امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات کاربران در کار با ویندوز
(۳۰-۰۷-۱۳۹۲, ۰۲:۲۷ ب.ظ)مرضی جون نوشته:  سلام و خسته نباشید!
برای اینکه مطالبی که تو اینترنت میبینیم تو حافظه اکسپلورر ذخیره نشه باید چیکار کرد؟

سلام
دوست عزیز اگه مرورگر اینترنت اکسپلورر منظورتونه باید از منوی Tools گزینه Internet option رو انتخاب کنید. تو کادری که باز میشه تو تب General قسمت Browsing history گرینه Delete browsing history on exit رو تیک بزنید

[عکس: 20131022162313_Untitled.jpg]
پاسخ }
(۱۹-۰۶-۱۳۹۲, ۰۶:۵۱ ب.ظ)عروسک قشنگ من نوشته:  سلام
من یه مشکلی پیدا کردم
چند روز پیش یه فلش به کامپیوترم وصل کردم فایلاش هیدن بودن
با کلی پرسشش و تلاش خلاصه فایل رو تو کامپیوتر کپی کردم
فایل هم شامل عکس بوده
الان همه فایل های عکس کامپیوتر من این طوری شدند که عکس رو توی فلدر نشون نمی دهد شکلش توی فلدر یه صفحه است و عکس یه گل هم روشه Dash2
همه عکس ها توی همه فلدر ها این طوری شدند
الان برای پیدا کردن مثلا یه عکس خاص باید کل عکس های فلدر رو باز کنم تا عکس مورد نظر رو پیدا کنمDash2
چی کا باید بکنم که عکس های داخل فلدر مثل قبل دیده بشه همش و مجبور نشم رو هر کدوم کلیک کنم

عزیزم اگه هیدن شده باشن با این دستور برمیگرده.تو run بنویسcmd
جلوی خط فرمان درایو فلشتو بزن با دو نقطه.مثلا g:
بعد اینتر کن.حالا این دستور رو بنویس و اینتر بزن.
attrib -h -s /d /s
پاسخ }
الیسا جون لینکی که واسه نصب win8 رو vmware گذاشتی، مشکل داره.میشه درستش کنی؟(1782)
همه چی درست میشه من میدونم.......
پاسخ }
(۱۲-۰۸-۱۳۹۲, ۰۲:۳۶ ب.ظ)وفای خوبان نوشته:  یه مشکلی پیدا کردم. اعصابمو بهم ریختهDash2crying
موقع باز کردن یه تب جدید تو فایرفاکس سایت ask.com باز میشه، یا وقتی یه صفحه رو ذخیره می کنم تو لب تابم، بعد که دوباره میرم بازش کنم، اگه اون موقه تو اینترنت باشم و فایرفاکسم باز باشه به جای محتویات اون صفحه بازم سایت ask.com باز میشه لطفا راهنماییم کنیدFlowerysmile

دوست گلم ، اولا جای سوالتون اشتباهه
دوما قبلا راه حل اینو گفتم ، اینجا رو بخون لطفا Flowerysmile
http://www.khanoomgol.com/Thread-%D9%BE%...#pid779321
پاسخ }
(۱۲-۰۸-۱۳۹۲, ۰۱:۳۲ ب.ظ)وفای خوبان نوشته:  الیسا جون لینکی که واسه نصب win8 رو vmware گذاشتی، مشکل داره.میشه درستش کنی؟(1782)

سلام عزیزم
خاطرم نیست دقیقا کجا گذاشتم، میشه لطفا لینک بدی
ممنون میشم Flowerysmile
پاسخ }
(۲۲-۰۸-۱۳۹۲, ۰۵:۵۴ ب.ظ)اوانجلینا نوشته:  سلام خسته نباشید ببخشید نمیدونم سوالم جاش اینجاست یا نه
چند وقت پیش یکی از دوستام برام ایمیل ساخت به نام خودش اما برای من ساختش حالا بعد چند وقت امده ایمیلمو به زور داره میگیره با اینکه من رمزمو عوض کردم امشب متوجه شدم ایمیلمو هک کرده نمیدونم چطوری اما دسترسی پیدا کرده بهش و رمزشو عوض کرده الان من نمیتونم وارد ایمیلم بشم خواهش میکنم بگید چیکار کنم توش کلی عکس وچیزای شخصی داشتم خواهش میکنمcrying

