امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات کاربران در کار با ویندوز
(۲۶-۰۱-۱۳۹۲, ۰۸:۴۹ ق.ظ)اوانجلینا نوشته:  سلام خانم گلا میشه بهم بگید چطوری میتونم لیست اسم سایتهایی که تو اینترنت اکسپولوررم میاد و حذف کنم هر چقدر دکمه دیلیت کیبورد رو فشار میدم پاک نمیشه
کمک فوریهDash2

دوستم باید هیستوریت و پاک کنی
تو اینترنت اکسپلورر برا پاک کردن هیستوری باید بری به منوی Tools گزینه Internet option و بعد دکمه ای که تو تصویر مشخصه بزنی تا هیستوریت پاک بشه

[عکس: 20130417192352_Untitled.jpg]
پاسخ }
(۲۶-۰۱-۱۳۹۲, ۰۸:۵۵ ق.ظ)الهه ناز نوشته:  سلام درایو c من پر شده وهمش ارور میده.بایدچیکارکنم.یه سری از فایلها که مربوط به ویندوز وبرنامه ها نبود وجابجا کردم اما کارساز نبود

سلام عزیزم
میتونی درایو C رو Defragment هم بکنی، راهنماش اینجاست
http://www.khanoomgol.com/Thread-%D9%87%...light=frag

اما کار زیادی رو درایو ویندوز نمیشه انجام داد، اگه خیلی اذیتت کرد آخرش باید ویندوز نصب کنی و حین نصب ویندوز و پارتیشن بندی فضای درایو ویندوزت و بیشتر کنی
پاسخ }
(۲۳-۰۱-۱۳۹۲, ۱۰:۴۸ ق.ظ)negin ostadi نوشته:  سلام alisaجان(1782)Flowerysmile
یک سوال دارم
من لپتاب asusدارم. چند وقتیه که وقتی موسیقی میذارم، اسپیکرش یک صدایی میده. انگار خِرخِر میکنه
شما میدونی مشکل از کجاست عزیزم؟

سلام عزیزم
تنها تنظیمات نرم افزاری که رو اسپیکر میشه انجام داد تو قسمت Sound از کنترل پنله ، اگه از اونجا درست نشه مشکلش سخت افزاریه
پاسخ }
(۲۹-۰۱-۱۳۹۲, ۰۸:۱۹ ق.ظ)الهه ناز نوشته:  یکی از روش های زیر به Defragmenter ویندوز دست یابید:
1. Start | All Programs | Accessories | System Tools
2. کلیک راست روی نام درایو ، انتخاب Properties ، انتخاب تب Tools و گزینه Defragment now

گزینه های این صفحه:
Analyze برای تجزیه و تحلیل و نمایش وضعیت درایو
Defragment برای یکپارچه سازی فضای درایو
Pause/Resume برای مکث یا ادامه یکپارچه سازی
Stop برای توقف کامل یکپارچه سازی
View Reportمشاهده گزارش

عزیزم میشه رو همه درایوها این کارو انجام داد؟

بله عزیزم چرا نمیشه، این کار درایوهای ویندوزت و مرتب و یکپارچه میکنه Flowerysmile
پاسخ }
(۱۰-۰۲-۱۳۹۲, ۰۹:۳۶ ب.ظ)rasand نوشته:  سلام میخواستم بدونم این نواری که با باز شدن هر صفحه تو نت میاد چیه؟ با فلش قرمزم مشخص کردم. میشه حذف کرد؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز
Adobe flash player رو دانلود و نصب کن
پاسخ }
با ویندوزتون سازگار نیست
آخرین نسخه شو امتحان کنید
آرامم؛
گله ای نیست...
انتظاری نیست...
اشکی نیست...
بهانه ای نیست،
این روزها تنها آرامم...
یک وحشی آرام
پاسخ }
(۱۱-۰۲-۱۳۹۲, ۰۳:۱۱ ب.ظ)rasand نوشته:  از فلش پلیر نسخه های 11.3 و 11.5 و 11.6 هیش کدومو نتونستم نصب کنم این خطا رو میده:

خب عزیزم از لینکی که داده یه ورژن متناسب با ویندوز و فایرفاکست دانلود کن
پاسخ }
(۰۷-۰۳-۱۳۹۲, ۱۰:۱۲ ب.ظ)rasand نوشته:  سلام چه طور میشه که وقتی یه فایلی رو به فلش سند میکنیم کپی نه ها سند، فایل شورت کاتش سند میشه و عملا فایل توی فلش ارزشی نداره؟

دوست عزیز وقتی شما یه شورت کات ایجاد میکنی این شورت کات فقط در صورتی ارزش داره که فلش رو به سیستم وصل کنی، چون این فقط یه آیکنه برای دسترسی به فایل اصلی، نه خودِ فایل
با گزینه Send to شورت کات ایجاد نمیشه ، کپی میشه
پاسخ }
(۰۷-۰۳-۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ ب.ظ)rasand نوشته:  
(۰۷-۰۳-۱۳۹۲, ۱۰:۲۶ ب.ظ)Alisa نوشته:  
(۰۷-۰۳-۱۳۹۲, ۱۰:۱۲ ب.ظ)rasand نوشته:  سلام چه طور میشه که وقتی یه فایلی رو به فلش سند میکنیم کپی نه ها سند، فایل شورت کاتش سند میشه و عملا فایل توی فلش ارزشی نداره؟

دوست عزیز وقتی شما یه شورت کات ایجاد میکنی این شورت کات فقط در صورتی ارزش داره که فلش رو به سیستم وصل کنی، چون این فقط یه آیکنه برای دسترسی به فایل اصلی، نه خودِ فایل
با گزینه Send to شورت کات ایجاد نمیشه ، کپی میشه

دوست گرامی یه موقع هایی این اتفاق می افته حالا علتش چراست نمیدونم شورت کات رو با میل خودم ایجاد نمیکنم هنگام سند گاهی وقتها به صورت خودکار ایجاد میشه!

شاید فایل شما یه برنامه ست یا به هر دلیلی این قابلیت رو نداره پس سند نکنید ، کپی کنید Flowerysmile
پاسخ }
(۱۴-۰۳-۱۳۹۲, ۰۲:۵۲ ب.ظ)rasand نوشته:  سلام من نرم افزاریو نصب که میکنم خطا میده خطاشم اینه :
The cabinet file "client.cab" required for this installiation is corrupt and cannot be used. this could indicate a network error, an error reading from the cd-rom , or a problem with this package.
کپی کردم به هارد و موقع نصب این خطارو داد رو سه تا سیستم امتحان کردم بازم نشد

این نرم افزار برای نصب نیاز به یه فایل داره که پیداش نمیکنه، این خطا به خاطر همین فایل هستش
پاسخ }