امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات کاربران در کار با ویندوز
(۲۸-۰۳-۱۳۹۲, ۰۸:۳۸ ق.ظ)من و نفسم نوشته:  سلام خسته نباشید Flowerysmile
فکر کنم جاش اینجا باشهHanghead
صفحه موشی روی لپ تاپم قبلا با اشاره دست چراغ خطی داشت که روشن می شد الان نمی دونم چرا مدتی خاموش شده اگه میشه راهنمایم کنیدFlowerysmile

سلام ، مرسی Flowerysmile
منظورت اینه که تاچ پد فعال نمیشه و نمیتونی ازش استفاده کنی؟؟؟؟؟؟
پاسخ }
(۲۸-۰۳-۱۳۹۲, ۰۹:۳۳ ق.ظ)من و نفسم نوشته:  سلام ببخشید . نه کاملا فعلا دارم ازش استفاده می کنم قبلا یه چراغ خطی داشت که بالمسش فعال میشد و قشنگی داشت الان دیگه روشن نمیشه.ببخشید نمیدونم منظورمو رسوندم

آهان فهمیدم، پس برا خوشگلیش بوده laf
اینا یه ال ای دی های کوچیکین ، ممکنه سوخته باشه ال ای دیش اما اگه خودتون تنظیماتش و از جایی دستکاری کردین باید به حالت اول برش گردونید Flowerysmile
پاسخ }
(۳۰-۰۳-۱۳۹۲, ۱۰:۲۳ ق.ظ)rasand نوشته:  سلام میخواستم بدونم میشه کاری کرد که نشه روی ویندوز بازی(گیم) نصب کرد؟

سلام
شما فقط در یه صورت می تونید اینکار و انجام بدید، اونم اینه که یکی از نرم افزارهای قفل کردن درایوها مثل DeepFreeze رو رونصب کنید. در این صورت روی یک درایو خاص یا کل درایوهاتون هیچ فایل یا برنامه ای موندگار نمیشه، اگر هم فایلی رو کپی کنید یا برنامه ای رو نصب کنید بعد از ریست شدن سیستم کل اون فایلها پاک میشه ؛ این برنامه به شما یک رمز میده که به وسیله اون میتونید برنامه رو غیر فعال کنید و فایلهاتون و به صورت پایدار روی سیستم کپی کنید.
می تونید این رمز رو فقط خودتون در اختیار داشته باشین تا کسی دیگه نتونه چیزی روی سیتم کپی کنه یا برنامه ای رو نصب کنه. Flowerysmile
پاسخ }
سلام
شما فقط در یه صورت می تونید اینکار و انجام بدید، اونم اینه که یکی از نرم افزارهای قفل کردن درایوها مثل DeepFreeze رو رونصب کنید. در این صورت روی یک درایو خاص یا کل درایوهاتون هیچ فایل یا برنامه ای موندگار نمیشه، اگر هم فایلی رو کپی کنید یا برنامه ای رو نصب کنید بعد از ریست شدن سیستم کل اون فایلها پاک میشه ؛ این برنامه به شما یک رمز میده که به وسیله اون میتونید برنامه رو غیر فعال کنید و فایلهاتون و به صورت پایدار روی سیستم کپی کنید.
می تونید این رمز رو فقط خودتون در اختیار داشته باشین تا کسی دیگه نتونه چیزی روی سیتم کپی کنه یا برنامه ای رو نصب کنه. Flowerysmile
[/quote]
ممنون ولی نمیخوام اول نصب بشه و با یه بوت پاک بشه میخوام موقع نصب خطایی چیزی بده و از نصب جلوگیری کنه دیپ فریز به دردم نمیخوره
چشمهایت سیراب سراب
و نگاهم،
تاول زده از تابش تشنگی
برویم دعای باران بخوانیم .
.................................................!
پاسخ }
(۳۰-۰۳-۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ ب.ظ)rasand نوشته:  سلام
ممنون ولی نمیخوام اول نصب بشه و با یه بوت پاک بشه میخوام موقع نصب خطایی چیزی بده و از نصب جلوگیری کنه دیپ فریز به دردم نمیخوره
[/quote]

شما نمی تونید برای ویندوز تعریف کنید که چه نرم افزارهایی رو بخونه و چیا رو نخونه
پاسخ }
(۱۹-۰۴-۱۳۹۲, ۰۶:۱۴ ب.ظ)parisa74 نوشته:  سلام کسی میدونه چطوری میشه متنو به عکس تبدیل کرد؟خیلی واجبه میشه ج بدین؟Dunnof