دوست عزیز! وقتی که ایمیل رو می سازن دو سوال پرسیده میشه که باید جواب بدن تا زمانی که رمز فراموش میشه بتونی با جوابای صحیح به سوالاتی که موقع ساخت ایمیل دادی رمز جدید بگیری. هم چنین میشه موقع ساخت ایمیل یه ایمیل دیگه داد تا اگه رمز فراموش شد به اون یکی ایمیل رمز جدید رو بفرسته. حالا اون شخص هم همین کارو کرده . در واقهع هک نکرده بلکه به قسمت فراموشی رمز رفته تا رمز جدید رو بگیره. این ایمیل هیچ امنیتی برات نداره. در هر صورت در هر لحظه می تونه ازت پسش بگیره چون اطلاعات کلیدی رو داره که شما نداری. موفق باشی
پاسخ }
سلام
نمیتونم نت فریم ورک رو روی وین 8 بنصبم به دادم برسین

Dash2
آدمهایی هستند که بودنشان
"حتی مجازی"
به آدم آرامش میده!
دوستیشون برات حقیقی میشه
و یهو میشن یه قسمت از زندگیت!
ممنون که هستی!
(1782)

همون mahyarjoon قدیمم
پاسخ }
(۲۲-۰۸-۱۳۹۲, ۱۱:۴۶ ب.ظ)mahyarjoon نوشته:  سلام

Dash2

چنانچه از کابران جدید ویندوز 8 هستید، حتما با این مشکل مواجه شده اید که برای اجرای بعضی برنامه ها در ویندوز 8 یا نصب بعضی برنامه ها در این ویندوز با پیغامی مواجه میشوید که میگوید برای نصب یا اجرای برنامه مربوطه باید بسته Net Framework 3.5. را نصب کنید. اما مشکل بدتر اینجاست که وقتی اقدام به نصب این بسته از روی پک های نرم افزاری میکنید باز هم نصب نمیشود و ارور میدهد. پس حالا باید چکار کرد؟ شاید بعضی کاربران بگن بیخیال ویندوز 8 رو پاک میکنیم چون به درد نمیخوره!

به راحتی و بدون نیاز به هیچ نرم افزار و اینترنت، شما میتوانید به صورت آفلاین، بسته دات نت فریم ورک 3.5 را در ویندوز 8 خود نصب کنید و برنامه ها و بازی هایی که برای اجرا به این بسته نیاز دارند را اجرا و نصب کنید.

ابتدا دیسک ویندوز 8 رو داخل درایو قرار دهید و برنامه CMD.exe رو به صورت Run as administrator باز کنید.

سپس دستور زیر رو در آن وارد کرده و Enter بزنید و منتظر باشید تا عملیات نصب آفلاین دات نت 3.5 اجرا شده و پایان یابد:

dism.exe /online /enable-feature /featurename:NetFX3 /Source:X:\sources\sxs

==

به جای X نام درایوری که دیسک را در آن قرار داده اید رو بنویسید.

بعد از پایان عملیلت، دات نت 3.5 روی ویندوز 8 نصب میشه و مشکل نصب و اجرای بعضی برنامه ها رفع خواهد شد.

نکات:
* دستور بالا رو عینا کپی کنید و بعد توی برنامه CMD راست کلیک کن و Paste رو بزنید تا نیازی به تایپ نداشته باشید.
* این روش تست شده و 101% کار میکنه.Flowerysmile
پاسخ }
(۲۲-۰۸-۱۳۹۲, ۱۱:۴۶ ب.ظ)mahyarjoon نوشته:  سلام

Dash2

اگه از راه بالا حل نشد از این روش اقدام کن

شرکت پرنیان به آدرس زیر دوتا فایل برای فعالسازی نت فریم ورک 3.5 توی ویندوز ۸ ۶۴ و ۳۲ بیتی قرارداده. میتونید ازش استفاده کنید. حتما رهنمای همراه اون رو قبلش ببینید.
پاسخ }
ببخشید لینکش مشکل داشت
http://dl.parnianpc.com/Software/.NET3.5...Bit%5d.rar
http://dl.parnianpc.com/Software/.NET3.5...Bit%5d.rar
پاسخ }