خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوال از خانمهای هنرمند

خانوم گل هنرمند

وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 557

سوال از خانمهای هنرمند
سلام خانم گلهای هنرمند.کسی هست که درباره مواد وطرز ساخت گلهای کریستال رویایی اطلاع داشته باشه؟ممنون
۱۹-۱-۱۳۹۱, ۱۱:۵۹ صبح
یافتن سپاس نقل قول
خانوم گل هنرمند

مدال ها

اعتبار: 557

RE: سوال از خانمهای هنرمند
(۲۰-۱-۱۳۹۱ ۰۶:۴۴ صبح)زهرا-ا نوشته شده توسط:  سلام.عزیزم گلهای رویایی هم مثل گلهای کریستالی توی بازاربه نام خودش موجوداست.منتهاکمی گرانتر.میتونی هرگل ورنگی راکه دوست داری بخری وآماده کنی.مثلا گل نیلوفربرای هرگل 6تا8گلبرگ نیازداره تااونوآماده کنی.ولی برای شب بوتعدادکلبرگهاخیلی زیادتراست.موفق باشی.

ممنون عزیزم از توجهت.یعنی گلبرگهاش امادست وفقط باید مونتازش کرد؟
۲۰-۱-۱۳۹۱, ۱۱:۱۵ صبح
یافتن سپاس نقل قول
مدیر ارشد

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 11577

ارسال: #3
(۱۷-۳-۱۳۹۱ ۰۲:۴۹ عصر)baran62 نوشته شده توسط:  سلام خانم گلا
یکی از دوستای هنرمندم می خواد روی مبلمان سلطنتیش کار ورق طلا انجام بده. 2 تا سوال داره:
1. لاک الکل چیه و از کجا میشه تهیه کرد؟
2. آیا خیلی شل نیست که شره کنه و بریزه روی بدنه ی مبل واگه هست چه طور میشه استفاده کرد که کار خراب نشه؟
من تو انجمن هنر و تاپیک سایر هنرا گشتم چیزی ندیدم Dunnofاگه جایی توضیحی در این باره اومده لطف می کنید راهنماییم کنید؟
Hanghead

اگر منظورتون رو درست گرفته باشم... لاک الکل ارتباطی با کار ورق طلا نداره .. برای ورق طلا باید چسب ورق طلا داشته باشید.لاک الکل برای چوبیه که هنوز رنگ نشه و میخوان رنگش کنن تازه( تا جایی که من میدونم)شل هم هست... رنگ فروشه ها دارن. اما چسب ورق طلا جاهایی که لوازم هنری دارن میفروشن ... کار کردن با ورق طلا شگرد خاصی داره که سعی میکنم در 1 تاپیک جدید آموزش بدم.البته عکسی از مراحل کار ندارم باید تووی نت جستجو کنمFlowerysmile
امضای mamane kiana
۱۷-۳-۱۳۹۱, ۰۳:۴۵ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 193

ارسال: #4
مامان کیانای عزیز من راهنماییهای شمارو به دوستم منتقل کردم وایشون گفت که : تو یه سایت خونده که بعد از اینکه اضافات ورق طلا رو پاک کردیم باید لاک الکل بزنیم که کارمون فیکس بشه و در اثر ضربه و ناخن و.. . خش نیفته و در ضمن مثل اینکه تاکید شده که برای مبلمان این کار انجام میشه(1782)
۱۸-۳-۱۳۹۱, ۰۲:۲۵ صبح
یافتن سپاس نقل قول
مدیر ارشد

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 11577

ارسال: #5
من در مورد مبلمان نمیدونم ولی توی کارهای دیگه نه ... حتما ایشون درست میگن... البته اگر ورق طلا به درستی چسبونده بشه نمیریزه ... ولی قطعا مبلمان فرق دارهFlowerysmile
امضای mamane kiana
۱۸-۳-۱۳۹۱, ۰۲:۵۸ صبح
یافتن سپاس نقل قول

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 1

(۲۰-۱-۱۳۹۱ ۰۲:۱۴ عصر)زهرا-ا نوشته شده توسط:  آره عزیزم

سلام گلهای رویائی در بازار به نام کریستال چیپسی معروفه که برای بافت گلها باید باسیم دوختی مثل بخیه به گلبرگها بزنیم وقتی سیم را به یک گلبرگ وصل کردیم یک بار دیگر سیم را رد میکنیم که محکم بشه بعد سیمی که زیر گل برگ اولی هست از روی گل برگ دومی فرو کرده از زیر از زیر گل برگ اولی رد کرده دو مرتبه از گل برگ دومی رد میکنیم که سیم در زیر گلبرگ قرار گرفته یعنی هر وقت خواستی گل برگی اضافه کنی باید سیم زیر گلبرگ قبلی باشد واز روی گلبرگ بعدی رد شود
۲۰-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ عصر
یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد