امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات کاربران در کار با ویندوز
(۲۹-۰۲-۱۳۹۳, ۰۶:۲۸ ب.ظ)خانم لایک نوشته:  سلام خانمهای محترم دو روز پیش داشتم با رایانه کار میکردم از جایی اموزش گریم مجازی رو یاد میگیرم صفحه رو سیو کردم رفتم دنبال کاری وقتی برگشتم پسرم دگمه ای رو زده بود دیگه عکس سیو نمیکنه کلا احساس مسکنم تنظیماتش بهم ریخته هر کاری میکنم نمیتونم درستش کنم میترسم بیشتر بهم بریزه گرامر هم بلد نیستم تا ترجمه کنم اگه ممکنه کمکم کنید دارم دیوونه میشم

سلام، از روی نرم افزار داری یاد می گیری یا اینترنت؟ بهت اخطار خاصی می دهد؟ چی می شه که فکر می کنی تنظیمات به هم ریخته؟ اگر پیغامی بهت می ده ازش عکس بگیر و بفرست
پاسخ }
سلام من نمیتونم pdf ها رو به کمک adabe readerبازکنم ارور میده میگه raise without handler
نمیدونم باید چکارکنم کمکم Dash2Just_Cuz_15کنین خواهشا؟؟؟Veiledsmile2
پاسخ }
اگه بلدید یه بار حذف کنید و مجدد نرم افزار رو نصب کنید.
اگه نشد با نرم افزار temviewerمی تونم به سیستمت وصل بشم و مشکلت رو ببینم چیه و حلش کنم.
مهندس کامپیوتر هستم و مطمین باش خرابکاری نمی کنم
پاسخ }
سلام دوباره من ورد 2013 دارم وقتی یه متن رو با عکس سیو میکردم دوتا رو باهم توی ورد سیو میکرد گزینه past توی زمان سیو سه تا شکل داشت که هرسه رو میتونستی استفاده کنی ولی الان یه شکل داره وفقط میتونه متنو سیو کنه وقتی ctrl باc رو میزنم دیگه ctrl خالی میاد دربعضی قسمتها شکلها هست ولی میگه باید دگمه k یاtرو بزنید اونارو هم زدم ولی اجرانمیکنه واضحتر یه پیا م میاد وقتی میخوام pastکنم که keep source for matting(K) امیدوارم واضح گذاشته باشم
پاسخ }
سلام دوستان.کسی میدونه چرا بعدنصب دوباره ویندوز اطلاعاتی که از نت سیو کردم فقط متنش نشون داده میشه وازتصویرشون خبری نیست ؟البته اینم بگم زمانی که به اینترنت وصل هستم تصاویر مشخصه.چکار باید کنم؟14
پاسخ }
(۳۰-۱۰-۱۳۹۳, ۰۵:۰۲ ب.ظ)نم نم بارون نوشته:  سلام دوستان.کسی میدونه چرا بعدنصب دوباره ویندوز اطلاعاتی که از نت سیو کردم فقط متنش نشون داده میشه وازتصویرشون خبری نیست ؟البته اینم بگم زمانی که به اینترنت وصل هستم تصاویر مشخصه.چکار باید کنم؟14

موقع سیو کردن صفحه این گزینه رو دقت کنید روی Complete تنظیم شده باشه

[عکس: 20150124172737_Untitled.jpg]
پاسخ }
سلام دوستای گلم ببخشید یه سوال دارم جای بهتری براش پیدا نکردم
من با نوت بوک خیلی کار می کنم اولش که خریدمش حدود 2ساعت بهم شارژمیداد اما الان فقط نیم ساعت
میشه دلیلش این باشه که زمان زیادی روشن بوده !!! البته باش کار میکردم و الکی روشن نبوده ها !!!
یکی بهم گفت خالی که شد نصف روز بذارش توی فریزر احیا میشه به نظرتون درسته ؟؟؟؟
ممنون
تو را به جاي همه ي کساني که نمي شناخته ام ... دوست مي دارم
تو را به جاي همه ي روزگاراني که نمي زيسته ام ... دوست مي دارم
تو را به خاطر دوست داشتن ... دوست مي دارم
تو را به جاي تمام کساني که دوست نمي دارم ... دوست مي دارم ...
پاسخ }
(۱۶-۱۱-۱۳۹۳, ۱۱:۱۰ ق.ظ)مونا 18 نوشته:  سلام دوستای گلم ببخشید یه سوال دارم جای بهتری براش پیدا نکردم
من با نوت بوک خیلی کار می کنم اولش که خریدمش حدود 2ساعت بهم شارژمیداد اما الان فقط نیم ساعت
میشه دلیلش این باشه که زمان زیادی روشن بوده !!! البته باش کار میکردم و الکی روشن نبوده ها !!!
یکی بهم گفت خالی که شد نصف روز بذارش توی فریزر احیا میشه به نظرتون درسته ؟؟؟؟
ممنون

عزیزم این طبیعیه
باطری یه عمر مفیدی داره بعد از گذشت اون مدت کم کم زمان نگهداری شارژش کم میشه
اون راه حل فریزر هم یک بار جواب میده ولی کلا باید بفکر خرید یه باطری جدید باشین30
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
پاسخ }
سلام بچه ها من ویندوزم تازه نصب کردم ایکس پی هم هست الان وقتی یه نرم افزار از نت دانلود میکنم وقتی میخوام بازش کنم و نصب کنم گزینه open نداره open wite داره وقتی میزنم باید با یکی از برنامه های اینترنت مثل فایر یا اینترنت اکسپلورر باز کنم بعد تازه باز نمیشه ایکن برنامه هایی که دانلود میکنم ناشناخته هست ایا کسی میدونه مشکلم چیه
پاسخ }
(۲۵-۰۱-۱۳۹۴, ۰۲:۲۰ ب.ظ)mina67 نوشته:  سلام بچه ها من ویندوزم تازه نصب کردم ایکس پی هم هست الان وقتی یه نرم افزار از نت دانلود میکنم وقتی میخوام بازش کنم و نصب کنم گزینه open نداره open wite داره وقتی میزنم باید با یکی از برنامه های اینترنت مثل فایر یا اینترنت اکسپلورر باز کنم بعد تازه باز نمیشه ایکن برنامه هایی که دانلود میکنم ناشناخته هست ایا کسی میدونه مشکلم چیه

عزیزم نرم افزار winrar رو نصب کن
[عکس: 20160406092029_IMG_20160406_27336.jpg]
پاسخ }