120220125016_Copy2of005.jpg]

اگه دنیا مردونگی سرش میشد اسمش دخترونه نبود
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴-۶-۱۳۹۱ ۰۱:۴۵ صبح، توسط mamane kiana.)
۱۱-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۲۵ صبح
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از mis gold به دلیل این ارسال سپاس کرده.
SHINI
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 821

ارسال: #2
RE: سئوالات متفرقه در مورد نقاشی
سلام دوست گلم من خودم به شخصه روی مقوا کار نکردم ولی میتونم دستور ساخت بوم رو بهت بدم!اول از همه یه چارچوب 70×30یا هر اندازه ای که خواستی تهیه کن با پارچه ی کتان!برای محکم کردن پارچه میتونی از چسب چوب ونشاسته کمک بگیری!طوری که مقداری چسب چوب رو به همراه نشاسته مخلوط میکنی وبا قلمویی که محکمه وپرز نمیده روی پارچه بکش !دقت کن عزیزم مخلوی که درست میکنی نه خیلی باید سفت ونه خیلی باید شل باشه!بعد چند مرتبه مخلوط رو با قلمو بطور یکدست روی پارچه بکش!بعد یه روز کامل بذار خشک شه!بعد ازاینکه کاملا خشک شد کمی روغن روش بکش که صاف و براق بشه!دراخرهم باپنس پارچتو به چارچوب چوبی وصل کن!امیدوارم با توضیحاتم بتونی یه بوم عالی بسازی عزیزم!Wavesmile

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

امضای maryam.n.g
[تصویر:  20141228104441_713.jpg]
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴-۶-۱۳۹۱ ۰۱:۴۷ صبح، توسط mamane kiana.)
۱۱-۳-۱۳۹۱, ۰۱:۴۱ عصر
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از maryam.n.g به دلیل این ارسال سپاس کرده.
SHINI
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 0

ارسال: #3
(۱۲-۳-۱۳۹۱ ۰۸:۴۴ صبح)nahid24 نوشته شده توسط:  
(۱۲-۳-۱۳۹۱ ۰۸:۳۷ صبح)nahid24 نوشته شده توسط:  
(۱۱-۳-۱۳۹۱ ۰۱:۴۱ عصر)maryam.n.g نوشته شده توسط:  سلام دوست گلم من خودم به شخصه روی مقوا کار نکردم ولی میتونم دستور ساخت بوم رو بهت بدم!اول از همه یه چارچوب 70×30یا هر اندازه ای که خواستی تهیه کن با پارچه ی کتان!برای محکم کردن پارچه میتونی از چسب چوب ونشاسته کمک بگیری!طوری که مقداری چسب چوب رو به همراه نشاسته مخلوط میکنی وبا قلمویی که محکمه وپرز نمیده روی پارچه بکش !دقت کن عزیزم مخلوی که درست میکنی نه خیلی باید سفت ونه خیلی باید شل باشه!بعد چند مرتبه مخلوط رو با قلمو بطور یکدست روی پارچه بکش!بعد یه روز کامل بذار خشک شه!بعد ازاینکه کاملا خشک شد کمی روغن روش بکش که صاف و براق بشه!دراخرهم باپنس پارچتو به چارچوب چوبی وصل کن!امیدوارم با توضیحاتم بتونی یه بوم عالی بسازی عزیزم!Wavesmile

