• 47 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال از خانمهای هنرمند
(۳۰-۱-۱۳۹۲, ۱۰:۴۴ صبح)fm7 نوشته است: Wavesmileسلام دوست جونای هنرمند. کسی می دونه کاور طلقی یا همون پلاستیکی لوازم آشپزخونه(برقی و ...) را چطور می دوزن؟ کسی الگوشونو داره؟ کاورای آماده توی بازار اصلا جنس خوبی ندارن.

سلامFlowerysmile
برای دوخت کاور باید خودتون الگو بسازید چون لوازم برقی هر مارک یه سایز و شکل داره
برا در آوردن الگو هم باید اول یه مدل تو ذهنت طراحی کنی بعد با روزنامه براش الگو بسازی
مثلا اگه یه وسیله مثل سبزی خورد کن باشه میتوی برا بالاش یه دایره درنظر بگیری و برا اطرافش یه مستطیل، یا برا چرخ گوشت اگه بخوای یه تیکه باشه برا بالا یه مستطیل که اطرافش هلالی یربده میشه و یه مستطیل که اطرافش برا پوشوندن ارتفاعش دوخته میشه و ...
من برا کاور صندلی مینی بوس هم همینطوری الگو ساختم
اول یه روزنامه برای قسمت پشت و جلو صندلی گذاشتم و اطرافشو برش زدم، بعدم برا اطرافش همین کار رو کردم
غیر از این برا لباسشویی و چرخ گوشت و خورد کن و چن تا وسیله دیگه هم ساختم
همشونم خوب شدن
نهایتش اگه شک داشته باشی برا سایز الگوت، پارچتو یه کم بزرگتر میگیری بعد توی پرو گیری اندازه می کنی
خیــــــــلی وقت است که “بی تابم”
دلم تــــــــاب میخواهد....
و یک هـــــل محکم
که دلم هـــــری بریزد پایین
هــــرچه در خودش تلنبار کرده
  پاسخ
(۳۰-۱-۱۳۹۲, ۱۰:۳۲ صبح)NAHID.V نوشته است:
(۲۹-۱-۱۳۹۲, ۰۸:۴۸ عصر)niloofar00 نوشته است: عزیزم یه جعبه یا فایل بگیر بعد تقسیم بندیش کن مثلآ جای رژ, یا کرم پودر وریمل و...دسترسی به وسایلها برات راحت میشه.اتفاقآ یکی ازخانوم گلی ها درستیده خیلی هم قشنگ بودClap
خانمی آخه تو کشوم جا ندارم!!!
میشه اونیکه میگید از خانوم گلیا کرده بگید کدوم قسمته؟
ایده ی دیگه ندارید؟

عزیزم تو قسمت ایده های دکوراتیو (استفاده از جعبه های کارتونی ومیوه)1 (49)

یکی دیگه از خانم گلی ها کشوی کمدش روتقسیم بندی کرده وخیلی جالب بود(ولی یادم نیست کجاست جاشو پیدا کردم بهت میگم گلمQuestionedf)
گاهی اشتباهمان در زندگی این است که

به برخی آدم ها جایگاهی می بخشیم که هرگز لیاقت آن را ندارند
  پاسخ
(۲۹-۱-۱۳۹۲, ۰۸:۴۰ عصر)NAHID.V نوشته است: fبچه ها من با این لوازم آرایشم چیکا کنم؟خیلی زیادن وقاطیه هم شدن
همش تو کیف آرایشیم تو کشومه ولی وختی لازمم میشه از کشو درمیارم استفاده میدم مشکلم اینجاس که تا اون چیزیکه میخوام پیدا کنم دیونه میشمDash2 چیکا کنم به نظرتون؟Laie_70
میتونی با مقوا کشو رو به بخش های مختلف تقسیم کنی
مثل جعبه های استکان - نعلبکی
که مقوا ها به صورت مستطیلن و روی هر مستطیل چند تا برش هست که مقواها توی همدیگه قرار میگیرن
از مقوای ضخیم یا حتی کارتون هم استفاده کنی که استحکام بیشتری داشته باشه
خیــــــــلی وقت است که “بی تابم”
دلم تــــــــاب میخواهد....
و یک هـــــل محکم
که دلم هـــــری بریزد پایین
هــــرچه در خودش تلنبار کرده
  پاسخ
(۳۰-۱-۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ عصر)niloofar00 نوشته است:
(۳۰-۱-۱۳۹۲, ۱۰:۳۲ صبح)NAHID.V نوشته است:
(۲۹-۱-۱۳۹۲, ۰۸:۴۸ عصر)niloofar00 نوشته است: عزیزم یه جعبه یا فایل بگیر بعد تقسیم بندیش کن مثلآ جای رژ, یا کرم پودر وریمل و...دسترسی به وسایلها برات راحت میشه.اتفاقآ یکی ازخانوم گلی ها درستیده خیلی هم قشنگ بودClap
خانمی آخه تو کشوم جا ندارم!!!
میشه اونیکه میگید از خانوم گلیا کرده بگید کدوم قسمته؟
ایده ی دیگه ندارید؟

عزیزم تو قسمت ایده های دکوراتیو (استفاده از جعبه های کارتونی ومیوه)1 (49)

