امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات کاربران در کار با ویندوز
(۲۱-۰۶-۱۳۹۱, ۰۴:۳۲ ب.ظ)banooyekhune نوشته:  چند تا سوال :
1- وقتی داریم ویندوز نصب میکنیم یهو سیستم restart میشه مشکل کجاست ؟

2- سیستمو که روشن میکنیم تا میاد بالا restart میشه مشکل کجاست ؟

3- بوق اضطراری تو ویندوز نشونه چیه ؟

4- وقتی ویندوز میاد بالا صفحه آبی نشون میده مشکل چیه ؟

(امتحان نیستا سوالامه hih)

اینم جواباش
1. موقع نصب ویندوز سیستم چندبار ریست میشه و این طبیعیه، اصلا جای نگرانی نیست.
2. این مشکل میتونه دلیلهای زیادی داشته باشه، یکی رم میتونه مشکل داشته باشه، یکی پاور ، البته بعضی ویروسهام میتونن این مشکل و درست کنن
3. منظورت از بوق اضطراری چیه؟
4. خطای صفحه آبی رو هم نوشتم، اینجا
http://www.khanoomgol.com/Thread-%D8%B5%...%AA-%D8%9F
پاسخ }
(۲۱-۰۶-۱۳۹۱, ۰۶:۳۲ ب.ظ)Alisa نوشته:  
(۲۱-۰۶-۱۳۹۱, ۰۴:۳۲ ب.ظ)banooyekhune نوشته:  چند تا سوال :
1- وقتی داریم ویندوز نصب میکنیم یهو سیستم restart میشه مشکل کجاست ؟

2- سیستمو که روشن میکنیم تا میاد بالا restart میشه مشکل کجاست ؟

3- بوق اضطراری تو ویندوز نشونه چیه ؟

4- وقتی ویندوز میاد بالا صفحه آبی نشون میده مشکل چیه ؟

(امتحان نیستا سوالامه hih)

اینم جواباش
1. موقع نصب ویندوز سیستم چندبار ریست میشه و این طبیعیه، اصلا جای نگرانی نیست.
2. این مشکل میتونه دلیلهای زیادی داشته باشه، یکی رم میتونه مشکل داشته باشه، یکی پاور ، البته بعضی ویروسهام میتونن این مشکل و درست کنن
3. منظورت از بوق اضطراری چیه؟
4. خطای صفحه آبی رو هم نوشتم، اینجا
http://www.khanoomgol.com/Thread-%D8%B5%...%AA-%D8%9F

راستش جایی رفته بودم برای استخدام یه چندتا سوال داد گفت حواب بده البته منم تقریبا این جوابهارو دادم ولی همون بوق اضطراری رو نفهمیدم منظورش چیه گفتم شاید شما بدونین
بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو
پاسخ }
(۲۲-۰۶-۱۳۹۱, ۱۲:۰۴ ب.ظ)banooyekhune نوشته:  من رو vmware میخام ویندوز8 نصب کنم 20 g فضا بهش دادم
از لحاظ رم و پردازنده هم مشکلی ندارم
ولی بعد از اینکه ویزاردشو طی میکنه میگه باید ریستارت بشه وقتی میشه میاد بالا میره تو صفحه safe mode و دوباره ریستارت میشه
باید لپ تاپمون ویژگی خاصی داشته باشه ؟ یا vmware باید ورژنشو بالا باشه ؟ چون موقعی که source ویندوزو انتخاب میکنم تو لیست میزنم ویندوز تا 7 بیشتر نداره منم رو همون 7 میذارم دیگه

واسه نصب ویندوز 8 رو VmWare حتما باید نسخه VMWare تون 8.0 به بالا باشه
اینم یه آموزش پی دی اف:
http://4downloads.ir/1390/12/%D8%A2%D9%8...88%D8%B2-8
پاسخ }
(۰۷-۰۷-۱۳۹۱, ۰۷:۲۰ ب.ظ)reyhaneh نوشته:  سلام
چند وقتیه یه مشکلی دارم روزی یک یا 2بار پیش می یاد
وقتی سیستم رو روشن می کن اون صفحه ی اولش که می ره تو صفحه ی دوم پایین این متن رو می نویسه:

disk boot failure, insert system disk and press enter

وقتی اینتر می زنم یه صفحه ی سیاه می یاد بالاش اینو نوشته

باید با دکمه ی پاور یه بار کامل خاموش کنم دوباره که روشن می کنم درست می شه
بیشتر هم وقتی اولین بار در روز میخوام روشن کنم این طوری می شه گاهی وقتا بیش از 1 بار در روز هم پیش می یادDunnof

