• 47 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال از خانمهای هنرمند
سلام .Wavesmileمن دلم میخواد با ورق mdfیه چراق یا آپازور یا هر چیز تزیینی برای کنار پذیراییم درست کنم اما نمیدونم چطور؟Dunnofکسی هست راهنماییم کنم؟angelicممنون میشم(1782)(1782)
  پاسخ
(۱۵-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۰۲ صبح)ghazi9420 نوشته است: سلام....
ما توی خونمون از بابا بزرگ مهربون و بیمار نگه داری میکنیم .....
انشاا... خدا همه مریضها رو شفا بده
سوالم اینه که ملحفه هایی که براشون استفاده میکنیم رو وقتی میندازم توی ماشین لباس شویی بعدش که لباس های خودمون رو میخوام بشورم چطوری میتونم( لگن یا سطل یا هرچی که اسمشو نمیدونمgaghih ) ماشین لباسشویی رو ضد عفونی کنم؟؟؟؟؟منظورم داخل ماشین لباسشویی هستhih

عزیزم بعد از هربار سشتشو چه برای تمیز کردن ماشین لباسشویی چه ماشین ظرف شویی از سرکه سفید استفاده کن
یه پیمانه سرکه سفید رو در مخزن پودر ماشین لباسشویی بریز و ماشین رو خالی روشن کن تا یه پروسه سشتشو رو با سرکه داشته باشه
هم جرم گیری میشه هم ضد عفونی

برای ماشین ظرفشویی هم یه لیوان سرکه رو کف ماشین بریز یا در طبقه بالایی ماشین قرار بده و ماشین رو خالی روشن کن

این روش دایمی منه و واقعا هم عالیه
بو و جرم رو هم کاملا از بین میبره

ایشالا بابابزرگ گلت هم هر چ زودتر بهبود پبدا کننFlowerysmile
[تصویر:  countdown.php?width=500&height=160&bg=57...married%20in]

Created by Wedding Favors
  پاسخ
حذف عکس به علت سایزبالا
سلام خانوم گلهای هنرمند.من یه پانچ زرشکی دوختم.ولی حالاکه حاضرشده رنگش بهم نمیاد.میخواستم کمکم کنین رنگش کنم.البته ترمه ش نخ وپلاستیک قاطیه.دوست دارم طلایی یا زیتونی بشه.خواهش میکنم راهنماییم کنین.
پرواز را به خاطر بسپار..........پرنده مردنیست!!!!!![/size][/i][/b]
  پاسخ
سلامWavesmile
بچه ها کسی میدونه سفال با چی میچسبه؟گلدون خوشکلم که جنسش سفالیه افتاده و یک ترک خورده حالا نمیدونم از چه چسبی باید برای چسبوندنش استفاده کنم کسی میتونه کمکم کنه؟(1782)
  پاسخ
angelicفکر کنم همین چسبای یک دو سه بهترین چسب باشن...برای همه جنسی خوب هستن
  پاسخ
نسترن جون با چسب چوب عالی میچسبه.Flowerysmileمن امتحان کردم1 (49).البته اگه به گلدونت آب نرسه.hih
عشقم همسرم ....
وجودم پسرم ....
خدایا به تو میسپارم گلهایم را ء زیباترین هدیه هایت را ء پناهشان باش ء کنارشان باش ء به یادشان باش

پاسخ
عزیزم اول اینکه میتونی یه مقدار خاک رس بخریو گل درست کنی و اونو به قسمت ترک خورده گلدونت بزنی تا ترمیمش کنی
دوم اینکه میتونی از چسب سنگ برا چسبوندنش استفاده کنی
فکر نکنم چسب 123 جواب بده برا سفالDunnof
  پاسخ
نه آب که نمیرسه گلدونه گل مصنوعیه
فاطی جون گلدونش جوریه که نمیشه گل زدcrying
من که گیج شدم بالاخره چسب سنگ یا چسب چوب یا 123؟
  پاسخ
من تجربه ام رو گفتم نسترن جون.چسب چوب باید از این بی رنگها باشه که بعد خشک شدن مشخص نباشه.موفق باشی.
عشقم همسرم ....
وجودم پسرم ....
خدایا به تو میسپارم گلهایم را ء زیباترین هدیه هایت را ء پناهشان باش ء کنارشان باش ء به یادشان باش

پاسخ
سلااااااااام بر دوسته عزیزم(1782)Wavesmile
شبت بخیر فکر کنم چسب سنگ و 123 هر دوش خوبه
اول 123 بزن احتمالأ جواب میده چون من دسته لیوانم سفالی بود شکست با 123 درستش کردم خوب چسبید
گفتم شبی به مهدی اذن نگاه خواهم******گفتا که من هم از تو،ترک گناه خواهمDreamyeyesf
  پاسخ