امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات کاربران در کار با ویندوز
خواهش میکنم عزیزم ... Flowerysmile
برو تو Run و دوباره تایپ کن Regedit .... اگه اجرا بشه یعنی درست انجام دادی
پاسخ }
نشد بازمcryingخود به خود این پنجره کارشو شروع کرد.PC Utilities Pro-Optimizer Pro
پایین ترش نوشتهAttention!4829 items are slowing down your PC

در آخر هم گزینهFix Now
همیشه این واسم سوال بود که عشق چیه ؟
اما حالا با محمدم به زیباترین جواب رسیدم
Dan

پاسخ }
ممنونم چه جوری می تونم به تنظیمات اولیه ام برگردم.همه رو پاک کردم وفایر فاکس رو دوباره نصب کردم اما نشد؟cryingتو صفحه گوگل هیچی نیست فقطنواری که توش تایپ میکنم هست.crying
همیشه این واسم سوال بود که عشق چیه ؟
اما حالا با محمدم به زیباترین جواب رسیدم
Dan

پاسخ }
اگه نقطه بازیابی تو سیستم ریستور داری یه برا اجرا کن ...
پاسخ }
(۰۱-۰۶-۱۳۹۱, ۱۱:۴۶ ق.ظ)الهه ناز نوشته:  خانومی من یه پوشه عکس که برای خانوم گل بود رو از صفحه کات کردم وبردم تو پوشه عکسهام اما هر چی میبینم نیست نه تو پوشه عکسهاست نه سر جاش سرچ هم کردم نیست که نیست Dreamyeyesf

عزیزم همچین چیزی نمیشه که، یا اشتباهی تو یه پوشه دیگه پیست کردی یا اینکه مخفی کردی پوشه رو ، وگرنه از رو هارد چیزی الکی پاک نمیشه Flowerysmile
پاسخ }
(۰۱-۰۶-۱۳۹۱, ۱۲:۵۰ ب.ظ)عسل بلا نوشته:  سلام
بلوتوث سیستم من نصب شده به گوشی هم add شده اما نه از لپ تاپ میشه چیزی به گوشی فرستاد نه از گوشی به لپ تاپ
ممنون میشم اگه کمکم کنی عزیزم
(1782)Flowerysmile

سلام عزیزم
از لپ تاپ به گوشی اگه هردو بلوتوث روشن باشن و درایور درست نصب شده باشه خیلی راحت فایل ارسال میشه برا گوشی ، اما از گوشی به لپ تاپ راحت نیست، باید از طریق بلوتوث بری تو حافظه گوشی و فایلی که میخوای و برداری .....
اما گاهی وقتا پیش میاد که مشکل بخصوصی وجود نداره، تجربه نشون داده hih که بعد یه مدت که از نصب ویندوز میگذره این درایور درست کار نمیکنه
پاسخ }
(۰۱-۰۶-۱۳۹۱, ۰۲:۵۷ ب.ظ)Alisa نوشته:  
بلوتوث سیستم من نصب شده به گوشی هم add شده اما نه از لپ تاپ میشه چیزی به گوشی فرستاد نه از گوشی به لپ تاپ
(1782)Flowerysmile

سلام عزیزم
از لپ تاپ به گوشی اگه هردو بلوتوث روشن باشن و درایور درست نصب شده باشه خیلی راحت فایل ارسال میشه برا گوشی ، اما از گوشی به لپ تاپ راحت نیست، باید از طریق بلوتوث بری تو حافظه گوشی و فایلی که میخوای و برداری .....
اما گاهی وقتا پیش میاد که مشکل بخصوصی وجود نداره، تجربه نشون داده hih که بعد یه مدت که از نصب ویندوز میگذره این درایور درست کار نمیکنه
عزیزم این مشکل مدتهاست دارم چندین بار ویندوز عوض کردم درایور نصب میشه اما ارسال نمیشه
از خواب که پریدم
زیاد بود ارتفاع تنهایی
دلم شکست...
پاسخ }
(۰۱-۰۶-۱۳۹۱, ۰۲:۵۳ ب.ظ)الهه ناز نوشته:  خودم پیست کردم دیدم که داره میاد یعنی چی؟؟؟اگه مخفی شده باشه چطوری میتونم پیداش کنم.عکسها برای شرکت تو مسابقه بودcryingcryingcrying

برو تو منوی Folder option ، تب View ، گزینه Show hidden files, folders and drivers رو تیک بزن ، بعد ببین پوشه عکسهات هست یا نه ؟
پاسخ }
(۰۱-۰۶-۱۳۹۱, ۰۳:۰۳ ب.ظ)عسل بلا نوشته:  
(۰۱-۰۶-۱۳۹۱, ۰۲:۵۷ ب.ظ)Alisa نوشته:  
(1782)Flowerysmile

سلام عزیزم
عزیزم این مشکل مدتهاست دارم چندین بار ویندوز عوض کردم درایور نصب میشه اما ارسال نمیشه

یادت میاد چرا و از کی اینطوری شده؟ چیکار کردی که اینطوری شد؟
پاسخ }
(۰۱-۰۶-۱۳۹۱, ۰۳:۱۳ ب.ظ)الهه ناز نوشته:  فولدر آپشن کجاست؟؟؟؟Dunnofببخشید گیج بازی در میارماcrying

یه روش پیدا کردنش تو کنرل پنله
یکی دیگه شم منوی Tools از My computer
پاسخ }