دوست گلم کاش میگفتی متنت چیه یا واسه چه منظوری میخوای عکسش کنی
ولی دوتا راه ساده ش:
متن رو توی نرم افزار paint بنویس و سیو کن با فرمت دلخواهت
یا اگه متنت طولانی نیست بازش کن با یه نرم افزار ویرایش متن مثل ورد و از صفحه مانیتور عکس بگیر و توی paint برو و paste کن
برای عکس گرفتن دکمه های ctrl+ pribtscreen رو بزن
هفتاد پشت من از نسل غم بودند
ارث پدر ما را اندوه مادرزاد
پاسخ }
(۱۹-۰۴-۱۳۹۲, ۰۶:۲۷ ب.ظ)sonya770 نوشته:  
(۱۹-۰۴-۱۳۹۲, ۰۶:۱۴ ب.ظ)parisa74 نوشته:  سلام کسی میدونه چطوری میشه متنو به عکس تبدیل کرد؟خیلی واجبه میشه ج بدین؟Dunnof

ولی دوتا راه ساده ش:
یا اگه متنت طولانی نیست بازش کن با یه نرم افزار ویرایش متن مثل ورد و از صفحه مانیتور عکس بگیر و توی paint برو و paste کن

من متنموواسه والپیپر fbم میخوام نرم افزارم که گفتین ندارم یکی گفت با این میشه که جلوی مساوی متنتو بزاری اما نمیشه واسه منDunnof
http://l.yimg.com/img.sports.yahoo.com/s...adline?txt=
[عکس: 20130714164727_fonteee.jpg]
پاسخ }
(۲۰-۰۴-۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ ب.ظ)♥yalda♥ نوشته:  HangheadHangheadHangheadببخشید من یه سوال داشتم ولی اصلا جاشو پیدا نکردم ...من بلوتوث لپ تاپم از اول که خریدم نتونستم فعالش کنم
چیکارش کنم فعال بشه اخهcrying

سلام دوستم
برای استفاده از بلوتوث لپ تاپ باید درایورش و نصب کنی
این درایور تو سی دی که موقع خرید لپ تاپ بهت دادن هست، از اونجا نصب و استفاده ش کن Flowerysmile
پاسخ }
(۱۹-۰۴-۱۳۹۲, ۰۶:۳۱ ب.ظ)parisa74 نوشته:  
(۱۹-۰۴-۱۳۹۲, ۰۶:۲۷ ب.ظ)sonya770 نوشته:  

ولی دوتا راه ساده ش:

من متنموواسه والپیپر fbم میخوام نرم افزارم که گفتین ندارم یکی گفت با این میشه که جلوی مساوی متنتو بزاری اما نمیشه واسه منDunnof
http://l.yimg.com/img.sports.yahoo.com/s...adline?txt=

سلام دوست عزیز
با دانلود نرم افزاری که لینک شو برات میزارم ، میتونی هر فایل رو به عکس تبدیل کنی
برای اینکار نرم افزار رو نصب کن یک پرینتر توی پرینترهای اضافه میشه ، متن دلخواهت رو تو هر نرم افزاری میخوای آماده کن و فقط کافیه دستور پرینت بدی ، خروجی پرینتت میشه یک تصویر با فرمت JPG که میتونی برای هر کاری اعم از وال پیپر یا هر چیز دیگه ای استفاده کنی

http://s2.p30download.com/users/202/soft...ad.com.zip

به درخت نگاه کن...

قبل از اینکه شاخه هایش زیبایی نور را لمس کند

ریشه هایش تاریکی را لمس کرده...

گاه برای رسیدن به نور،باید از تاریکی ها گذر کرد...
پاسخ }
(۱۴-۰۶-۱۳۹۲, ۰۹:۱۳ ب.ظ)yase نوشته:  سلام.نمیدونم جای سوالم اینجاست یا نه اما شدیدا" به کمک نیاز دارم. سیستمم در حین کار خود به خود خاموش میشه.هیچ ویروسی رو آنتی ویروس نشان نمیده.گاهی همان ابتدا که روشن میشه بالافاصله خاموش میشه.لطفا کمک کنید

سلام
ممکنه پاور یا رم سیستمتون دچار مشکل شده باشه، احتمال اینکه پاور مشکل داشته باشه بیشتره
پاسخ }