• 47 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال از خانمهای هنرمند
پارافین ژله ای تو لوازم گلسازی هس.یا لوازم شمع سازیا داره.قیمتش یادم نمونده
خدايا دلم گرفته
  پاسخ
ببخشین ولی نمیدونم این سوالو کجا باید بپرسم یعنی گشتم پیدا نکردم جاشوHanghead
من این قوطیها رو دارم ولی موندم باهاشون چکار کنم لطفا ایده بدین(1782)

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

پاسخ
با سلام و وقت بخیر به خانهای هنر مند ایرانی یک سوال از حضورتون دارم امیدوارم راهنما یی بفرمایید من پرده پنجره ایی که تقریبا توی پذیرایی ونشیمن هست رو از اطلس پود گرفتم وگرون هم شد پایین پرده حاشه ای از گلهای زیبای داره به زنگخای زرد قرمز نارنجی واز برگ وساقه هاسبز استفاده کرده ولی در اثر دو سه بار که شستم زنگ گلها تقریبا کم زنگ شده واون جلوه ی اولیه رو ندارد قبلا خیلی زیبا وشیک و ناز بود ولی الان نه زیاد درضمن رنگهای اکرولیک هم با همون رنگهاخریدم ولی چون عرض پرده سه متره چطور میتونم رنگشون کنم که اولا زیرکاررنگی نشه ووقتی رنگ میکنم روهم نیفته رنگه قاط بهم بشه و زود هم تموم بشه که فضای کوچیک خونه اشغال نشه هر طور به فکر شریفتون میرسه منو راهنمایی بفرمایی تشکر میکنم
  پاسخ
سلام به دوس جونای هنرمند.نمیدونم جای سوالم کجاست خیییلی گشتم اگر جاش اشتباه ست ببشخید دیگه.
به راهنمای ها وایده ای زیباتون احتیاج دارم. من از این استکان ها 5 تا دارم میخوام تزیینش کنم ولی نمیدونم چه جور. به نظرتون جاشمعی بشه خوبه ؟اگر خوبه چی داخلش بزارم. شن رنگی. کاج کوچولو. سنگ.برگ؟
[تصویر:  20121231172426_IMG078.jpg]
[[تصویر:  20130409214354_ElhamBakhsh.jpg]
  پاسخ
(۱۲-۱۰-۱۳۹۱, ۱۱:۱۹ عصر)ایده نوشته است: چرا کسی جوابمو نمیده؟Dash2

سلام ايده جان

به نظر من براي جا شمعي خوبه

مي توني روش ويتراي يا دكوپاژ كار كني كه آموزشش تو خانوم گل هست
آموزش ويتراي

آموزش دكوپاژ

توش هم شن رنگي يا گلبرگ خشك شده ياصدف (يا هرچي دوست داري) بريزي
83
  پاسخ
[quote='ایده' pid='586948' dateline='1356971244']
سلام به دوس جونای هنرمند.نمیدونم جای سوالم کجاست خیییلی گشتم اگر جاش اشتباه ست ببشخید دیگه.
به راهنمای ها وایده ای زیباتون احتیاج دارم. من از این استکان ها 5 تا دارم میخوام تزیینش کنم ولی نمیدونم چه جور. به نظرتون جاشمعی بشه خوبه ؟اگر خوبه چی داخلش بزارم. شن رنگی. کاج کوچولو. سنگ.برگ؟

ايده جان با توجه به اينكه نزديك سال نو هستيم من اگر جاي شما بودم دورش گل كريستال كار ميكردم و توش 6تا از سين هاي 7سين رو ميذاشتم هفتمي هم كه سبزه اس نياز به ظرف ديگه داره اميدوارم خوشت بياد عسيسمVeiledsmile2
نكته انحرافي فهميدم استكاناي شما 5 تاس ولي ميتوني سكه رو توي همه 5تا سين ديگه هم بزاري (1782)

حذف عکس نقل قول شده
امضا ندارم انگشت میزنم !!laf

پاسخ
(۶-۱۱-۱۳۹۱, ۰۳:۰۴ عصر)گلسان نوشته است: خانوم گل هاي عزيز اين بركت آشپزخونه كه تزئين مي كنن برا ي تو آشپزخونه بايد چه موادي توش باشه؟؟؟
حبوبات هرچي دوست داشته باشيم مي تونيم بزاريم
يا حتما بايد مواد خاصي باشه؟
مي خوام درست كتنم نمي دونم چي توش بزارم DunnofDunnofDunnof
من درست نكردم ولي فك نكنم حتما مواد خاصي بايد باشه Dunnof همون حبوبات يا مثلا هل يا هر چيزي ميتونه باشه همه نعمتهاي خدا بركت داره(1782)Flowerysmile
  پاسخ
(۶-۱۱-۱۳۹۱, ۰۴:۰۰ عصر)afsoon_b82 نوشته است:
(۶-۱۱-۱۳۹۱, ۰۳:۰۴ عصر)گلسان نوشته است: خانوم گل هاي عزيز اين بركت آشپزخونه كه تزئين مي كنن برا ي تو آشپزخونه بايد چه موادي توش باشه؟؟؟
حبوبات هرچي دوست داشته باشيم مي تونيم بزاريم
يا حتما بايد مواد خاصي باشه؟
مي خوام درست كتنم نمي دونم چي توش بزارم DunnofDunnofDunnof
من درست نكردم ولي فك نكنم حتما مواد خاصي بايد باشه Dunnof همون حبوبات يا مثلا هل يا هر چيزي ميتونه باشه همه نعمتهاي خدا بركت داره(1782)Flowerysmile

دوست جون میتونی توش انواع حبوبات رو بریزی یا برنج و رشته های کوچک سوپ که مدل حروف رو دارن یا ذرت خشک به هر حال میتونی از همه این ها استفاده کنی موفق باشیFlowerysmile
  پاسخ
خانم گلا یه سوال داشتم؟
میخوام از تخم مرغای خونگی استفاده کنم و برا تزیین استفاده کنم.میخوام بدونم باید چیکا کنم؟تخم مرغ رو بجوشونم سفت شه برش دارم یا چی؟نمیدونم باید چیکا کنم؟Dunnof
خدايا دلم گرفته
  پاسخ
سلام دوستان من یه جا کنترلی گرفتم خیلی سادست به نظرتون چجور خوجلش کنم؟
[تصویر:  20130226112311_P1100130.JPG]
یا رب این نو گل زیبا که دادی به منش
می سپارم به تو از چشم حسود چمنش

http://radin-najafi93.blogfa.com/
به وبلاگ پسرم سربزنید نظر یادتون نره.
  پاسخ