یکی دیگه از خانم گلی ها کشوی کمدش روتقسیم بندی کرده وخیلی جالب بود(ولی یادم نیست کجاست جاشو پیدا کردم بهت میگم گلمQuestionedf)

یافتمhih تو بخش خانه داری(خانم خونه) ایده مرتب کردن و سازماندهی میز توالت و وسایل آرایش صفحه دومFlowerysmile
گاهی اشتباهمان در زندگی این است که

به برخی آدم ها جایگاهی می بخشیم که هرگز لیاقت آن را ندارند
  پاسخ
(۳۰-۱-۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ عصر)nehdi نوشته است:
(۳۰-۱-۱۳۹۲, ۱۰:۴۴ صبح)fm7 نوشته است: Wavesmileسلام دوست جونای هنرمند. کسی می دونه کاور طلقی یا همون پلاستیکی لوازم آشپزخونه(برقی و ...) را چطور می دوزن؟ کسی الگوشونو داره؟ کاورای آماده توی بازار اصلا جنس خوبی ندارن.

سلامFlowerysmile
برای دوخت کاور باید خودتون الگو بسازید چون لوازم برقی هر مارک یه سایز و شکل داره
برا در آوردن الگو هم باید اول یه مدل تو ذهنت طراحی کنی بعد با روزنامه براش الگو بسازی
مثلا اگه یه وسیله مثل سبزی خورد کن باشه میتوی برا بالاش یه دایره درنظر بگیری و برا اطرافش یه مستطیل، یا برا چرخ گوشت اگه بخوای یه تیکه باشه برا بالا یه مستطیل که اطرافش هلالی یربده میشه و یه مستطیل که اطرافش برا پوشوندن ارتفاعش دوخته میشه و ...
من برا کاور صندلی مینی بوس هم همینطوری الگو ساختم
اول یه روزنامه برای قسمت پشت و جلو صندلی گذاشتم و اطرافشو برش زدم، بعدم برا اطرافش همین کار رو کردم
غیر از این برا لباسشویی و چرخ گوشت و خورد کن و چن تا وسیله دیگه هم ساختم
همشونم خوب شدن
نهایتش اگه شک داشته باشی برا سایز الگوت، پارچتو یه کم بزرگتر میگیری بعد توی پرو گیری اندازه می کنی
در واقع باید برای هر کدوم از قسمتا جدا الگو دربیارم؟یعنی برای پهلوها و رو و زیر کار؟
  پاسخ
سلام دوستای خوبم

من میخوام سرویس آشپزخانه ام رو بدوزم اما الگو ندارم ، کسی از خانوما الگو داره ؟
  پاسخ
سلام بچه ها، خسته مباشید . خانوم گلا کسی کاشی کاری بلده آموزش اونو بزاره angelic0. تو شهر ما کلاسش نیست ، منم خیلی دلم میخواد یاد بگیرم .ممنون میشم کمکم کنیدFlowerysmile
آسمانت آبی
(1782)
  پاسخ
(۳۰-۱-۱۳۹۲, ۱۲:۴۵ عصر)nehdi نوشته است:
(۲۹-۱-۱۳۹۲, ۰۸:۴۰ عصر)NAHID.V نوشته است: fبچه ها من با این لوازم آرایشم چیکا کنم؟خیلی زیادن وقاطیه هم شدن
همش تو کیف آرایشیم تو کشومه ولی وختی لازمم میشه از کشو درمیارم استفاده میدم مشکلم اینجاس که تا اون چیزیکه میخوام پیدا کنم دیونه میشمDash2 چیکا کنم به نظرتون؟Laie_70
میتونی با مقوا کشو رو به بخش های مختلف تقسیم کنی
مثل جعبه های استکان - نعلبکی
که مقوا ها به صورت مستطیلن و روی هر مستطیل چند تا برش هست که مقواها توی همدیگه قرار میگیرن
از مقوای ضخیم یا حتی کارتون هم استفاده کنی که استحکام بیشتری داشته باشه
آخه من جام تنگه نمینوم یه کشومو به این اختصاص بدم.میدونید چی میخوام؟میخوام مثلا دو تا رژی که خیلی استفاده میکنم یه ریمل یه خط چشم ویه مداد و چن تیکه دیگه که خیلی لازمم میشه و وختی میخوام بردارم اسفاده کنم یه ساعت تو کیف آرایشمی که تو کشو گذاشتمش نگردم چی کنم؟
خدايا دلم گرفته
  پاسخ
sammiجون Wavesmileمیتونی واسه اونایی که بیشتر مورد استفاده ات هست یه کیف دیگه مد نظر بگیری.hih
عشقم همسرم ....
وجودم پسرم ....
خدایا به تو میسپارم گلهایم را ء زیباترین هدیه هایت را ء پناهشان باش ء کنارشان باش ء به یادشان باش

پاسخ
(۳۱-۱-۱۳۹۲, ۰۵:۵۹ عصر)بانوی مهربانی نوشته است: sammiجون Wavesmileمیتونی واسه اونایی که بیشتر مورد استفاده ات هست یه کیف دیگه مد نظر بگیری.hih

خانمی شما ج منو دادی.مرسی پیدا کردم باید چی کنم؟
ممنون از راهنمایی همگیتون(1782)
خدايا دلم گرفته
  پاسخ