• 47 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال از خانمهای هنرمند
گلم من از اون روبان دوزی خوشم اومده؟چطوره؟اسم ژارچه چیه؟از کجا باید بخرم؟متری میفروشن یا چی؟
خدايا دلم گرفته
  پاسخ
(۷-۱-۱۳۹۲, ۰۶:۱۷ عصر)مارال جون نوشته است: عزیزم من چند ماه پیش من متری 7000خریدم ولی الان شده متری 10000تومن همه رنگش هست پرده فروشیها دارن (1782)
بگم چی میخوام؟Dunnof چن متر میخواد برا اون رانر؟
خدايا دلم گرفته
  پاسخ
(۷-۱-۱۳۹۲, ۰۶:۴۵ عصر)مارال جون نوشته است: عزیزم عرض اون پارچه ها 150 اسمش هم پارچه های گونی بافت همه پارچه فروشیها دارن
بشکل مستطیلی میخوام که رانرش کنم باید بدم دور دوزی کنن؟نمیدونم باید چند متر بخرم برا اینکار؟
خدايا دلم گرفته
  پاسخ
(۱۳-۱-۱۳۹۲, ۱۰:۰۱ عصر)♥yalda♥ نوشته است: Flowerysmile سلامم ب همه خانوما های هنرمند

خانومیا کی میدونه این طرح ها روی کتونی ها از چه رنگی استفاده شده؟؟؟؟؟؟؟

DreamyeyesfDreamyeyesfDreamyeyesf

سلام
رنگ اکرولیک .

پستتون رو حذف میکنم
  پاسخ
(۱۴-۱-۱۳۹۲, ۰۶:۲۹ عصر)mina67 نوشته است: سلام بچه ها این تخته چهار گوش هست که به دیوار میزنند و وسایل تزیینی میذارن روی اسمش چیه بعضی ها مثل طاقچه میمونه خیلی طرحهای متفاوتی داره ممنون میشم اسمش بهم بگیدWavesmile

روی این کلیک کنید.
مدلهاو کاربردهای شلف و باکس در دکوراسیون
[تصویر:  sunflower3.gif]
  پاسخ
بچه ها من میخام وارد بازار کار بشم وبرای خودم درامدی داشته باشم به نظرتون چه جوری شروع کنم
  پاسخ
خانوما خسته نباشید من سوالی داشتم این سنجاق سرها که روشون نگین هست پشتشون واسه اینکه داخل مو بره یک سنجاق هایی پشتش چسبوندن اینا اسمشون چی و از کجا بخرم وموقع چسبوندن پشت کارم با چی بچسبونم؟
  پاسخ
(۱۶-۱-۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ صبح)مریم 123 نوشته است: خانوما خسته نباشید من سوالی داشتم این سنجاق سرها که روشون نگین هست پشتشون واسه اینکه داخل مو بره یک سنجاق هایی پشتش چسبوندن اینا اسمشون چی و از کجا بخرم وموقع چسبوندن پشت کارم با چی بچسبونم؟
خانومی مغازه هایی که لوازم گلسرو تاج میفروشن دارند اگه تهران باشی بازار ناصرخسرو کوچه مروی و با چسب داغ هم بچسبون
[تصویر:  20140927173218_--------_-------as-Smart-Object-1.jpg]
  پاسخ
(۱۶-۱-۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ عصر)مارال جون نوشته است:
(۱۶-۱-۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ صبح)مریم 123 نوشته است: خانوما خسته نباشید من سوالی داشتم این سنجاق سرها که روشون نگین هست پشتشون واسه اینکه داخل مو بره یک سنجاق هایی پشتش چسبوندن اینا اسمشون چی و از کجا بخرم وموقع چسبوندن پشت کارم با چی بچسبونم؟
خانومی مغازه هایی که لوازم گلسرو تاج میفروشن دارند اگه تهران باشی بازار ناصرخسرو کوچه مروی و با چسب داغ هم بچسبون

شرمنده یک سوال دیگه من چندتا خرازی رفتم از این قفل گوشواره یا حلقه واسه انگشتر وساخت بدلیجات نداشتن نمیشه با چیز دیگه جایگزین کرد؟مثل سیم مفتولی حلقه وقفل درست کرد؟
  پاسخ
(۱۶-۱-۱۳۹۲, ۰۱:۰۵ عصر)مریم 123 نوشته است:
(۱۶-۱-۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ عصر)مارال جون نوشته است:

شرمنده یک سوال دیگه من چندتا خرازی رفتم از این قفل گوشواره یا حلقه واسه انگشتر وساخت بدلیجات نداشتن نمیشه با چیز دیگه جایگزین کرد؟مثل سیم مفتولی حلقه وقفل درست کرد؟
خانومی چرا میشه سیم لای مو مخفی میشه من خودم از سیم روکشدار که همه رنگش هست نقرهای طلایی هم داره شماره 7یا5 بگیر
[تصویر:  20140927173218_--------_-------as-Smart-Object-1.jpg]
  پاسخ