• 47 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال از خانمهای هنرمند
سلام من یک یخچال دست دوم خریدم اول که حسابی روش خط افتاده رنگشم سفید که خراب شده موندم چه کنم یکم راهنمایی می خواهم
  پاسخ
از دوستام یک سوال دارم به نظرتون چه جوری جای نخها رو درست کرده اخه نخ زیاد دارم از این طرح خوشم اومد راهنمای

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

پاسخ
میتونی یه تیکه چوبو هر رنگی خواستی بکنی یا اصلا رنگ نکنی.بعد با فاصله های خیلی کم به اندازه هر نخ توش میخ بزنی و نخاتو بزنی توش.اگه نخوای میخ هم دیده شه میتونی دور همه میخا کاغذ بچسبونی بعد میخ کنی رو چوب.نمیدونم منظورمو فهمیدی یا نه؟اگه جاییشو نفهمیدی بپرس
خدايا دلم گرفته
  پاسخ
یه کار دیگه هم میشه کرد
اول پارچه ای که میخاد زمینه کارت باشه رو لایی چسب بزنی
بعدش با کش یه سانتی جا برا نخ درست کنی
درست مثل جامدادی
یعنی ابتدای کش رو روی پارچه بست میزنی بعد به اندازه نخ جا میزاری و یه بست دیگه تا آخر و همین طور ردیفای بعد
آخر سر هم پشت پارچت یه تیکه پارچه خشک یا چرم و یا هرچیز دیگه میچسبونی تا صاف وایسه
بعدم دور تا دور کار رو نوار اریب می زنیhih
امیدوارم متوجه منظورم شده باشیVeiledsmile2
خیــــــــلی وقت است که “بی تابم”
دلم تــــــــاب میخواهد....
و یک هـــــل محکم
که دلم هـــــری بریزد پایین
هــــرچه در خودش تلنبار کرده
  پاسخ
بچه ها میخوام با گلای درخت کاج همین قهوه ای ها آویز در درست کنم.به نظرتون باید چه جور درست کنم یا اون آویزی که میخوام کاج رو بچسبونم که به شکل گرد یا هر شکلی هس زیرش چی باید بزارم که روشون کاح رو بچسبونم.اصلا ایده تون چیه کمکم کنید خیلی ممنون میشم(1782)
خدايا دلم گرفته
  پاسخ
سلام خانومها هنرمند... نميدونم جاي اين سوالم اينجاست يانه! ولي ناجارم كه ببرسم... اخه امكان سرج سايتو ندارم... (باكوشي كانكتم!!!!)
مبلمان من جنسش مخمله...يعني يه جيزتواون مايه ها... جندجاش لك افتاده هركاريش ميكنم نميره... از جايي كه خريدم برسيدم كفتن شامبوفرش بزن ولي بازم نرفت...يعني يه جور ديكه لك شد... جيكاركنم؟Dash2Dunnof
منم و مزه مزه کردن ثانیه های مادری... خدایا شکرت
  پاسخ
(۱۶-۷-۱۳۹۱, ۰۳:۵۶ عصر)lale khanom نوشته است: از دوستام یک سوال دارم به نظرتون چه جوری جای نخها رو درست کرده اخه نخ زیاد دارم از این طرح خوشم اومد راهنمای

سلام جیگر می تونی از مقوای قرقره ها استفاده کنی.

نکته:فقط باید یکم پایینشو تاکنی چون اگه دقت کرده باشی جای قرقره ها کمی اریبه.

[تصویر:  WLGSbcc.png]
  پاسخ
(۱۵-۷-۱۳۹۱, ۱۲:۰۶ عصر)marzieh_ELF نوشته است: سلام یه سوال داشتم. من یه سری مهره چوبی رنگی دارم که میخوام ازشون واسه دستبند و تزیین مانتو استفاده کنم. اما متاسفانه رنگ میدن . میشه بگین چطور میتونم رنگشونو ثابت نگه دارم؟ برق ناخن رو امتحان کردم خوب نمیشه. راه دیگه ای هست؟Hanghead

از اسپره کیلر استفاده کن.از رنگ فروشی هاهم بری بخری دارن.اسپره براق کنندست.مثل لاک ناخن نیست که بعد بریزه .ثابت میمونه.من خیلی ازاین اسپری استفاده میکنم
تنهـــایـــی همیـــــن اســــت
تکــــرار نا منظــــم من بــــی تـــو…
بــی آنـــکه بــدانـی برای تو نفـــس میکشـــــم...
  پاسخ
(۱۵-۷-۱۳۹۱, ۱۲:۱۶ عصر)lale khanom نوشته است: سلام من یک یخچال دست دوم خریدم اول که حسابی روش خط افتاده رنگشم سفید که خراب شده موندم چه کنم یکم راهنمایی می خواهم

سلام می تونی بابرچسبای دکوراتیو روشو بپوشونی hih
[تصویر:  WLGSbcc.png]
  پاسخ
یک کمک کفش ورنی دارم که نوکش کنده کنده شده به عبارتی پوس پوسی شده حیفم میاد بندازمش دور چه کنمش
  پاسخ