• 47 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال از خانمهای هنرمند
(۱۵-۵-۱۳۹۱, ۱۰:۴۰ صبح)reyhanr نوشته است: بچه ها من یه سوال دارم
این گل هایی که رو ماشین عروس یا نامزدی زده می شه و با ساتن درستش می کنن رو کسی بلده چجوریه؟ چقد پارچه می خواد؟
لطفا زودتر جواب بدین
مرسی 1 (49)
حدودا18متر میخواد 15 تا گلبرگ داره که بزرگتر ها روی دولای پارچه 60*60 در میاد به تعداد 9 تا بعدی روی دولای پارچه 45*45 اون هم 5 تا بعدی روی دولای 35*35 به تعداد 4 تا
برای لای گلبرگها هم 9 متر ابر لازم داری یا اگر دوستداری بیشتر پف کنه پشم شیشه بزار
یادت باشه حتما از رو هم دور گلبرگ ها را خیلی ظریف ولب به لب بدوز تا کارت جلوه بیشتری پیدا کنه(1782)
البته فکر کنم اگر از بازار گل آماده اش را بخری بصرفه تر است

پاسخ
سلام خانم ها من میخوام 1سبد ببافم بزرگ باشه خرت و چرت هام بریزم توش تو نت گشتم پیدا نکردم اگر کسی کمک کنه و مراحل بافت رو اسون توضیح بده ممنون میشم Flowerysmile(1782)
  پاسخ
سلام tutiya جان

من آدرس یه سایت بهت میدم خیلی مطالب آموزشی خوبی داره که یکیشم بافت سبد هست
امیدوارم ازش استفاده ببری http://wizardry.blogfa.com/:flowerysmile:
  پاسخ
(۱۵-۵-۱۳۹۱, ۰۱:۲۳ عصر)reyhanr نوشته است: مرسی عزیزم از توضیحتFlowerysmile
شما درست کردی خودت؟
آماده ش هم دارن؟!
برای عروسی پسر خاله ام درست کردم بعد که رفتم بازار گل (انتهای خیابان نبرد)دیدم اونجا هم هست

پاسخ
(۱۵-۵-۱۳۹۱, ۰۱:۳۵ صبح)ninaz نوشته است: [quote='سارامامانی جون' pid='461608' dateline='1344091858']
خانمهای هنرمندخسته نباشید.نمیدوتم پرسش منوقبلادیدید یانه؟!تویه قسمت دکوراسیون داخلی بخشی تزینات باروکش چوب پرسیدم ولی به جواب دلخواهم نرسیدم......ازمدیران عزیز پوزش میطلبم برای پرسش دوباره.تعداد زیادی شاخه باریک جنگلی جمع کردم که فرم طبیعی وزیبایی دارن میخوام باهاشون یه کارهنری انجام بدم.خداستم قاب آینه درست کنم که خوب نشد.شما ایده ای ناب وزیبا دارین؟ازراهنماییتون سپاسگزارم

دوست عزیزم اینجا رو ببین گیسو جون ( Galaxy)یه نمونه ی قشنگ گذاشتن

http://www.khanoomgol.com/Thread-%D8%AA%...%AA?page=2
  پاسخ
سلام دوستان توی سرویسهای بهداشتی ما لیوانی که مخصوص مسواک ها و خمیر دندونهست خالیه میخوام تزیینش کنم میشه کمکم کنید؟Dreamyeyesf
  پاسخ
مینونی بجای گلدون ازش استفاده کنی .
خوشکل میشه
من میبافم و تو میبافی
من برای تو کلاه میبافم تا سرت گرم شود
تو برای من دروغ میبافی تا دلم گرم شود
  پاسخ
(۱۵-۶-۱۳۹۱, ۱۱:۳۳ صبح)خاله سیما نوشته است: سلام خانم گلهاWavesmile
دیروز دوتا ژله درست کردم که هر کدومشون یه مشکل داشت:crying
1-ژله های رنگی رو قالب زدم و ریختم توی ژله آلوئه ورا. اما اونقدرم شفاف نبود که مدل دارها توش معلوم باشه.
2- توی ژله آلوئه ورا که خنک شده بود به جای آب سردشیر ریختم که سفید بشه اما خالت بریده بریده شد Dash2
میشه کمکم کنید برای دفعه ی بدHanghead

سلام شما لطفا به انجمن آشپزی مراجعه کنید ...مسیرو اشتباه اومدین دوستمFlowerysmile
  پاسخ
ميشه با كنف تزئينش كني ....كنفو دور تا دور ليوان ميپيچوني بعد روشو با گلاي كاغذيه ريز تزئين ميكني
بفرماييدشامپاين
.
.
.
.
.

در گويش اصفهاني بفرماييد شام رو طبقه پايين ميل فرماييد رو ميگن! Flowerysmile
  پاسخ
میشه از اینا ایده گرفت عزیزم
[تصویر:  20120905174624_5_1_1.JPG]
از خواب که پریدم
زیاد بود ارتفاع تنهایی