امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات کاربران در کار با ویندوز
(۰۱-۰۶-۱۳۹۱, ۰۳:۲۱ ب.ظ)الهه ناز نوشته:  نه نیست cryingcryingcrying
پاکش نکردم پس کجاست cryingcryingcrying

پس به احتمال زیاد سیستمت ویروسیه Dunnof
این احتمالم هست که آنتی ویروست اون فایلا رو به عنوان ویروس تشخیص داده باشه و استباهی حذفشون کرده باشه
پاسخ }
سیستمم ویروس داره Vahidrk
یعنی عکسهام نابود شدن خیلی حیف شد می خواستم تو مسابقه مزرعه شرکت کنم.خیلی عکسهای قشنگی گرفته بودم.crying
اگه انتی ویروس نصب کنم احتمال برگشتشون هست یا نه؟Dunnof
همیشه این واسم سوال بود که عشق چیه ؟
اما حالا با محمدم به زیباترین جواب رسیدم
Dan

پاسخ }
مگه آنتی ویروس نداری؟
پاسخ }
نه تازه می خوام نصب کنم چیز خوبی سراغ داری؟
همیشه این واسم سوال بود که عشق چیه ؟
اما حالا با محمدم به زیباترین جواب رسیدم
Dan

پاسخ }
اینجا رو ببین

http://www.khanoomgol.com/Thread-%D8%A2%...9%87%D8%A7
پاسخ }
(۰۱-۰۶-۱۳۹۱, ۰۳:۱۳ ب.ظ)Alisa نوشته:  
(۰۱-۰۶-۱۳۹۱, ۰۳:۰۳ ب.ظ)عسل بلا نوشته:  
(۰۱-۰۶-۱۳۹۱, ۰۲:۵۷ ب.ظ)Alisa نوشته:  
(۰۱-۰۶-۱۳۹۱, ۱۲:۵۰ ب.ظ)عسل بلا نوشته:  سلام
بلوتوث سیستم من نصب شده به گوشی هم add شده اما نه از لپ تاپ میشه چیزی به گوشی فرستاد نه از گوشی به لپ تاپ
ممنون میشم اگه کمکم کنی عزیزم
(1782)Flowerysmile

سلام عزیزم
از لپ تاپ به گوشی اگه هردو بلوتوث روشن باشن و درایور درست نصب شده باشه خیلی راحت فایل ارسال میشه برا گوشی ، اما از گوشی به لپ تاپ راحت نیست، باید از طریق بلوتوث بری تو حافظه گوشی و فایلی که میخوای و برداری .....
اما گاهی وقتا پیش میاد که مشکل بخصوصی وجود نداره، تجربه نشون داده hih که بعد یه مدت که از نصب ویندوز میگذره این درایور درست کار نمیکنه
عزیزم این مشکل مدتهاست دارم چندین بار ویندوز عوض کردم درایور نصب میشه اما ارسال نمیشه

یادت میاد چرا و از کی اینطوری شده؟ چیکار کردی که اینطوری شد؟

عسل جان برو تو پوشه System 32 اونجا یه فایل هست به اسم fsquirt ، یه شورت کات از این فایل و بزن رو دسکتاپ ، حالا میتنی با اون فایلهات و بفرستی و بگیری Flowerysmile
پاسخ }
(۰۲-۰۶-۱۳۹۱, ۰۸:۵۶ ق.ظ)عسل بلا نوشته:  
(۰۱-۰۶-۱۳۹۱, ۰۳:۱۳ ب.ظ)Alisa نوشته:  
(۰۱-۰۶-۱۳۹۱, ۰۳:۰۳ ب.ظ)عسل بلا نوشته:  
(۰۱-۰۶-۱۳۹۱, ۰۲:۵۷ ب.ظ)Alisa نوشته:  
(۰۱-۰۶-۱۳۹۱, ۱۲:۵۰ ب.ظ)عسل بلا نوشته:  سلام
بلوتوث سیستم من نصب شده به گوشی هم add شده اما نه از لپ تاپ میشه چیزی به گوشی فرستاد نه از گوشی به لپ تاپ
ممنون میشم اگه کمکم کنی عزیزم
(1782)Flowerysmile

سلام عزیزم
از لپ تاپ به گوشی اگه هردو بلوتوث روشن باشن و درایور درست نصب شده باشه خیلی راحت فایل ارسال میشه برا گوشی ، اما از گوشی به لپ تاپ راحت نیست، باید از طریق بلوتوث بری تو حافظه گوشی و فایلی که میخوای و برداری .....
اما گاهی وقتا پیش میاد که مشکل بخصوصی وجود نداره، تجربه نشون داده hih که بعد یه مدت که از نصب ویندوز میگذره این درایور درست کار نمیکنه
عزیزم این مشکل مدتهاست دارم چندین بار ویندوز عوض کردم درایور نصب میشه اما ارسال نمیشه

یادت میاد چرا و از کی اینطوری شده؟ چیکار کردی که اینطوری شد؟

ازم سلام آلیسا جونم
حدود چهار
ماهی میشه من فکر کردم مشکل از ویندوزه عوضش کردم باز درایور نصب کردم اما همچنان مشکل داره
آلیسا جون از system 32 اون کاری که گفتی رو انجام دادم اما تو صفحه send این پیام رو داد:
a conection attemp failed because the connected party didnt properly respond after a period of time or established connection failed because connected host has failed to respond.
از خواب که پریدم
زیاد بود ارتفاع تنهایی
دلم شکست...
پاسخ }
عسل عزیزم اگه این کار نمیکنه پس حتما درایورت درست نصب نشده ، درایورت و با دقت از نو نصب کن ، استفاده از این نرم افزارها رو هم بهت پیشنهاد میکنم.

Bluesoleil

toshiba-bluetooth
پاسخ }
(۰۹-۰۶-۱۳۹۱, ۱۰:۲۰ ق.ظ)صاحبه نوشته:  سلام ببخشید من به تازگی ویندوز8 نصب کردم اما بعد از خاموش روشن شدن کامپیوتر دیگه کامپیوتر سی دی و دی وی دی نمیخونه اصلا درایو نداره. همین ویندوزو برای برادرمم نصب کردم این مشکلو داره. چیکار کنم؟

با اجازه خانوم مدير گُل
دوست من منم ويندوز 8 دارم و اين مشكل برام پيش نيومده البته اكتيو شده
من فكر ميكنم درايور سي دي رام يا دي وي دي رامتو نشناخته بعد از نصب ، يه كار كن مهربونم
سعي كن اكيتوش كني ويندوزتو در اينصورت به احتمال 90 درصد مشكلت حل ميشه
اگر نشد از نسخه نهايي براي نصب استفاده كن همون نسخه اينترپرايز
خدايا اين لباسي كه برام دوختي يقه ش خيلي تنگه .... يه كم شُلش كن دارم خفه ميشم Dash2
پاسخ }
متاسفانه هيچكدوم از ما براي خريد نسخه اورجينال ويندوز اقدامي نميكنيم
خب مسلما شركت مايكروسافت برا محصولاتش ارزش قائله
بنابراين ايرانيها راههاي مختلفي براي اكتيو كردن ويندوز ها يا همون فعال كردنشون پيدا ميكنن
خانمم ويندوزت الأن 30 روزه ست احتمالأ
ميتوني توي نت سرچ كني و فايلهاي اكتيو كردن ويندوز رو پيدا و دانلود كني
خدايا اين لباسي كه برام دوختي يقه ش خيلي تنگه .... يه كم شُلش كن دارم خفه ميشم Dash2
پاسخ }