• 47 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال از خانمهای هنرمند
خانومی هم ساتن امریکایی خوبه چون زخیم هم این پارچه هایی که برای ربان دوزی استفاده میکنن gagاگه روش بخوای منجوق دوزی کنی ظرف چیدن روش سخته میتونی دورش حاشیه کار کنی من یه مدل ساده برات میزارم فقط ببینی چه جوریgag

[تصویر:  20130326115559_Photo0270.jpg]

فقط دورش توجه کن
[تصویر:  20140927173218_--------_-------as-Smart-Object-1.jpg]
  پاسخ
از این پارچه ها که برا روبان دوزی استفاده میکنن میخوام.اون بهتر نیس؟روشم روبان دوزی کنم.مثه یکی از کارای دوستان تو این تاپیک:اینجاکه خیلی خوشم اومده
فقط بلد نیستمhih
خدايا دلم گرفته
  پاسخ
خانومی ترمه هم قشنگ میشه برای روی میز،با یک نوار سنتی 4طرفش خیلی شیک میشه،البته بستگی به سبک خونه و سلیقتون دارهDunnof
گفتم شبی به مهدی اذن نگاه خواهم******گفتا که من هم از تو،ترک گناه خواهمDreamyeyesf
  پاسخ
میخوام خودم بدوزم پارچش چی باشه آخه؟منظورتو قشنگ متوجه نمیشمgag
خدايا دلم گرفته
  پاسخ
ترمه یک پارچه سنتی هست که با دست دوخته میشه و خیلی دقت میخواد میتونی ترمه و آسترشو از پارچه فروشی ها بگیری بعد که دوختیش ی نوار سنتی هم دورش بدیFlowerysmile
گفتم شبی به مهدی اذن نگاه خواهم******گفتا که من هم از تو،ترک گناه خواهمDreamyeyesf
  پاسخ
(۶-۱-۱۳۹۲, ۰۲:۱۷ عصر)مارال جون نوشته است: خانومی هم ساتن امریکایی خوبه چون زخیم هم این پارچه هایی که برای ربان دوزی استفاده میکنن gagاگه روش بخوای منجوق دوزی کنی ظرف چیدن روش سخته میتونی دورش حاشیه کار کنی من یه مدل ساده برات میزارم فقط ببینی چه جوریgag

فقط دورش توجه کن

ببخشید همین رومیزی آماده هست یا خودتون درست کردین؟ من واسه رومیزی برای میز ال سی دی که خیلی خاک میشینه روش دارم دنبال یه چیز ساده و شیک میگردم که خودم بتونم درستش کنم، شما چی پیشنهاد میدین؟

حذف عکس نقل قول شده
یه روز خوب اومدنی نیست، ساختنیه!
Flowerysmile
  پاسخ
سلام دوستان عزیز خودم چه جورایی رشتم هنریه ولی خیلی دوست دارم راهنماییم کنید و ازتون مشاوره بگیرم
تو اشپزخونه با رنگ دربهای کابینت مشکل دارم همیشه کثیف و لکه معلوم میشه رنگش زرشکی پررنگه میخواستم یه جورایی یه کار هنری روشون انجام بدم(میتونم بدم برام رنگ کنن بیرون رنگشو عوض کنم ولی دوست دارم خودم یه کاری باهاش بکنم و سرگرم بشم ) که با شسته شدن زود از بین نره زود خراب نشه حالا شما دوستان چه روشی چه راهی چه هنری رو بهم پیشنهاد میدید
از نظرات همه ممنونم و استقبال میکنم
  پاسخ
(۶-۱-۱۳۹۲, ۰۳:۱۷ عصر)Anese نوشته است: ترمه یک پارچه سنتی هست که با دست دوخته میشه و خیلی دقت میخواد میتونی ترمه و آسترشو از پارچه فروشی ها بگیری بعد که دوختیش ی نوار سنتی هم دورش بدیFlowerysmile
ینی اسمش ترمه س؟به پارچه فروش میگم ترمه میخوام؟نوار سنتی چیه؟ترمه رو باید درو دوزی کنم بعد؟به نظرم روبان دوزی خوشکلتره!چون میزم شیشه ایه!
مثلا از این کار honar جون خیلی خوشم اومده
[تصویر:  20130326130957_20120916101717_IMG_2355.jpg]
خدايا دلم گرفته
  پاسخ
مریم جان این هویه کاری خودم درستش کردم مخمل زیرش پانما خیلی راحته (1782)

ناهید جان این عکسی که گذاشتی همون که گقتم پارچه که روش ربان دوزی میکنن همه رنگش هم هست (1782)
  پاسخ
http://www.khanoomgol.com/Thread-%D8%B3%...#pid427953
ناهیدجان این تاپیک ببین ترمه این شکلی ولی زیاد شاد نیست بیشتر به درد جانماز و خونه مامان بزرگها میخوره ولی بازم همه چیز سلیقه ای
  پاسخ