• 47 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال از خانمهای هنرمند
سلام خانوم گلای هنرمند کسی میدونه این اینه های دیواری رو چه جوری درست میکنن اخه میخوام واسه پذیرایی خودم درست کنم ولی بلد نیستم اگه کسی بلده لطفا راهنماییم کنه عکسشم میزارم تا زودتر راهنماییم کنید Flowerysmile
[تصویر:  20130522131437_sm_10472_a7.jpg]
http://afa.niniweblog.com
دخترم بهاره شده همه زندگی منو باباش بهاره پاییزی ما خوش اومدی به دنیا(1782)
  پاسخ
خانوما کسی میدونه برای اینکه برای درست کردن تاج با نگین که پشتش چسب حرارتی میریزیم چطوری بهش حالت هلالی بدیم ؟چند بار چسی کم پشت نگین زدم خواستم هلالی کنم نمیشد میشه از اول به جای سطح صاف داخل یک کاسه نگین بچینم وچسب بریزم پشتش؟

هلالی بجینشون بعد روش چسب حرارتی بزن
  پاسخ
گل گسو جان منم می خواستم درست کنم پرسو جو که کردم گفتن باید بدین اینه بر با یک چیزی دارن به نام الماس بر اونا طرح می ندازن شما فقط طرح رو کاغذ بنداز تا اونا ببرن در ظمن بابام گفت من الماس بر (یک چیز کوچک) اوردم خونه اما نمی شه باهش کار کرد خیلی ظریف زودی اینه یا شیشه ترک بر می داره باید دست اینه یا شیشه بر بدی
خدایا هیچ وقت به حال خودمون وامگذارمون31
  پاسخ
سلامممممم خانمممممماWavesmile
کسی میدونه این قهوه ای یه که گلاروتوش گذاشتن.جنسش چیه؟
ازدورمثه چوب میمونه؟اسم داره؟میدونین ازکجامیتونم گیربیارم؟
ممنونتونممممممممممم(1782)

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

پاسخ
اسمش رو نميدونم ولي تو مغازه هايي كه لوازم گلسازي دارند زياد ديدم.

تو شيراز بازار انقلاب از اينا داره
  پاسخ
با سلام و روز بخیر از شما خانمهای هنرمند انجمن خانم گل لطف میکنید طی امروز وفردا یک الگوی چادر احرام که ساده وشکیل باشه برام بگذارید عرض پارچه ام رو یک و نیم گرفتم سریع میخوام بدوزم لطف کنید برام الگوشو با مدلش بگذارید ممنون ممنون ممنون میشم
  پاسخ
سلام به خانم های هنرمند
میشه بگین چطوری یک دیوار رنگ کنیم /از اول با زیرسازی تا رنگ نهایی
تمام دیوارها خط خطی شده
وبر جسته کاری روی دیوا چگونه انجام می شه (1782)(1782)(1782)
خیلی خیلی ممنونhihhihhih

عمر کوتاست پس زندگی باید کرد
  پاسخ
(۱۱-۳-۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ صبح)گلن نوشته است: سلام به خانم های هنرمند
میشه بگین چطوری یک دیوار رنگ کنیم /از اول با زیرسازی تا رنگ نهایی
تمام دیوارها خط خطی شده
وبر جسته کاری روی دیوا چگونه انجام می شه (1782)(1782)(1782)
خیلی خیلی ممنونhihhihhih

سلام گلن جون من الان دارم خونمو با شوهری و پدری رنگ میکنم اول از همه بتونه کاری میخواد که سوراخای دیوارو بگیری بعد میرسه به سمباده کشیدن کل دیوارها بعدش از بالا شروع میکنین به رنگ زدن کل دیوارا اگه قطره رنگ ریخت پایینا دوباره سمباده میکشیین بعدشم پایین دیوارو رنگ میکنین برجسته کاری رو دیوارو با قلم ظریف انجام بدین تا تمیز دراد
عجب نقشی شدم منhih
دانی از زندگی چه می خواهم
من تو باشم...تو...پای تا سر تو
زندگی گر هزارباره بود
بار دیگر تو... بار دیگر تو
  پاسخ
(۲۲-۳-۱۳۹۲, ۱۱:۴۷ صبح)NAHID.V نوشته است: خانما من ای ن جعبه هارو از کجا میتونم پیدا کنم بخرم؟خیلی لازم دارم؟؟gag
[تصویر:  20130612095403_20111001130039_images.jpeg]

سلام خانومي
من از اين جعبه ها توي داروخانه ها ديدم كه به عنوان جعبه تقسيم هفتگي قرص فروخته ميشد
البته بعضي شيريني هاي خشك هم توي اين جعبه ها فروخته ميشن ميتوني شيريني شو بخري و با يه تير دو نشون بزني هم شيريني هم جعبه1 (49)hih
گاهي با آدم ها مثل يه ساعت برخورد ميكنيم
صبح كه از سر دلسوزي برايمان زنگ ميزند بر سرش ميكوبيم اما تازه ميفهميم كه ديگر چقدر دير شده!!!!
  پاسخ
(۲۲-۳-۱۳۹۲, ۱۱:۴۷ صبح)NAHID.V نوشته است: خانما من ای ن جعبه هارو از کجا میتونم پیدا کنم بخرم؟خیلی لازم دارم؟؟gag

سلام .این جعبه هارو من از مغازه هایی که همه جور خرت و پرتی توشون پیدا میشه(برا آشپزخونه و جهیزیه عروس) angelicخریدم .ازش برا جای پیچ و میخ و ... استفاده میکنم .فک کنم ابزار فروشیا هم داشته باشن

حذف عکس نقل قول شده
میدونی چرا شیرازیا حافظ رو بیشتر از سعدی دوست دارن؟
چون سعدی میگه : برو کار کن مگو چیست کار ،
ولی حافظ میگه :بر لب جوی نشین و گذر عمر ببین
laf
  پاسخ