• 47 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال از خانمهای هنرمند
(۱۶-۱-۱۳۹۲, ۰۶:۰۱ عصر)مارال جون نوشته است:
(۱۶-۱-۱۳۹۲, ۰۱:۰۵ عصر)مریم 123 نوشته است:
(۱۶-۱-۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ عصر)مارال جون نوشته است:
(۱۶-۱-۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ صبح)مریم 123 نوشته است: خانوما خسته نباشید من سوالی داشتم این سنجاق سرها که روشون نگین هست پشتشون واسه اینکه داخل مو بره یک سنجاق هایی پشتش چسبوندن اینا اسمشون چی و از کجا بخرم وموقع چسبوندن پشت کارم با چی بچسبونم؟
خانومی مغازه هایی که لوازم گلسرو تاج میفروشن دارند اگه تهران باشی بازار ناصرخسرو کوچه مروی و با چسب داغ هم بچسبون

شرمنده یک سوال دیگه من چندتا خرازی رفتم از این قفل گوشواره یا حلقه واسه انگشتر وساخت بدلیجات نداشتن نمیشه با چیز دیگه جایگزین کرد؟مثل سیم مفتولی حلقه وقفل درست کرد؟
خانومی چرا میشه سیم لای مو مخفی میشه من خودم از سیم روکشدار که همه رنگش هست نقرهای طلایی هم داره شماره 7یا5 بگیر
عزیز بگم سیم روکش دار شماره 7 میخوام؟خمیر چینی بخوام به سیم بچسبونم با چه چسبی؟(1782)(1782)
  پاسخ
بله سیم روکشدار به خمیر چینی باچسب چوب بهتر میچسبه
[تصویر:  20140927173218_--------_-------as-Smart-Object-1.jpg]
  پاسخ
سلام خانمای هنرمند کسی تابلو فرش بافته
قلم ورنگ در اختیار شماست بهشت را نقاشی کنید وبعد وارد آن شوید
  پاسخ
سلام دوستای گلم میخوام یه رومیزی بدوزم که هم شیک باشه هم هنر دست خودم باشه اما ایده ندارم کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟Hanghead
  پاسخ
بچه ها ممنون میشم کمکم کنید من میخوام گوسفند با کمک گوی هایی که با کاموا وبادکنک و چسب چوب درست میکنیم درست کنم کسی میدونه صورت گوسفند وپاهای گوسفند با چی درست کنم ونصب کنم ؟با خمیر چینی یا هر چیز دیگه ممنون
  پاسخ
fبچه ها من با این لوازم آرایشم چیکا کنم؟خیلی زیادن وقاطیه هم شدن
همش تو کیف آرایشیم تو کشومه ولی وختی لازمم میشه از کشو درمیارم استفاده میدم مشکلم اینجاس که تا اون چیزیکه میخوام پیدا کنم دیونه میشمDash2 چیکا کنم به نظرتون؟Laie_70
خدايا دلم گرفته
  پاسخ
عزیزم یه جعبه یا فایل بگیر بعد تقسیم بندیش کن مثلآ جای رژ, یا کرم پودر وریمل و...دسترسی به وسایلها برات راحت میشه.اتفاقآ یکی ازخانوم گلی ها درستیده خیلی هم قشنگ بودClap
گاهی اشتباهمان در زندگی این است که

به برخی آدم ها جایگاهی می بخشیم که هرگز لیاقت آن را ندارند
  پاسخ
(۲۹-۱-۱۳۹۲, ۰۸:۴۸ عصر)niloofar00 نوشته است: عزیزم یه جعبه یا فایل بگیر بعد تقسیم بندیش کن مثلآ جای رژ, یا کرم پودر وریمل و...دسترسی به وسایلها برات راحت میشه.اتفاقآ یکی ازخانوم گلی ها درستیده خیلی هم قشنگ بودClap
خانمی آخه تو کشوم جا ندارم!!!
میشه اونیکه میگید از خانوم گلیا کرده بگید کدوم قسمته؟
ایده ی دیگه ندارید؟
خدايا دلم گرفته
  پاسخ
Wavesmileسلام دوست جونای هنرمند. کسی می دونه کاور طلقی یا همون پلاستیکی لوازم آشپزخونه(برقی و ...) را چطور می دوزن؟ کسی الگوشونو داره؟ کاورای آماده توی بازار اصلا جنس خوبی ندارن.
  پاسخ
(۲۸-۱-۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ صبح)مریم 123 نوشته است: بچه ها ممنون میشم کمکم کنید من میخوام گوسفند با کمک گوی هایی که با کاموا وبادکنک و چسب چوب درست میکنیم درست کنم کسی میدونه صورت گوسفند وپاهای گوسفند با چی درست کنم ونصب کنم ؟با خمیر چینی یا هر چیز دیگه ممنون

آره عزیزم چرا که نه
برا ساخت سر و دست و پای گوسفندت هم میتونی از اینجا کمک بگیری
آموزش تصویری جاموبایلی
خیــــــــلی وقت است که “بی تابم”
دلم تــــــــاب میخواهد....
و یک هـــــل محکم
که دلم هـــــری بریزد پایین
هــــرچه در خودش تلنبار کرده
  پاسخ