• 45 رأی - میانگین امتیازات: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال از خانمهای هنرمند
بچه ها کسی میدونه این آویزا که به چوب لباسی وصل شده چیه؟میخوام براروسریام درست کنم ولی اون چیزای گرد نمیدونم چیه؟
[تصویر:  20121015231912_20121014115607_612587_GbQDmud3.jpg]
خدايا دلم گرفته
  پاسخ
سلام من جايي ديدم كه از جاي خالي چسبهاي پهن هست استفاده كردند ..... البته جاي چسب عريض هست و بصورت چند قسمت باريك ميبرند و روبان يا كاموا ميپيچونند ميشه مثل اين گردها

پاسخ
اینا حلقه های فلزیه.در اندازه های مختلف.خرازیا دارنgag
(1782)

پاسخ
(۱۹-۷-۱۳۹۱, ۰۵:۲۳ عصر)lale khanom نوشته است: یک کمک کفش ورنی دارم که نوکش کنده کنده شده به عبارتی پوس پوسی شده حیفم میاد بندازمش دور چه کنمش

اینجا میتونی جواب سوالتو بگیری
http://www.khanoomgol.com/Thread-%D8%AA%...9%81%D8%B4
  پاسخ
سلام هنرمندای خانوم گل کسی میتونه اموزش چسبوندن عکس روی سفال و بلده چون یه موقع عکس بی حجاب داری میخوای خودت تزیین کنی من بلد نیستم اگه کسی بلده ممنون میشم WavesmileWavesmileWavesmileWavesmile
[تصویر:  20140927173218_--------_-------as-Smart-Object-1.jpg]
  پاسخ
یه سوال.من یه میز تحریر شدیدا کهنه دارم چیکارش کنم؟چطو رنگش کنم؟حتی چوباش کنده شده رنگش رفته؟
خدايا دلم گرفته
  پاسخ
(۳-۸-۱۳۹۱, ۰۳:۳۸ صبح)feriha نوشته است: یه سوال.من یه میز تحریر شدیدا کهنه دارم چیکارش کنم؟چطو رنگش کنم؟حتی چوباش کنده شده رنگش رفته؟

سلام میتونی از این برچسب ها هست که روی کابینت میکشت از اونا بگیری روشو تمیز بکشی اون وقت یه میز نو داریhih
عجیب است عکس شهدا را میبینیم اما عکس شهدا رفتار میکنم
[تصویر:  20140409221909_llllllll.jpg]
جیگر مامان اقا مهدی خانوم گل کوچک یگانه خانوم

پاسخ
عروسکهای خمیریتونو چند میفروشین و چند آموزش میدین؟میخوام نرخ دستم بیاد.ممنونFlowerysmile
[تصویر:  20160229025239_images60.jpg]

Insta:samira_ba
  پاسخ
خانماي هنرمند ميشه بهم كمك كنيد اخه هر چي سرچ ميكنم هيچي پيدا نميكنمcryingمن اموزش تراشه دوزي رو ميخوام اگه ممكنه با عكس برام بزاريد بياين بهم لطف كنين و قدم به قدمش رو با تراشه هاي دو رنگ يادم بدين
اينم برا اوني كه بهم لطف ميكنه(1782)
  پاسخ
خانوما از کجا باید پارافین ژله ای بخرم؟مغازه های رنگ فروشی..؟حدود قیمتشو میدونید؟؟ممنونFlowerysmile
  پاسخ