• 47 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال از خانمهای هنرمند
سلام خانوم های هنرمند
کسی هست که تو ساخت گل رز کریستالی که مخصوص تاج عروس ه راهنماییم کنه؟ ممنون میشم
  پاسخ
سلام خانم گلیا.شماها واسه چسبوندن گلای پارچه ای به لباس یا کلا چسبوندن دو تا کار پارچه ای بهم از چه چسبی استفاده میکنین؟البته صرف نظر از دوختنااا.
  پاسخ
ميتونيد براي چسباندن گل از چسب آكواريوم استفاده كنيد چون اين چسب با آب پاك نميشه البته هنگام استفاده خيلي بايد دقت كرد چون اگر چسب براي كاري استفاده ميشه كه بعد از چسب زدن نبايد چسب اون ديده شه منظورم پارچه هايي كه حالت تور دارند بهتره استفاده نشه چون مشخص ميشه وبعد پاك هم نميشهhih
گاهي با آدم ها مثل يه ساعت برخورد ميكنيم
صبح كه از سر دلسوزي برايمان زنگ ميزند بر سرش ميكوبيم اما تازه ميفهميم كه ديگر چقدر دير شده!!!!
  پاسخ
من باچسب داغ گلهارو به لباس یا روتختی میچسبونم
[تصویر:  20140927173218_--------_-------as-Smart-Object-1.jpg]
  پاسخ
خانومها کسی میدونه چطور میشه چسب اکلیلی درست کرد؟من مقدار زیادی چسب اکلیلی به رنگ طلایی نیاز دارم ولی بسته بندیهارو که میگیرم فقط یه قلم طلایی رنگه..با چسب رازی رنگ اکلیلها خراب میشه..چسب خاصی استفاده میشه؟
چسب هفت رنگ هم میشه ساخت؟با پودر اکلیل(منظور صدفی هاست نه خود اکلیل)ممنون1 (49)
  پاسخ
(۱۰-۷-۱۳۹۱, ۰۷:۰۹ عصر)Emma نوشته است: خانومها کسی میدونه چطور میشه چسب اکلیلی درست کرد؟من مقدار زیادی چسب اکلیلی به رنگ طلایی نیاز دارم ولی بسته بندیهارو که میگیرم فقط یه قلم طلایی رنگه..با چسب رازی رنگ اکلیلها خراب میشه..چسب خاصی استفاده میشه؟

خانومي بايد با چسب DM5 كاركني.اون وقت به راحتي اكليل ها حالت چسبندگي پيدا ميكنن و بعد از خشك شدن اثري از چسب نيست.اين چسب دقيقا مخصوص اين كاره.مقداري اكليل با چند قطره چسب مخلوط ميكني و به وسيله قلمو استفاده ميكني.Flowerysmile
[تصویر:  countdown.php?width=500&height=160&bg=57...married%20in]
Created by Wedding Favors
  پاسخ
(۱۰-۷-۱۳۹۱, ۰۸:۰۰ عصر)anita3283 نوشته است:
(۱۰-۷-۱۳۹۱, ۰۷:۰۹ عصر)Emma نوشته است: خانومها کسی میدونه چطور میشه چسب اکلیلی درست کرد؟من مقدار زیادی چسب اکلیلی به رنگ طلایی نیاز دارم ولی بسته بندیهارو که میگیرم فقط یه قلم طلایی رنگه..با چسب رازی رنگ اکلیلها خراب میشه..چسب خاصی استفاده میشه؟

خانومي بايد با چسب DM5 كاركني.اون وقت به راحتي اكليل ها حالت چسبندگي پيدا ميكنن و بعد از خشك شدن اثري از چسب نيست.اين چسب دقيقا مخصوص اين كاره.مقداري اكليل با چند قطره چسب مخلوط ميكني و به وسيله قلمو استفاده ميكني.Flowerysmile
خیلی خیلی ممنون..بعد این چسب تیوپیه رنگ فروشیها دارن یا کیلویی و...:dreamy؟؟؟؟:
  پاسخ

سلام.یه بارم با چسب چوب شمال امتحان کن.
  پاسخ
(۱۰-۷-۱۳۹۱, ۰۸:۰۳ عصر)Emma نوشته است:
(۱۰-۷-۱۳۹۱, ۰۸:۰۰ عصر)anita3283 نوشته است:

خیلی خیلی ممنون..بعد این چسب تیوپیه رنگ فروشیها دارن یا کیلویی و...:dreamy؟؟؟؟:

عزيزم خرازي ها يا همون جايي كه اكليل خريدي حتما داره.خيلي معروفه.چسب سفيد رنگي هست و مثل ماست ميمونه.اينم عكسش.الان انداختمhih

[تصویر:  countdown.php?width=500&height=160&bg=57...married%20in]
Created by Wedding Favors
  پاسخ
سلام یه سوال داشتم. من یه سری مهره چوبی رنگی دارم که میخوام ازشون واسه دستبند و تزیین مانتو استفاده کنم. اما متاسفانه رنگ میدن . میشه بگین چطور میتونم رنگشونو ثابت نگه دارم؟ برق ناخن رو امتحان کردم خوب نمیشه. راه دیگه ای هست؟Hanghead
  پاسخ