امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات کاربران در کار با ویندوز
سلام
امروز هر کاری کردم نتونستم لپ تاپ رو به پروژکتور وصل کنم قبلا میشد ولی الان مشکل پیدا کرده ویندوز یکی از لپ تاپ ها سونه که جدید نصب کردم بقیه xp مثل اینکه باید یه سری تنظیمات روی ویندوز انجام بدم درسته ؟ چه تنظیماتی؟ نمیدونم میگن باید diplay رو عوض کنی و این حرف میشه راه نمایم کنین خیلی احتیاج دارم هر طور شده باید بتونم وصل کنم. همش پیام میده no input یا no signal
رو نت سرچ کردم نوشته بود کلیدای ویندوز +p رو بزن display رو عوض کن(امتحان میکنم) ولی آخه تو ویندوز ایکس پی چی کار کنم؟
چشمهایت سیراب سراب
و نگاهم،
تاول زده از تابش تشنگی
برویم دعای باران بخوانیم .
.................................................!
پاسخ }
بازم نتونستم انجام بدم اصلا هر کاری میکنم نمیشه که نمیشه
چه درایوری باید نصب بشه تا این گزینه detect تو اسکرین رزولیشن کار کنه اصلا کار نمیکنه
تو رو قرآن بگین چیکار کنم بد جور گیر کردمDash2Dash2Dash2Dash2Dash2Dash2
چشمهایت سیراب سراب
و نگاهم،
تاول زده از تابش تشنگی
برویم دعای باران بخوانیم .
.................................................!
پاسخ }
(۱۹-۰۶-۱۳۹۲, ۰۷:۲۵ ق.ظ)vafa1398 نوشته:  سلام
ببخشید می خواستم بدونم چیکار کنم که دو تا ویندوز روی سیستمم داشته باشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آیا میشه هم ویندوز 7 و 8 رو همزمان روی سیستم داشته باشیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
بله دوست عزیز ، میشه
تو مرحله ای از نصب که از شما پرسیده میشه که آیا میخواید ویندوز رو ارتقا بدید سا نسخه جدیدی رو نصب می کنید
اگر بخواید که یک ویندوز دیگه رو نصب کنید باید گزینه Custom رو انتخاب کنید

برای اطلاعات جامع تر اینجا رو مطالعه کنید، مفصل توضیح دادم

آموزش نصب ویندوز 7
آموزش نصب ویندوز 8

ویرایش: ضمنا این نکته رو یادم رفت بگم که سیستم عامل ها باید تو دو تا درایو مجزا باشن.
پاسخ }
سلام
من یه مشکلی پیدا کردم
چند روز پیش یه فلش به کامپیوترم وصل کردم فایلاش هیدن بودن
با کلی پرسشش و تلاش خلاصه فایل رو تو کامپیوتر کپی کردم
فایل هم شامل عکس بوده
الان همه فایل های عکس کامپیوتر من این طوری شدند که عکس رو توی فلدر نشون نمی دهد شکلش توی فلدر یه صفحه است و عکس یه گل هم روشه Dash2
همه عکس ها توی همه فلدر ها این طوری شدند
الان برای پیدا کردن مثلا یه عکس خاص باید کل عکس های فلدر رو باز کنم تا عکس مورد نظر رو پیدا کنمDash2
چی کا باید بکنم که عکس های داخل فلدر مثل قبل دیده بشه همش و مجبور نشم رو هر کدوم کلیک کنم

روتوش و ادیت عکس های سلفی و خانوادگی
طراحی آلبوم تولد،جهزیه،سیسمونی
طراحی کارت عروسی و دفتر بله برون
dancy
پاسخ }
(۱۹-۰۶-۱۳۹۲, ۰۲:۰۸ ب.ظ)rasand نوشته:  بابا منم آدمم یه کسیم جواب منو بده خوب!!!!!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز سوال شما رو من نادیده نگرفتم، ولی تو مسئله ای اگه تجربه نداشته باشم چیزی نمیگم که طرف و بدتر سردرگم نکنم
من هروقت سیستم به پروژکتور وصل کردم بدون مشکل تونستم وصلش کنم ، حالا این مشکلی که شما میفرمایید من شخصا تجربه نکردم برای همینم جواب ندادم که اگه کسی تجربه ش رو داشت بتون بهتر و کاملتر راهنماییت کنه
هیچ سوالی تو هیچ تاپیکی نادیده گرفته نمیشه Flowerysmile
پاسخ }
عزیزم اگه فلشی زدی که فایل های توش هیدن بوده احتمالا کامپیوترت ویروسی شده و الان پسوند عکس هات exe شده اگه آنتی ویروسی داشته باشی همشون رو دیلت می کنه و کاری هم جز این نمی تونی بکنی!!Dunnof
پاسخ }
(۲۰-۰۶-۱۳۹۲, ۰۵:۱۷ ب.ظ)عروسک قشنگ من نوشته:  یعنی واقعا هیچ راه حلی برای دوباره دیدن عکس های من داخل فلدر نیست بدون اینکه تک تک آنها رو اپن کنم؟
لطفا کمکم کنید واقعا به دردسر افتادمDash2Dash2Dash2Dash2

سلام
عزیزم یه بار رو یکی از عکسا راست کلیک کن و از Open with گزینه Windows photo Viewer رو انتخاب کن
ای کاش یه تصویر میذاشتی ببینیم چه شکلی شده
پاسخ }
سایز عکست خیلی بالاست ، ویرایش کن عزیزم

سیسم عاملت ویروسی شده، با یه آنتی ویروس آپدیت شده ویروس کشی کن ، اگر تروجان باشه AVG خوبه

برای برگردوندن فایلی هم که حذف کردی باید از نرم افزارهای ریکاوری استفاده کنی
تو ارسال 5 این لینک که دادم چند تا نمونه شو معرفی کردم Flowerysmile
http://www.khanoomgol.com/Thread-%D9%BE%...#pid356330
پاسخ }
(۲۰-۰۷-۱۳۹۲, ۰۲:۵۶ ب.ظ)maryam-goli نوشته:  سلام خانومی یه سوال داشتم نمیدونم اینجا باید بپرسم یا ترفند های کامپیوتری.لطفا ببخشید اگه اشتباهه.Hanghead
تو بعضی از تایپک ها دیدم خانوما از برنامه در حال اجرا رو کامپیوترشون عکس گرفتن گذاشتن میدونم که سه تا کلید میانبر رو با هم باید زد ولی یادم نیست کدوم بودDunnof
میشه راهنماییم کنین ممنونFlowerysmile

عزیزم باید از دکمه پرینت اسکرین prt sc استفاده کنی.*پیش دکمه ی دلیت و بک اسپیسه.ردیف بالا سمت راست*
از صفحه عکس میگیره بعد نقاشی رو باز کن past کن.
[عکس: tCaGp4.png]
پاسخ }
(۲۹-۰۷-۱۳۹۲, ۰۸:۱۲ ب.ظ)faezenafas نوشته:  خانوما كمك
ورد رو باز كردم ديدم ظطرنجي شده چ كنم؟
واس فردا ميخام
كمك

دوست گلم تو منوی View گزینه Gridline داریم ، اون نباید علامت دار باشه ، علامت اونو برداری درست میشه Flowerysmile
پاسخ }