• 47 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال از خانمهای هنرمند
(۲۶-۳-۱۳۹۲, ۰۹:۳۷ صبح)مهدیه سراج نوشته است: سلام دوستای هنرمند. ی سوال خیلی مهم دارم . میخوام ااتاق نینیم رو تزئین کنم اما نمیدونم از کجاا باید خرید کنم.
من ب کریستالای پلاستیکی یا گل برگای پلاستیکی مث گلای ژله ای احتیاج دارم . تو نهران جایی رو بلد نیستم میشه بهم ادرس بدید؟خواهشمیکنم cryingcryingcryingcrying

سلام میتونین از لوازم التحریر ها بخرین
انقدر به ادم های روی زمین بی اعتماد شده ام که می ترسم وقتی از خوشحالی به هوا بپرم ، زمین را از زیر پایم بکشند...
  پاسخ
سلام خانوم گل های هنرمند
یه مدل واسه مانتو بارداری میخوام که هم الان که شکمم مشخص نیست بتونم بپوشم و هم واسه زمانهایی که شکمم بزرگ میشه البته غیر از پانچ .
لطفا اگه کسی مدلی داره بهم کمک کنه چون دغدغه ذهنم شده...
ممنونم
[تصویر:  20140303171222_CAM01146.jpg]
خدایا ممنونم بخاطر این هدیه قشنگت

وبلاگ گل پسرم، متین
  پاسخ
(۲۶-۳-۱۳۹۲, ۱۰:۰۷ صبح)marjan24 نوشته است: سلام خانوم گل های هنرمند
یه مدل واسه مانتو بارداری میخوام که هم الان که شکمم مشخص نیست بتونم بپوشم و هم واسه زمانهایی که شکمم بزرگ میشه البته غیر از پانچ .
لطفا اگه کسی مدلی داره بهم کمک کنه چون دغدغه ذهنم شده...
ممنونم

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

انقدر به ادم های روی زمین بی اعتماد شده ام که می ترسم وقتی از خوشحالی به هوا بپرم ، زمین را از زیر پایم بکشند...
  پاسخ
سلام این فکر کنم مناسب باشه.
http://film.tebyan.net/newindex.aspx?pid...cID=114146
  پاسخ
(۲۶-۳-۱۳۹۲, ۰۹:۳۷ صبح)مهدیه سراج نوشته است: سلام دوستای هنرمند. ی سوال خیلی مهم دارم . میخوام ااتاق نینیم رو تزئین کنم اما نمیدونم از کجاا باید خرید کنم.
من ب کریستالای پلاستیکی یا گل برگای پلاستیکی مث گلای ژله ای احتیاج دارم . تو نهران جایی رو بلد نیستم میشه بهم ادرس بدید؟خواهشمیکنم cryingcryingcryingcrying
عزیزم برو بازار بزرگ خیابان ناصرخسرو کوچه مروی یا مشیر خلوت معدن این وسایل (1782)
[تصویر:  20140927173218_--------_-------as-Smart-Object-1.jpg]
  پاسخ

سلام مهديه جون
ميتوني بري كوچه مروي اونجا هر چي كه دلت بخواد ميتوني پيدا كني.
کانال فروشگاهی ملزومات گلهای کریستالی/تل/تاج/رومیزیآموزش رایگان و ارسال پکهای آموزشی به سراسر ایران
فروشگاه ملزومات گلهای کریستالی
  پاسخ
سلام خانمها
یک سوال دارم.اسم این طرح(من بهش میگم اشک کج) از عکس زیر رو نمی دونم. می خوام چند تا طرح از اینترنت بگیرم تا بتونم پادری بدوزم.
اگر اسمش رو میدونید لطفا بگید. اگر پیام خصوصی هم گذاشتید. ممنون میشم.

[تصویر:  20130628232236_tarh.JPG]
هنوز "قلبم" به عشق کسانی می تپد که روزهایی با آنها بر سر سفره روزگار "نان وفاداری" و "نمک معرفت" خوردم.

پس یاد میکنم از "دوستانم" تا بدانند ما همیشه به آنها "وفاداریم" و بس.
  پاسخ
Flowerysmileاسم این طرح بته جقه هست
  پاسخ
دوستان عزیز کسی تا حالا تابلوفرشش فروخته مخصوصا تو شیراز کسی می دونه کجا می خرن
خدایا هیچ وقت به حال خودمون وامگذارمون31
  پاسخ
سلان خانم گلیا
کسی میدون گلهای شیشه ای را با چه رنگی درست میکنن ،میشه با رنگ ویترای گلبرگها را درست کرد؟
  پاسخ