سلام ریحان جونم ....
این قضیه میتونه سخت افزاری باشه، اگ برات مقدوره یه بار کیس و باز کن و جای پورت سی دی و دی وی دی رو روی مادربرد عوض کن ....
تنظیمات BIOS و هم به حالت اولش ببر ....
البته ممکنم هست مشکل از پاور باشه که اونو باید دست یه متخصص بدی دستکاری کنه .... چون خطرناکه
اگرم نرم افزاری باشه میتونه با یه ویندوز عوض کردن درست شه Flowerysmile
پاسخ }
(۰۷-۰۸-۱۳۹۱, ۱۱:۵۰ ب.ظ)mafsaneh نوشته:  کمک crying

یک textbox تو powerpoint داشتم،تبدیل شده به عکس-دیگه نمی تونم متنشو تغییر بدم-بیچاره شدمcrying

من متوجه منظورت نشدم میشه بگی یعنی چی شده عکس خب نمیشه پاکش کنی یه textbox دیگه بذاری چون تبدیل به عکس که نمیشه یه نوشته اگه تونستی یه عکس اینجا بذار ببینم منظورت چیه شاید بتونم کمکت کنم
بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو
پاسخ }
من بک textbox باز کردم توش متن نوشتم-خیلی هم طولانی
حالا کلا textbox و متن توش انگار عکس شده و نمی شه دیگه متنو ویرایش کرد
[عکس: 20121029124545_Untitled.jpg]
[عکس: 20130103165804_20121111120306_31.jpg]
پاسخ }
عزیزم تو همین عکسی که گذاشتی رو همون خطهای کنار کادر وقتی اشاره گر ماوس شبیه فلش چهارسو شد کلیک راست کن ببین گزینه Edit text رو داری؟
پاسخ }
(۱۰-۱۰-۱۳۹۱, ۰۹:۳۳ ق.ظ)الهه ناز نوشته:  عزیزم بخش حذف نرم افزار های ویندوز کجاست.xp برای حذف تولبارخانوم گل میخامFlowerysmile

بخش نرم افزارهای ویندوز XP توی Control panel قسمت Add or remove program هست، برا ویندوز 7 هم همون Control panel قسمت Programs and Features هستشFlowerysmile
پاسخ }
(۱۰-۱۰-۱۳۹۱, ۱۰:۲۱ ق.ظ)isjd نوشته:  با سلام من میخوام ویندوز جدید نصب کنم چون ویندوزم پرویروس .میشه در این مورد راهنمایی کنید که باید چیکار کنم میخوام یه ویندوز نو بزنمFlowerysmile

آموزش نصب ویندوز XP

آموزش نصب ویندوز 7

آموزش نصب ویندوز 8
پاسخ }
(۲۱-۰۱-۱۳۹۲, ۰۱:۵۴ ب.ظ)الهه ناز نوشته:  سلام خانومی.من رم دوربین رو زدم به کامپیوتر اما عکس هاش نیست؟آیا برنامه خاصی نیاز داره یا مشکل چیزه دیگه ایه.میخام تو مسابقه شرکت کنم.وقت زیادی ندارم.

سلام عزیزم
به احتمال زیاد رم یا سیستمت ویروسیه، رم دوربینت و بزن به یه دستگاه دیکه، مثلا تی وی یا رسیور ماهواره، ببین اونجا میتونی فایلها رو ببینی
اگه اونجا دیدی یعنی فایلات وجود دارن و بلایی سرشون نیومده، با ویروس کشی میتونی عکسا رو بازیابی کنی Flowerysmile
پاسخ }