امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات کاربران در کار با ویندوز
(۲۳-۰۸-۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ ق.ظ)starred نوشته:  
(۲۲-۰۸-۱۳۹۲, ۱۱:۴۶ ب.ظ)mahyarjoon نوشته:  سلام
نمیتونم نت فریم ورک رو روی وین 8 بنصبم به دادم برسین

Dash2

چنانچه از کابران جدید ویندوز 8 هستید، حتما با این مشکل مواجه شده اید که برای اجرای بعضی برنامه ها در ویندوز 8 یا نصب بعضی برنامه ها در این ویندوز با پیغامی مواجه میشوید که میگوید برای نصب یا اجرای برنامه مربوطه باید بسته Net Framework 3.5. را نصب کنید. اما مشکل بدتر اینجاست که وقتی اقدام به نصب این بسته از روی پک های نرم افزاری میکنید باز هم نصب نمیشود و ارور میدهد. پس حالا باید چکار کرد؟ شاید بعضی کاربران بگن بیخیال ویندوز 8 رو پاک میکنیم چون به درد نمیخوره!

به راحتی و بدون نیاز به هیچ نرم افزار و اینترنت، شما میتوانید به صورت آفلاین، بسته دات نت فریم ورک 3.5 را در ویندوز 8 خود نصب کنید و برنامه ها و بازی هایی که برای اجرا به این بسته نیاز دارند را اجرا و نصب کنید.

ابتدا دیسک ویندوز 8 رو داخل درایو قرار دهید و برنامه CMD.exe رو به صورت Run as administrator باز کنید.

سپس دستور زیر رو در آن وارد کرده و Enter بزنید و منتظر باشید تا عملیات نصب آفلاین دات نت 3.5 اجرا شده و پایان یابد:

dism.exe /online /enable-feature /featurename:NetFX3 /Source:X:\sources\sxs

==

به جای X نام درایوری که دیسک را در آن قرار داده اید رو بنویسید.

بعد از پایان عملیلت، دات نت 3.5 روی ویندوز 8 نصب میشه و مشکل نصب و اجرای بعضی برنامه ها رفع خواهد شد.

نکات:
* دستور بالا رو عینا کپی کنید و بعد توی برنامه CMD راست کلیک کن و Paste رو بزنید تا نیازی به تایپ نداشته باشید.
* این روش تست شده و 101% کار میکنه.Flowerysmile

من همه اینارو خوندم

ولی من فایلی با نام CMD.exe ندارم
آدمهایی هستند که بودنشان
"حتی مجازی"
به آدم آرامش میده!
دوستیشون برات حقیقی میشه
و یهو میشن یه قسمت از زندگیت!
ممنون که هستی!
(1782)

همون mahyarjoon قدیمم
پاسخ }
Personal 
سلام خانم گلای مهربون
شرمنده یک مشکلی برام پیش اومده ممنون میشم اگر کسی در این زمینه مهارتی داره بهم کمک کنه
برای ویندوزم یوزر ساختم و پسورد گذاشتم اما سیستم موقع بالا امدن اصلا صفحه مربوط به یوزر ها رو نشون نمیده که پسورد بزنم و وارد شم یعنی یک راست میاد بالا حالا نمیدونم اشکالش چیه ؟؟/ضمنا یوزر guest هم خاموشه
تو را را من چشم در راهم ....... شباهنگام1 (111)
پاسخ }
خوب حتما يوززر درست انجام نشده
دوباره امتحان كنيد برين قسمت control panel بعد user account
بعد اون سيستمي كه داخلش هستين رو انتخاب كنيد.و قسمت create password.و دوبار رمز رو وارد كنيد.تمام
بعلت سایز بالا حذف شد
پاسخ }
عزیزم یوزر ساخته شده رمز هم گذاشته شده مشکل اینکه اصلا موقع بالا امدن ویندوز صفحه لوگین رو نمیاره که من رمز وارد کنم سیستم بدون درخواست رمز میاد بالاDunnof
تو را را من چشم در راهم ....... شباهنگام1 (111)
پاسخ }
سلام پریسا جونWavesmile
من وقتی میخوام برنامه ای مثل موزیلاو کا ام پلیر و....رو بازکنم یه ارور میده که نوشته:server busy this acthin cannot be completed beacuse the other program
hs busy.close switch to activate the busy program and correct the problem.زیرش 3تا گزینه داره:switchto retry cancel
کدومش روبزنم؟
ممنون ازراهنماییت(1782)
یادمان باشداگرحال خوشی پیداشد....

جزبرای فرج یاردعایی نکنیم....
پاسخ }
(۲۰-۱۰-۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ ب.ظ)من و نفسم نوشته:  سلام الیسا جان Flowerysmile
من مدام ساعت لپ تاپم میره جلو یکی دو روز خوبه ولی باز تغیر می کنه می خواستم بدونم مشکل چیهFlowerysmile

سلام عزیزم
دقت کن که Time zone به وقت تهران تنظیم شده باشه و GMT3:30 +
پایین صفحه رو ساعت کلیک کن گزینه Change date and time setting رو بزن ، تو کادری که باز میشه Time zone رو نوشته ، اگه تهران نیست تغییرش بده
پاسخ }
سلام خانوم گلهای عزیز امیدوارم خوب باشین.یه زحمت دارم.من گذاشتن تصویر تو account picture,تغیر تصویر استارت منووlocal screenبلد نیستم ممنون میشم کمکم کنید.ویندوزم8.1ودرضمن اکتیو هم نیست:.کمک لطفاcryingDash2
هیــچ گاه…:
به خاطــر هیــچ کــس..
دست از ارزشهایت نکش..
چون زمانـی که اون فــرد از تــو دسـت بکشـد ..
تــــو می مانـی و یـک “مـن ” بـی ارزش…..!
و بدان كه
روز های سخت همیشه دوستان واقعی را معلوم خواهد کرد…gol

پاسخ }
(۱۲-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ ق.ظ)مامان مهدی نوشته:  سلام من با شیفت دیلیت عکسام پاک شده چطور میتونم اونها رو برگردونم البته زیاد از کامپیوتر سر در نمیارم

سلام
اطلاعاتی که شیفت دلیت شده باشن سخت برمیگردن، میتونید از نرم افزارهای قوی ریکاوری استفاده کنید که اونم ممکنه نتونه برشون گردونه ، اما امتحان کنید
سعی کنید تا وقتی ریکاوری نکردید چیزی و رو اون درایو کپی نکنید Flowerysmile
پاسخ }
سلام عزیزان من میخوام توی اینترنت مثلاگوگل اعداد و به فارسی تایپ کنم ولی نمیشه میشه راهنماییم کنید؟
اللهم صل علی محمد وآل محمد
پاسخ }
سلام خانمهای محترم دو روز پیش داشتم با رایانه کار میکردم از جایی اموزش گریم مجازی رو یاد میگیرم صفحه رو سیو کردم رفتم دنبال کاری وقتی برگشتم پسرم دگمه ای رو زده بود دیگه عکس سیو نمیکنه کلا احساس مسکنم تنظیماتش بهم ریخته هر کاری میکنم نمیتونم درستش کنم میترسم بیشتر بهم بریزه گرامر هم بلد نیستم تا ترجمه کنم اگه ممکنه کمکم کنید دارم دیوونه میشم
پاسخ }