• 47 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال از خانمهای هنرمند
(۸-۱۲-۱۳۹۱, ۱۲:۰۰ عصر)NAHID.V نوشته است: خانم گلا یه سوال داشتم؟
میخوام از تخم مرغای خونگی استفاده کنم و برا تزیین استفاده کنم.میخوام بدونم باید چیکا کنم؟تخم مرغ رو بجوشونم سفت شه برش دارم یا چی؟نمیدونم باید چیکا کنم؟Dunnof
من تحم مرغ رو میشورم و با نوک چاقو بالا و پایین تخم مرغ رو دو تا سوراخ کوچولو ایحاد می کنم. و با خلال دندون پوسته نازک داخلی رو سوراخ میکنم، تخم مرغ رو توی یه کاسه از بالا میگرم تا محتویاتش خالی بشهhih (که بعد میشه استفاده کرد)
بعد که خالی شد میشورمش و میزارم کامل خشک شه
با چسب کاغذی هم میشه سوراخا رو هم پوشوند
خیــــــــلی وقت است که “بی تابم”
دلم تــــــــاب میخواهد....
و یک هـــــل محکم
که دلم هـــــری بریزد پایین
هــــرچه در خودش تلنبار کرده
  پاسخ
خانم گل های هنرمند سلام Flowerysmile
من میخوام یه سطل اشغالی و جا دستمال گاغذی ست و عروسکی واسه اتاق پسرم درست کنم پارچه پولیشی گرفتم واسه بدنه هاشون و دست و پا میزارم و سر یه خرس ولی کمی سر در گمم Dunnofمیشه منو راهنمایی کنین Hanghead
وبلاگ ایدین جون http://aydinkochooloo.niniweblog.com/ Flowerysmile

وبلاگ هنر من و دستام
http://honarman92.blogfa.com/
  پاسخ
سلام

نمی دونم این سوالمو کجا مطرح کنم اومدم اینجا بذارم

میخوام برای داداشم یه غنچه عقد درست کنم همه چی امادست فقط توی ظرفی که باید شیرینی گذاشت نمی دونم چی بذارم آخه نمیخوام شیرینیها رو بخرم

میخوام اگه میشه با خمیر گل چینی یا هر خمیر دیگه ای که بشه شیرینیهای فانتزی درست کنم angelic

اگه میشه بهم ایده بدید تا بتونم هر چه سریعتر این کارو بکنم

ممنون از همتون خانوم گلاFlowerysmile
خدایا معجزه میخوام معجزه
  پاسخ
(۱۹-۱۲-۱۳۹۱, ۱۲:۵۸ صبح)mehr91 نوشته است: سلام
ببخشيد مي خواستم درباره نقاشي كردن تخم مرغ هفت سين ازتون سوال كنم كه طرح و ايده بديد و بگيد كه ايا تخم مرغ هاي پلاستيكي و سفالي رو ميشه بارنگ روغن رنگ كرد و اگر بله چطور و اگر نه با چي ميشه روشون طرح زد كه هم نقاشي قشنكگي بشه و هم زياد مشكل نباشه.ممنونم

سلام دوست خوبم

تخم مرغای سفالی رو میتونید با رنگ روغن , اکرولیک و گواش رنگ کنید
میشه از روشای مختلفی استفاده کرد بستگی به سلیقه ی شما داره
اگه به تاپیک زیر مراجعه کنید طرحای قشنگی میتونید پیدا کنید

تزیین تخم مرغ رنگی
  پاسخ
من سفالامو با گواش رنگ کردم.میخوام با کیلر هم که همون براق کننده س روش بزنم.به نظرتون چیزی نمیشه؟
خدايا دلم گرفته
  پاسخ
سلام من همین امروز تخم مرغای سفالیم رو با گواش رنگ زدم و روش اسپری زدم خوب شد.عکسشو تو تاپیک مربوطه میزارم
  پاسخ
(۲۸-۱۲-۱۳۹۱, ۱۰:۰۴ عصر)minaarash نوشته است: سلام من همین امروز تخم مرغای سفالیم رو با گواش رنگ زدم و روش اسپری زدم خوب شد.عکسشو تو تاپیک مربوطه میزارم
براق کننده زدی؟کیلر؟
خدايا دلم گرفته
  پاسخ
اره عزیزم.تو عکس خوب نیافتاد اما خوب شد تو 2 مرحله زدم.1بار زدم خشک شد دوباره زدم
  پاسخ
سلام. عزیزم یه سوال خدمتتون داشتم. می خواستم بگم من اولین بارم هست با رنگ اکرلیک کار می کنم وارنیش اکرلیک چیه؟و چه جوری باهاش کار می کنن؟
ممنون میشم کمکم کنی(1782)
  پاسخ
سلام بچه ها.نمیدونم جای دیگه هم برای پرسیدن سوالم هس یا نه؟ولی پیدا نکردم
میخوام برا میز غذاخوریم یه رانر خوشکل بدوزم از چه پارچه ای باید استفاده کنم چطو روش منجوق بدوزم.اصلا اینکارارو تا حالا نکردم.میشه راهنماییم کنید؟Dunnof
خدايا دلم گرفته
  پاسخ