سلام خيلي ممنون از شما واقعا ممنون كه ما رو راهنمايي و كمك كرديد
خييلي ممنون خيلي
بعد من شنيدم كه مخلوط رو با كارتك مي زنن به پارچه
بعد شنيدم كه پاره ي ميتگال مي دونستم و كتان رو نشنيده بودم
واينكه اين مخلوط رو از كجا ياد گرفتي
من متوجه شدم كه مخلوطي كه درست مي كنن خيلي عجيب غريبه و حتي از Wavesmile مربي كه پرسيدن نگفت و گفت ما به هيچ كس نمي گيم نمي دونم اين جور متوجه شدم
بعد چه روغني در اخر بزنيم تا براق بشه
واينكه نميشه اور پارچه رو با ميخ كوپ رو چار چوب وسل كنيم و بعد مخلوط رو روش بزنيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Hanghead
امضای nahid24
معبودا!
به بزرگی آنچه داده ای آگاهم کن تا کوچکی آنچه ندارم نا آرامم نکند.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴-۶-۱۳۹۱ ۰۱:۴۹ صبح، توسط mamane kiana.)
۱۲-۳-۱۳۹۱, ۰۸:۴۸ صبح
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از nahid24 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
SHINI
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #4
سلام درخصوص سوالی که کردی گلم باید بگم که اگه بخوای بوم یکدست وبدون ناهمواری داشته باشی بهتره که اول مخلوط روروی پارچه بزنی بعد به چارچوب وصلش کنی!اگه اول وصلش کنی ورنگش کنی پارچت فرورفته میشه وکارت ظریف از اب بیرون نمیاد!

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

امضای maryam.n.g
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴-۶-۱۳۹۱ ۰۲:۲۵ صبح، توسط mamane kiana.)
۱۲-۳-۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ عصر
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از maryam.n.g به دلیل این ارسال سپاس کرده.
SHINI
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #5
(۱۳-۳-۱۳۹۱ ۰۸:۵۹ صبح)ستاره1368 نوشته شده توسط:  در مورد شستن قلمو ها هم بايد با نفت بشوريم

یه شیشه همیشه پراز تینر داشته باش وقلموهاتو اول با تینر بشور! بعدازکارت بذار توی شیشه پرازتینر بمونه!فقط دقت کن به اندازه ای تینر بریزی که موهای قلموت رو دربر بگیره چون اگر دسته قلموهات ازجنس پلاستیک باشه ابش میکنه!این کاردوام قلموهات رو بالا میبره!
امضای maryam.n.g
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴-۶-۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ صبح، توسط mamane kiana.)
۱۳-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۳۹ صبح
یافتن سپاس نقل قول

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
مدیر بازنشسته

مدال ها

اعتبار: 2267

ارسال: #6
(۱۳-۳-۱۳۹۱ ۰۹:۰۹ صبح)ستاره1368 نوشته شده توسط:  
(۱۱-۳-۱۳۹۱ ۱۱:۲۵ صبح)mis gold نوشته شده توسط:  دوست عزیز کلا برای زیر سازی روی بوم باید چند دست چسب چوب کمی رقیق شده به بوم زد تا منفذها بسته بشه و بعد روش با رنگ سفید مایع بوم پوشش میدنتا کار صیقلی بشه و نقاشی حالت عکس پیدا کنه
رنگ روغن مارک خوب تو کیفیت نقاشی خیلی خیلی خیلی مهم شما میتونید 2 تا تابلو کارکنید با رنگهای ایرانی و خارجی بعد متوجه میشید کدوم جلوه بیشتری داره

سلام من متوجه نشدم زير سازي روي بوم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟يعني چي من كه بوم خريدم بيام روش خودم چسب چوب بزنم وبعد روش رنگ سفيدمايع بوم بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعد بزاريم چسب خشك بشه بعد رنگ سفيد بزنيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اين رنگ سفيد بوم اسمشه چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله دوست عزیز من خودم فقط 3 جلسه رفتم کلاس اما استادم بهم یاد داد چون بوم خلل و فرج خیلی داره وبرای صیقلی شدن لازم یک دست بوم با چسب چوب رقیق بپوشونید خیلی خوب بعد که خشک شد رنگ سفید مایع بگیرد و روش بزنید اگه وقتی رنگ سفید خیس باشه نقاشی بکشید مشه مثل باب راس اما اگه بذارید خشک بشه نقاشی معمولی میشه کشید Flowerysmile
امضای mis gold
[تصویر:  20120220125016_Copy2of005.jpg]

اگه دنیا مردونگی سرش میشد اسمش دخترونه نبود
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴-۶-۱۳۹۱ ۰۲:۲۷ صبح، توسط mamane kiana.)
۱۶-۳-۱۳۹۱, ۰۷:۱۸ صبح
یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد